Zdjęcia Naszych Koni cz. III (rok 2010)

Amazonka, potwierdzam to co napisała tulipan.
Moja kobyła spędza duuużo czasu dziennie na absolutowych pastwiskach 😉
wątek zamknięty
witam, to ja pokażę swoje dwa leniuchy😉
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
30 kwietnia 2010 20:13
Anka patrząc na gniadego i karego (skarogniadego?) z Twojego avatara mam wrażenie, że je po prostu przemalowywujesz w PSie 😂 Wszystkie cudne, ze wspaniałym ruchem, a Ty niewzruszona 👍 😜


dokładnie tak samo pomyślałam 😉
wątek zamknięty
Anka
gniady malowaniec jest przepiękny, chwyta za oko neisamowicie  😜

My dzisiaj intensywnie witałyśmy wiosnę  😁
Najpierw troszkę dreptania w czapraku od deborah  :kwiatek:




i jeszcze portet na koniec


pozdrawiamy wszystkie re-voltowe rumaki  🏇

wątek zamknięty
armara, świetnie malowany na łepetynie! na portrecie widać jak równiutko😀 super!

a ja Was zasypię, bo zrobiłam dzisiaj kąpiel dzieciakom moim (Bandziorowi i Lorrie😀) no i przy okazji porobiłam trochę zdjęć🙂

na początek Banderas:

zaraz po kąpieli (ach ten śnieżnobiały zad!!😀)


ale koń jest albo czysty albo szczęśliwy...


więc Bandit postanowił być szczęśliwy🙂


a później poszedł z Lorrie i resztą na trawkę...


ale i tak na zawołanie przybiegał do pańci😀😀😀


i tak tylko na koniec mimo że pierwsze tu już wstawiałam, ale mi się strasznie podoba kontrast między tym z kiedyś a tym z dzisiaj😀

i pomyśleć że na obu jest ten sam koń😀



dlatego kocham wiosnę!!!😀 (i dlatego niecierpię przedwiośnia;P)

jutro Lorrie bo padam na twarz😉
wątek zamknięty
Asik   Najwazniejsze to sie konsko realizowac :D
30 kwietnia 2010 23:59
jako ze tyle milych wypowiedzi dostalismy postaram sie odpisac kazdemu z osobna, liczac ze nikogo nie pominelam  👀
yga dziekowac w imieniu kucyka  :kwiatek:
bondam alez nam milo czytac  :kwiatek:
Cler dziekujemy  :kwiatek: Wy za to z koniowatymi macie swietne foty
Kaszmirowa przede wszystkim  :kwiatek: a w ramach sprostowania kucor ani nie jest moj ani nie jest nowym nabytkiem. Mam za to przyjemnosc pracowac z nim. Jest to jeden z czterech kucy ktore mam w treningu 😀
sosik  :kwiatek:
little  :kwiatek: dokladnie tak pracujemy sobie ujezdzeniowo
Burza hehe dziekowac  :kwiatek: zostala jeszcze jedna kucynka do przedstawianie tu na forum, narazie jednak pozostanie ona anonimowa do czasu az ktos fajny zrobi nam jakies foty (Rudzia?  :kwiatek🙂
Pursat dziekowac  :kwiatek: sliczna glowe ma twoj koniuch  😍
Anka wlasnie zbieram szczeke z klawiatury, pakuje walizki i jade do Ciebie na nauki czy tego chcesz czy nie  🏇 A powaznie to powiedz jak sie dochodzi do takiego perfekcyjnego dosiadu? To ze miliony godzin spedzone w siodle to sie domyslam ale czy mialas trenera ktory Cie "usadzal" w siodle ciezkimi treningami czy ot tak poprostu masz taki talent i moge sobie nawet glowy nie zawracac 😉 a odnoscie 5-latka to co tu duzo mowic, marzenie  🙇 😍
darolga specjalnie na Twoja i Kucunia prosbe wstawiam jeszcze kucyka





wątek zamknięty
Asik, to Ty na zdjęciach? jeśli tak, to TY się pakujesz i jedziesz do Anki a ja się pakuję i jadę do Ciebie:P świetnie wyglądacie🙂
wątek zamknięty
Asik piękny koń! Ma super maść  😀
Pursat uwielbiam twojego konia  🙇jest boski normalnie!! imacie śliczny komplecik;*
Anka zarąbisty ten twój 5 latek  😜 Pięęęęknyy jest!

To może ja z wczoraj tak skromnie🙂

wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
01 maja 2010 08:28
More😀 Cierp1enie Asik Rita - dziękuję! :kwiatek:

aniaagre
- fajne pierwsze foto. 🙂

armara - kocham ją! 😍

wątek zamknięty
More:D   To moje życie !!:D
01 maja 2010 08:45
Asik Świetny rumak zazdroszczę  😍
wątek zamknięty
Dona 🙂



Igor


wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
01 maja 2010 13:44
adrianna32 – ładnieje Ci Maleństwo 🙂 jak tam u Was?
sosik – super, że robota Wam idzie 🙂 trzymam kciuki, żeby się wszystko poukładało!
bondam15 – fajna kobyłka! Napisz coś więcej o niej i poproszę fotek więcej 🙂
polonez – drugie najlepsze 😀
cierp1enie – dziękujemy, jejku! 🙂  :kwiatek: :kwiatek:
Manta – dziękujemy!  :kwiatek: 🙂 czekam na duuużo fot Basiowej!
Pursat – dziękujemy ślicznie 🙂  :kwiatek: cudowne fotki, wspaniale wyglądacie!  😍
rtk – super fryziątko!  😜 Ritek wygląda na mega szczęśliwego 😀 to kiedy się widzimy na poligonie? 😀
Madzia – jeeej, aż buraczka strzeliłam!  😡 Dziękujemy!  :kwiatek: :kwiatek:
Anka – o rany, nawet nie wiesz jak mi się miło zrobiło  :kwiatek: :kwiatek: 🙂 Fajnie coś takiego od Ciebie usłyszeć, dziękujemy!  :kwiatek: Twoje zdjęcia jak zwykle cudowne, 5-ciolatek fantastyczny, a Twój dosiad – marzenie!  😍 😍 Wrzucaj więcej!
armara – ależ wspaniała odmianka! Cudnie!
Breva – uwielbiam Twojego łatka! Jest przefantastyczny!
Asik – jesteście cudowni, no po prostu cuuuuudowni!  😍 Uwielbiam Was oglądać! Wstawiaj więcej śmiało, najwyżej będzie na mnie!  😁
wątek zamknięty
galopada_   małoPolskie ;)
01 maja 2010 14:11
tutaj tez sie pochwalimy. Jutro wsiąde juz  🏇

wątek zamknięty
armara, piękna ta twoja klaczka!
galopada_, jak ten czas szybko minął! Pamiętam jak pierwszy raz wstawiałaś jego zdjęcie, jeszcze nie był twój 😉 Gratulacje!
wątek zamknięty
Asik   Najwazniejsze to sie konsko realizowac :D
01 maja 2010 15:14
Breva tak to ja i strasznie strasznie mi milo i dziekuje. Pakuj swojego szczesliwego (brudnego  😉 ) i przyjezdzajcie 😀 Zapraszam kiedy tylko chcecie
Rita, More  :kwiatek:
darolga skoro bierzesz wszystko na siebie to jak tylko znajde troszke czasu zeby pogrzebac w fotkach to wstawie cos jeszcze especialy for You
galopada ale super, zazdroszcze ze juz wsiadasz na mlodego, ja ciagle czekam i czekam. Koniecznie prosze o relacje z dalszych poczynan  😀
wątek zamknięty
Mam pytanko w sprawie fotek, bo jak zmniejszam je w Paincie żeby za duże nie były jak dodaje to stawia się małe zdjęcie chodź pomniejszone i trzeba kliknąć w nie żeby się powiększylo jak wasze zdjęcia ; ), które są większe.

Jak to zrobić? z góry dziękuje


Posejdonka fajne te dwa koniki ; ) też ostatnio ćwiczyłam ukłony, ale nie wiem jednak czy to jest dobre dla konia jak zgina nogi.

Asik piękny kucyk ; ) cudny
wątek zamknięty
More:D   To moje życie !!:D
01 maja 2010 15:54
galopada_ powodzenia zycze sliczny konis  😉
wątek zamknięty
Manta   Tyłkoklep leśny =)
01 maja 2010 16:08
Breva - aaaaa, i moja kolejna re-voltowa miłość =) Jak miło go widzieć. Ale mimo wszytsko - w zabłoconej wersji ma chłopak więcej uroku ;-) hehe. Daj mu jakieś jabłko czy marchewke z pozdrowieniami ode mnie =)

Darolga - fotki będą jakieś jutro, dziś miałam być pół dnia w stajni, ale pogoda nie sprzyja niestety (a ta nagła zmiana pogody wykańcza mi nogi, więc nie miałam nawet jak pojechać tylko wymiziać konia, ale jutro choćby nawet lało to pojadę, bo tęsknie za moim kurduplem =) ).

Galopada - szok  😲 że to już? Przecież ledwo co chłopak był jeszcze gówniarz ;-) strasznie szybko ten czas leci.
wątek zamknięty
Anka gniady przepiękny 🍴 a jeździsz jeszcze tego siwka z matki po Royal Diamond? Kiedyś wstawiałaś super filmiki z nim 😜
Asik ale maszynka!
galopada_ nareszcie się doczekałaś, co? 😉 dzielne masz konisko, koniecznie daj znać jak postępy 😅
Zaciągnęłam dziś niezastąpioną okwiat ( :kwiatek🙂 do stajni i w rezultacie mam parę( taa... parę :hihi🙂 fotek młodziana pod trenerką 😅






Ślicznie dziękuję za miłe słowa a propos ostatnich fotek i jednocześnie przepraszam, że tak zbiorowo 😡 niestety miałam mały kocioł na uczelni i na voltę wpadałam przelotem.

wątek zamknięty
Possejdonka igor wymianta nie ma co  👍
galopada trzymam kciuki i licze na fotki jutro z pierwszej jazdy
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
01 maja 2010 16:28
armara, śliczne konisko!
Breva, bandzior w błotnej maseczce rządzi!
Asik, wyglądacie wspaniale. mega profi!
galopada_, super! czekam na foty z pierwszej jazdy. niewiarygodne jak ten czas szybko minął
madzia, zawsze kiedy patrze na Twojego konia jedno słowo mi przychodzi do głowy. KOMPAKTOWY. świetny jest.

My dziś dresiarsko





wątek zamknięty
deborah bomba
ale ci młody "wydoroślał "
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
01 maja 2010 16:36
madzia, jestem niezmiennie zauroczona Twoim młodzianem! 😜

deborah, Szogun się bardzo poprawił! Gratuluję!
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
01 maja 2010 16:38
777, bo to rocznikowo poważny 6 latek już 😉
Koniczka za gratulacje dziękuję ale byłabym nieuczciwa nie wspominając że to w większości zasługa regularnej pracy dzięki Rewirowej..
wątek zamknięty
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
01 maja 2010 17:06
deborah, 6 latek? nie wierze, ze tak czas szybko mija  😲 to duze cos bylo dopiero takie mlode, a teraz dresiazysz sie juz na nim  😵 slodki jest  🙂

wątek zamknięty
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
01 maja 2010 17:29
Breva przedostatnie zdjęcie  😁 😂
Asik nie wiem jakim cudem, ale pierwszy  raz widzę Cię na re-volcie  🤔 Rewelacyjny kucyk!!!
galopada to ja czekam na fotki z 02.05.2010  😅 To będzie pamiętny dzień  🙂
deborah już w KR pisałam...  😍
madzia- specjalnie weszłam w Twój profil i ostatnie posty żeby znaleźć zdjęcia z dzisiejszej wycieczki  😁 Dziękuję strasznie, że mnie zabierasz zawsze ze sobą  :kwiatek: No i czekam już na poniedziałkowy wypad  😜
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
01 maja 2010 17:31
Gienia-Pigwa, mija mija.. ja ciągle mówię, ze ma 5 lat, bo on z listopada więc lekko opóźniony  😁
wątek zamknięty
deborath piękny koń  😍 jaka to rasa?


Fotki Monety : ) mam nadzieję że się spodobają .
wątek zamknięty
galopada_   małoPolskie ;)
01 maja 2010 18:41
ojeju dziewczyny naprawde...  😲 przepraszam ze nie wymienie wszystkich po kolei... ale dziękuje strasznie za wszystkie miłe słowa! nie wiedziałam nawet ze ktos pamięta młodego z okresu kiedy nie był moj!
dziekuje jeszcze raz wszystkim i jutro oczywiscie zdam fotorelacje  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

i jeszcze na koniec mina mojego konie, ktora wyraza jego zdanie o mnie wiszącej na siodle. czyli jak zwykle olewka  🤔wirek: a ja w jakiejs dziwnej pozycji. chyba uskuteczniałam wciąganie sie na siodło. ależ to wysoko  😵



a jutro mamy sesje specjalną z szarym  😎 za jakis czas jak je tylko dostane zdjecia to pokaze  🏇
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
01 maja 2010 18:44
Galopada_, to już, ło matko, jak szybko ten czas mija. Pamiętam młodego jka radośnie biegał po padoku  😁 Ale fajnie  😜
[b]Deb,[/b] boska z was para 🙂
Armara, ale fajny grubasek 😉  i jaką ma ladną równą odmianę  😵
Breva, ale fajny zwierz, ale to napewno ten sam kon na dwuch zdjęciach  😀iabeł:
Asik, kucor strasznie fajny, i nie wiem co dy chcesz od swojego dosiadu, nikt nie jest idealno, no może oprócz Anki
  😉 🤣
Madzia, ale szyja! Ja też chce, żeby mój kucyk miał taką szyję! Legenda w ogóle tej szyji nie ma, może na grubość jej trochę jest, ale taka krótka...  🤔wirek:

     
A My dzisiaj kłusowałyśmy, i jestem z Rudej domna, chodziła tak jakbyśmy wcale nie miały żadnej przerwy. Czeka nas teraz powlony i długi pwrót do formy, ale może damy radę przed wakacjami! Co njaważniejsze noga po kłusie w porządku!  😅  💃
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.