Zdjęcia Naszych Koni cz. III (rok 2010)

Moja mała.. choć już nie taka mała jak na niespełna półtoraroczną klaczkę 😉


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
ale niestety muszę ją sprzedać 🙁
wątek zamknięty
darolga, korsik, Burza, k_cian, MoniaaA dziękuję wam bardzo 🙂 to już prawie 3 tygodnie ale do mnie dopiero dociera radocha z faktu  😉 💃
wątek zamknięty
Dzięki  :kwiatek:

miło że Wam się podoba  🤣

super fotki Tristia  😁
wątek zamknięty
sznurka opiekuje sie prywatną stajnia Kasi Iłendo 😉
MoniaaA a to prawda, chłopak jednolity od uszek po kopytka ;]
wątek zamknięty
Dzisiejsze relaksy

wątek zamknięty
Ale radosne zdjęcia. I ciągle nie mogę wyjść z podziwu, jak on teraz wygląda 🙂
wątek zamknięty
epk, ja go czasem nie poznaję jak jakoś dziwnie na padoku stanie.. 😉 na szczęście psychicznie co najwyżej odkrywa nowe siły 😉
wątek zamknięty
noo, następne pozytywne zdjęcie 🙂
wątek zamknięty
Taki wyraz pyska, do tego dużo w tym tygodniu siedzę w stajni, mam aparat pod ręką.. to i grzesze.
Ostatnie- dzisiejsze, bo sznurki to wczoraj.
wątek zamknięty
śliczny Piorunek  💃
wątek zamknięty
Burza, wygląda naprawdę super, napatrzeć się nie mogę  😍
a zdjęcia na sznurkach też rewelacja  😀
tak mi od nich wieje wakacjami!  😁
wątek zamknięty
a ja wstawie znowu moich podopiecznych 🙂

Ramzes  😍 😍 😍


I Klakier, czyli wielkie dziecko 😀





wątek zamknięty
Burza, takie wesołe wasze zdjęcia, miło sie ogląda 🙂
Aniaagre, fajna dziewczynka  💘
Hypnotize, widziałam Cie wczoraj jak przejeżdżałaś na Piniu do lasu  🙂

Wrzucam mojego sierotkę:

Bombka z moją córką:

Wszystkie z drugą córką  😉

Brylant z przyklejonym łosłem:

Prawdziwa Elanda - dzik  😀iabeł:

I popołudniowa drzemka:
wątek zamknięty
Azbuka, jak nogi Brylanta?  👀 czemu w derce?

a i jak Emilka? kiedy będzie źrebolek? bo widzę, że już bardzo niedługo?  💘
wątek zamknięty
Azbuka
Ja to Cie niestety nie widziałam, po akcjach jakie Pinio odstawial wczesniej na ulicy , obchodziło mnie tylko to zeby sie uspokoil i normalnie poszedł :/  Żebyśmy w lesie znikneli i konie nie spotkali czasem... :/  Ja juz mam dosysc.

A w ogole Elanda Ci wypiekniała...  😍 😍 😍 i trzymam kciuki za Brylanta.
wątek zamknięty
Nirv  :kwiatek:, z nogami źle, ale ma robione wciery, zakładam mu na noc magnetiki z futrem baranim, Cortaflex HA podwójną dawkę i wczoraj wieczorem już się poruszał . Ale to zapewne tylko chwilowe polepszenie. Derkę dostaje na noc, bo w nocy chłodno, a jak coś boli i jest zimno to ...  🙁
A na Emilkę wciąż czekamy  😁  bierze nas na cierpliwość  😉 myślę, że w ciągu dwóch tygodni sprawa się rozwiąże  🙂

Hypnotize, wiem, że mnie nie widziałaś, byłaś bardzo skupiona, żeby bezpiecznie i szybko przejść przez asfalt. Pinio to cudny koń, ale ja bym się nie odważyła na niego wsiąść. Dzięki za kciuki, przydadzą się  :kwiatek:
Jak się Ramzes czuje?
wątek zamknięty
Azbuka
Po tym jak powiedziałas ze ruch sie Ramzesowi przyda, to zaczełysmy go oprowadzać i A. wsiada na 20-30 minut intensywnego stepa na ujezdzalni. Zmiane widac wyraźną. Wczoraj nawet brykał i galopował, widac ze jest weselszy. Zmieniłysmy tez diete. A w poniedziałek ściagamy mu podkowy, najpewniej beda nam potrzebne buty bo ten koń całe zycie był kuty, ale kopyta ma w takim masakrycznym stanie, ze tortura dla niego było by go kuc po raz kolejny i oczekiwac jeszcze poprawy. Cieszy mnie to ze idzie chlodniejsza pogoda, bo bedzie sie czuł lepiej. Ogolnie od jakiegos czasu nie widziałam go rozkraczonego na padoku.

A co do Pinia, to on czasem jest strasznym mułem i dzieci moga na nim jeździc, ale czasami to faktycznie, ja po 2 latach jazdy na nim nie wiem czego mam sie spodziewac i co robić.Nie powiem, ostatnie dwie jazdy trzęsłam sie ze strachu. Ale jak ja nie wsiade to nikt nie wsiadzie :/ w sumie nie jestes jedyna osoba która mówi ze nigdy na niego nie wsiadzie 😉 bo to czubek 😉
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
21 sierpnia 2010 13:13
Szalona trójka pozdrawia! 🙂










Więcej w KR 🙂
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
21 sierpnia 2010 13:23
Beattle, bardzo ładne zwierzę. 😀

ententa, śliczny, a ta skarpetka na przodzie - mmm! 😍

slojma, piękne to b&w. 🙂

escada, gratulacje, jest cudna. 😀

Tristia
, super zdjęcia. 🙂

aniaagre, fajna maść, siwieje z kasztana? 😀

Jamnik:















wątek zamknięty
Manta   Tyłkoklep leśny =)
21 sierpnia 2010 14:14
Burza a Ty od kiedy się sznurkujesz ;> coś widzę mocno do tyłu ze wszystkim jestem ;-)


Troche Basiowej, bo jej dawno nie było:

Portreciki:







i osiołek =)


wątek zamknięty
darolga - aaa siwa  😍 😍  😅 świetnie wyglądacie, a jaka radość od was bije  😀
wątek zamknięty
Skąd wy bierzecie takie tereny do szaleństw?? Ja też chcę🙁

Pursat - Jamnik przecudny !!

Poniżej ja z moją kobyłą. Niedługo będą nowe zdjęcia. Planujemy sesję a la "indianie na polowaniu" :P
wątek zamknięty
A co do Pinia, to on czasem jest strasznym mułem i dzieci moga na nim jeździc, ale czasami to faktycznie, ja po 2 latach jazdy na nim nie wiem czego mam sie spodziewac i co robić.Nie powiem, ostatnie dwie jazdy trzęsłam sie ze strachu. Ale jak ja nie wsiade to nikt nie wsiadzie :/ w sumie nie jestes jedyna osoba która mówi ze nigdy na niego nie wsiadzie 😉 bo to czubek 😉

ej, no ja jeździłam na Piniu, mimo, że jeździć nie potrafię i żyję 😉 ale może wtedy miał fazę muła 😁

a na dzisiaj mieliśmy przypadkiem fotografa, ale, że mało zdolnego to mam całe dwa zdjęcia- co tam, że ucięte albo niewyraźne, ważne, że z bliska  😉

wątek zamknięty
polonez, 🙂

zoja, dzięki, w końcu na tym wakacje polegają 🙂

Hypnotize, śliczne to zdjęcie z siwymi na pastwisku 🙂

Manta, weź 😉 z rok temu w kwietniu coś tam grzebałam przy tym, i teraz raz na jakiś czas wracam 🙂

wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
21 sierpnia 2010 20:53
Ja & Latino 









wątek zamknięty
Pontiac  😍
Zdjęcia autorstwa flygirl :kwiatek:
wątek zamknięty
Gagulec   Mistrz lokalny
21 sierpnia 2010 22:25
Księciunio z dzisiaj, tuż przed pląsaniem po teczy... (edit: pląsanie po tęczy oznacza w skrócie naturalną pracę z ziemi. Określenie to padło w "temacie dlaczego naturalsi..." i jakoś tak się u nas w stajni przyjęło  😜. Koń żyje i ma się fantastycznie!)





wątek zamknięty
Gagulec, co się dzieje?????
wątek zamknięty
Gagulec   Mistrz lokalny
21 sierpnia 2010 22:30
Poniszczylam - nareperowalam  :kwiatek:

Burza - slicznego masz tego konika  😜
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
21 sierpnia 2010 22:41
Gagulec pierwsze jest najśliczniejsze  💘
Frania u Ciebie też pierwsze mi sie najbardziej podoba  😁 😁 takie bajeczne  🤣
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.