Zdjęcia Naszych Koni cz. III (rok 2010)

epk, jaki on ma piękny kolor 🙂 taki rudy to jak złoto... 🙂

Andre, siodło Ci leci na tył.
wątek zamknięty
gunia92 a skąd masz to ogłowie? Ja mam bardzo podobne tylko brązowe 🤣 Śliczny łebek ma koniczek 🙂
Andre śliczny koń, uwielbiam kasztanki  :kwiatek:
wątek zamknięty
hehe, ten kolor i to lśnienie to pot niestety - ehh, jak ja bym chciała, żeby miał taki ciemno rudy kolor 😉
wątek zamknięty
studzienka Oglowie mam z Decathlonu model Romeo VS nie narzekam chodz wiadomo ze jakosc nie z tych najlepszych 😉 Uwielbiam ten jej arabski lepek 😍
wątek zamknięty
slojma   I was born with a silver spoon!
23 sierpnia 2010 21:30
Draska i ja
wątek zamknięty
epk, no nareszcie! Chlopak jest zgrabny, przystojny, kiedyś go widziałam na youtube to naprawdę mi w oko wpadł 🙂 Nie żałuj zdjęć, ładnie proszę  :kwiatek:

rtk, wierz mi, ADHD jest fajne, jak się je jakoś ugramoci, bo w tak zwanym międzyczasie bywa, hmm, kwieciście 😁 Za to teraz, no bajka, na fajniejszym koniu nie siedziałam 😍 - co to się porobiło  😜

Najpierw - dostałam fotki, jupii! - błękitna wstęga Siwego 🙂


A tu macie galopy, tudzież kontrgalopy:








I kłusowe jeszcze:







Koniec, już i tak za dużo 🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
23 sierpnia 2010 21:57
Quanta  🍴 ZA MAŁO!
wątek zamknięty
Quanta twój koń jest świetny i ta jego szyja cud miod i orzeszki  😀
wątek zamknięty
Quanta - boskie  😍 😍
wątek zamknięty
3 dni temu odebraliśmy konika.
Spójrzcie na zdjęcia....właścicielka twierdzi że był dobrze traktowany, zostałam zwyzywana że mogłam jej odebrać konia który miał tak dobre warunki.
Co wy sądzicie o tym wszystkim? Czy ten koń wygląda jakby był dobrze traktowany?
wątek zamknięty
o boże biedny koń.....  😕 nie rozumiem takich ludzi co potrafią tak konia zamożyć
wątek zamknięty
A i kochająca była właścicielka ma na volcie nick Mysza.
Może ktoś chce poczytać jej photobloga www.photoblog.pl/Shelovesme
wątek zamknięty
dla takich ludzi powinna być kara więzienia na kilkanaście lat , jak tak można konie zachudzić 🙁
wątek zamknięty
Hachi - a ten konik był taki piękny 🙁  jak zobaczyłam go jak wygląda to po prostu się popłakałam 🙁 ten folblucik to najbardziej kochany folblut na świecie. Taki ufny 🙁 mimo krzywdy jaką zaznał 🙁

a ten koń wyglądał tak przed przyjazdem do tej dziewczyny
wątek zamknięty
paranoja  😵, a czemy był u jakiejś dziewczyny?

edit:lit
wątek zamknięty
paranoja  😵, a czemy był u jakiejś dziewczyny?

edit:lit


pojechał w adopcję (właścicielka znała osobę na którą spisywała umowę) wszyscy znaliśmy 🙁 nikt się nie spodziewał 🙁 jesteśmy w szoku
wątek zamknięty
i nikt nie kontrolował co się dzieje z koniem?
wątek zamknięty
jeśli nikt nie kontrolował to skandal bo konik cierpi  🙁
wątek zamknięty
A wiecie może co się dzieje ze źrebakiem od tej klaczy co umarła przez kolkę .  A skoczka szkoda ,tak to jest jak się nie kontroluje dzierżawców .
wątek zamknięty
masakra, ale też lekka nieodpowiedzielność właścicieli.

On jest tak mocno pogryziony, czy co się stało?
wątek zamknięty
Źrebaczek ma 3/4 miesiące....chcą podawać mu krowie mleko 🙁
To chore co się tam dzieje.
Myślcie co chcecie ale właścicielka naprawdę nie miała możliwości kontrolowania sytuacji, wierzcie mi to dobra kobieta która naprawdę kocha tego konia i chciała do niego jak najlepiej, zaufała nieodpowiedniej osobie, nikt się tego nie spodziewał.
wątek zamknięty
A wiecie może co się dzieje ze źrebakiem od tej klaczy co umarła przez kolkę .  A skoczka szkoda ,tak to jest jak się nie kontroluje dzierżawców .


źrebakowi podają mleko krowie


Potwierdzam - właścicielka to cudowna osoba, która już raz tego konia doprowadzała do świetnego stanu. Ten koń stał się dzięki niej ufny, kochany.
Podobno właścicielka dzwoniła, a oni nie odbierali telefonów, a nam mówili, że właścicielka była i nic nie powiedziała.

ps ten koń jest pogryziony, bo mieszkał w szopie z ogierem, który kilka razy go zaatakował.
wątek zamknięty
tak , został kilkakrotnie pogryziony przez ogiera ...
wątek zamknięty
A kto to odkrył że konie był karmione 6 letnim owsem ,może być na pw. żeby forum nie zaśmiecać .I czy ktoś coś robił żeby te konie im pozabierać .
wątek zamknięty
ojejku biedny koń ..... jak tak można ? nierozumiem przecież każde zwierze powinno miec zapewnione odpowiednie warunki, a ludzie wyprawiają takie ,,obozy zagłady dla koni''
wątek zamknięty
A kto to odkrył że konie był karmione 6 letnim owsem ,może być na pw. żeby forum nie zaśmiecać .I czy ktoś coś robił żeby te konie im pozabierać .


widziałam ten owies w tej opuszczonej stodole
pełno w nim robali i pleśni
na samą myśl niedobrze mi

oni myli ten owies i dawali koniom
wątek zamknięty
Ja tylko się tak zastanawiam czy tylko u nas takie szopki się dzieją ,ludzie są nieodpowiedzialni czy tak jest w całej Polsce .
wątek zamknięty
i gdzie taki dramat miał miejsce ? szkoda słów, tylko płakać 😕
wątek zamknięty
Dramat miał miejsce w Starym Lubinie .  Przenieśmy się na wątek poświęcony tej sprawie , przed chwilką założony .   
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,30823.0.html
wątek zamknięty
moderator niech przeniesie posty do tamtego wątku
a tutaj niech powrócą wasze piękne konie
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.