Zdjęcia Naszych Koni cz. III (rok 2010)

U nas tak samo, prawie że piach już jedzą, ale nieeee, trzeba jeść bo to dużo dobra tylko trudno dostępne 😉
wątek zamknięty
koza - hihi  😁 no to zdjecie jest dosc.. ciekawe jesli ktos nie wie ze to woda :P dosyc cieplo u nas bylo wczoraj 🙂 sloneczka duzo 🙂 ale calego go nie kapalam, tylko leb 😉
wątek zamknięty
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
05 września 2010 19:34
milciaaa, cudowny fryziak 🙂
Wojenka, to walcz walcz, bo sesja super była!

to pochwale się moją miłością.. niestety tylko miłością, bo nie jest mój.. a BARDZO bym chciała.. moooooooże kiedyś.
Fryzyjczyk - Figaro <3

wątek zamknięty
u nas zimnoooooość! jeszcze dzisiaj słonko było,ale i tak w kurtce obowiązkowo, jesień się zrobiła  🤔
ha 💃 a my mamy trawy pod dostatkiem  😀 no i od razu widać-kg przybyło, tylko końskiego kolegi/koleżanki brak,a trawy tyyyyle  🙁 właśnie to jest najgorsze w naszych wakacjach(poza tym że jest super mieć konia pod oknem  :emoty327🙂-że innych koni brak! i jak Grubek widzi jakiegoś wiejskiego konia co się raz na "ruski rok" po drodze przewinie-szaleje bidok  🙁

Korsik jakiej maści jest ten konik? bo nie mogę się zdecydować co to za kolorek w takim słońcu  😡

Burza jeszcze żeby same jabłka-ale on ma na słabiźnie, tyłku i w jeszcze paru miejsach pojedyńcze siwe włosy-z bliska wyraźne, coraz więcej z roku na rok ich ma! i 3 w grzywie-nie wiem co to ma znaczyć (no ja wiem,ze zawsze o siwku marzyłam-ale takim w 100%  :hihi🙂

mbalicka ale cudo!!!!!!!!!!! 😵
wątek zamknięty
koza, taaa siwek.. żaden siwek, deresz Ci rośnie 😁
wątek zamknięty
nie liczyłam (niestety  😕 ) na to ,że w wieku 6 lat zacznie siwieć (chyba bym oszalała  :emoty327🙂 , no ale hmm... w paszporcie ma "ciemnogniady" , tylko  przy opisie wyglądał tak-trudno było się tam doszukać czegokolwiek.... 🙄
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
05 września 2010 20:01
a on taki chudy ! ?  😲
wątek zamknięty
nie chciałabym robić jakiegoś offa, ale takiego-w takim stanie,z jakimś grzybem,wygłodzonego i sponiewieranego go przywieźliśmy do siebie... po wstawieniu go do prowizorycznego stanowiska w wujowym chlewie, jak mu po raz pierwszy dalam siana i wody-jak zarżał- emocje mega, nie mogłam się uspokoić z pół gdz, ale długo trwało aż znowu zaufał (a ja przestałam się go bać  😁 )
wątek zamknięty
magda, ale mikro konik!


sercem nadrabia  😎 i to jak  🏇

Niniwa .. ? Możliwe, że czytałam o niej w ŚK ?  😎

edit. rewir mi odpowiedziała  😎


w swiecie koni i w koniu polskim chyba portret byl kiedys nawet - nie pamietam juz..

magda- widziałam, ją na żywo w Janowie Podlaskim kilka lat temu, bardzo fajna klaczucha



no ba! a skoro ja widzialas to i mnie zapewne 😉 (ja na ziemi zawsze w takich momentach 😉 )

Magda, jaka u Was pogoda 🤔


ze jaka? jak tylko zsiadlam i dotarlam do stajni zaczelo lac..

koza, dzieki
wątek zamknięty

[quote author=wendetta link=topic=14621.msg697754#msg697754 date=1283679361]
Magda, jaka u Was pogoda 🤔


ze jaka? jak tylko zsiadlam i dotarlam do stajni zaczelo lac..
[/quote]
no, że taka ładna jestem zdziwiona! bo u nas zimno i praktycznie non stop leje...
wątek zamknięty
Burza możliwe, że na 6,7 zdjęciu widać, że za bardzo do przodu siodło leży, jeszcze na dodatek siodło skokowe daje takie wrażenie. Sama widzę, że popręg za blisko pachy leży. To był początek jazdy, ale może faktycznie popełniłam jakiś błąd? Chyba, że Ty widzisz to na każdym zdjęciu? Nikt mi w stajni ani instruktor nie mówili, że za blisko przodu siodłam, bo z jej kłębem nie łatwo  w ten sposób osiodłać. Zawsze po chwili siodło zjedzie w odpowiednie miejsce a jak nie ma napierśnika to za bardzo zjeżdża w tył.
Od dziś będę bardziej zwracać na to uwagę 😉
wątek zamknięty
trakenka, według mnie na każdym zdjęciu jest zbyt przesunięte do przodu, ale ciężko to via net sprecyzować, bo nie widzę jej pleców. Siodło nie może wchodzić na łopatki, pożyteczny link

Polecam pełne 9 filmów.
wątek zamknięty
Ok. Dzięki za uwagę. Popatrzę 😉
wątek zamknięty
A tutaj my z dzisiaj. Zaczynamy znowu pracowac bo wygladamy jak dwa wieśniaki. ja zupelnie bez luzu, kon bez miesni i lekkosci. Ponad dwa miesiace bez pracy zrobiły swoje... 🙁 🙁 🙁  Jak patzre na zdjecia z zimy to az mi sie łezka w oku kręci  😕















wątek zamknięty
Hypnotize, Dwa wieśniaki? A ta biała koszulka, szal, czarna marynarka, czarne bryczesy i czarne rękawiczki do tego? Gdzie ta wieś w wizerunku, hm?  😀iabeł: Toż to elegancja-francja! 🙂
Jazdą się nie przejmuj, nie jest tak źle. Pojeździcie chwilę i znów wrócicie do formy 🙂 Przynajmniej ja tam trzymam za Was kciuki!
wątek zamknięty
Sankaritarina
Dziekuje. Wiesz jak sie jexdzi jak wiochmen to sie ubiera chociaz zeby zwrócic uwage na co innego 🙂
A tak serio to Pinio ma teraz opcje zapierania sie na rece, sztywnosci, braku wygiecia i uwalenia na przodzie. ten czas kiedy stał i szalał zrobily swoje. W sumie w Od czerwca chodził pod siodłem cale 8 razy :/ I to 6 razy w teren.
Ja mam zadyszke po 5 minutach, sztywna jestem jak kołek, a On biedak nie ma w ogole miesni, szyje wyglada jak u wielbłąda :/ chude to i nieproporcjonalne teraz. Ale mam nadzieje ze pozbieramy sie z tego i ogarniemy troche.
wątek zamknięty
Ja mam wreszcie trochę nowych zdjęć Indiry, która siwieje w oczach 🙂



wątek zamknięty
Hypnotize, wyglądacie obłędnie  😜 bardzo do siebie pasujecie  😉
avero_2 piękne siwe  😎
wątek zamknięty
avero pięknie wyglądacie, mam dużo waszych zdjęć z zawodów 😉
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny 🙂

dziewczynka, w sprawie zdjęć to koniecznie się odezwę do Ciebie, bo niestety tata mi nie zrobił żadnego zdjęcia z przejazdu... 😉
wątek zamknięty
Burza możliwe, że na 6,7 zdjęciu widać, że za bardzo do przodu siodło leży, jeszcze na dodatek siodło skokowe daje takie wrażenie. Sama widzę, że popręg za blisko pachy leży. To był początek jazdy, ale może faktycznie popełniłam jakiś błąd? Chyba, że Ty widzisz to na każdym zdjęciu? Nikt mi w stajni ani instruktor nie mówili, że za blisko przodu siodłam, bo z jej kłębem nie łatwo  w ten sposób osiodłać. Zawsze po chwili siodło zjedzie w odpowiednie miejsce a jak nie ma napierśnika to za bardzo zjeżdża w tył.
Od dziś będę bardziej zwracać na to uwagę 😉


No i..zwróć uwagę na jej nogi!!!!! Masakra..jak można takiego konia męczyć pod siodłem??? Kup sobie innego , a tego pozostaw w spokoju...
Ubolewam nad takimi jeźdźcami.Z jednej strony troszczą się o zdrowie a z drugiej kładą się kobyle na plecy, męczą chore...łopatki i dziwia sie ,ze siodło gówniane..!
Trakenka....mniej litość!!!!!!
wątek zamknięty
Hypnotize, ależ elegancko wyglądacie!
avero_2, cudne siwe
wątek zamknięty
Miki widać, że na koniach się niewiele znasz, jak nie masz pojęcia to nie udzielaj się na te tematy,  pozostań przy tych towarzyskich. Gdyby ten koń trafił w Twoje ręce to dopiero byłby nieszczęśliwy, stojąc w stajni gdy inne konie chodzą. Nie znasz mnie i pojęcia o moim podejściu do koni, 18 lat praktyki przy koniach wiele mnie nauczyło, to jaki jest mój koń też nie wiesz, co lubi a czego nie, więc nie oceniaj z góry. Widzę, że lubisz wielu osobom docinać. Zajmij się lepiej czymś pożytecznym a nie krytykowaniem w ciemno.
wątek zamknięty
koza ja tez miałam w paszporcie, że gniada, mimo że i ojciec i matka siwusy  🤔wirek:
co prawda za młodu wyglądała tak:

(zdjęcia pożyczone od Zairki 😉 ) nie wiem ile tu miała, ale myśle że około 1,5 roku
teraz ma 5 i wygląda tak:


i nawet jak poszłam do związku zmienic to mi uwierzyli na słowo  😜
więc wpadki się zdarzają xD

trakenka a co się Twojej w nogi tylne stało? flegmona?

avero_2 piękna siwa  😍
wątek zamknięty
sznurka, karolinaaa
dziekujemy 🙂
wątek zamknięty
kermit   Horses horses everywhere ..
06 września 2010 10:12
Przedstawiam Grubego  😎


wątek zamknięty
Hypnotize obłędne zdjęcia, a przed-przed ostatnie 😉 jest śliczne!
Avero piękna siwa, uwielbiam  😍
fruuwam kobyła ślicznie wygląda, pięknie siwieje! w życiu bym nie powiedziała,że to ten sam koń  😲 !  ja niestety nie znam rodziców Grubego i nie wiem jak wyglądali  🙁
kermit super tereny do jazdy! bardzo przyjemnie razem wyglądacie  🙂
wątek zamknięty
Hypnotize w myśl zasady- co się nie dojedzie, to się dowygląda  🏇
Kermit co to za przystojniak?  💘

Ja z kolei przedstawiam Wam moją paskude 🙂 na drugim widać jaka zadowolona jak na niej siedzę 😁
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
06 września 2010 12:31
avero_2, nu kochana ona w oczach nie tylko siwieje ale i puchnie!
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 września 2010 14:23
avero_2, przecudna!! uwielbiam takie siwki (:
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.