Zdjęcia Naszych Koni cz. III (rok 2010)

caroline   siwek złotogrzywek :)
27 października 2010 23:38
kujka, biorę to na klate 😉 🙂 cieszę się, ze się podobają zdjęcia i wygłupy 😀
ninevet, przyjedź i sama popstrykaj :P my jestesmy zawsze chętni do wygłupów i wybryków 🤣

na koniec fotka w innym klimacie
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
27 października 2010 23:40
Będziesz mnie tak ciągle zapraszać to w końcu pożałujesz  😁
Na razie liczę na kawkę w Katowicach na CSI  :kwiatek:
wątek zamknięty
caroline
fajne fotki, takie pozytywne 🙂

ps tak z czystej ciekawości...nie zjechało Ci troche ogłowie w fotce gdzie jest "grzecznie-dla odmiany" ??
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
28 października 2010 08:20
Caro: nonono to już prezentujecie wyższą szkołę nad ziemią i to bez siodła 😉 Fajnie wysiedziałaś te figury - podziwiam 👍
wątek zamknięty
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
28 października 2010 09:57
Bee., cokolwiek masz na myśli, biorę to za dobra monete i jest mi bardzo miło 😀



jak najbardziej miało to być pozytywne! a Kasza to po prostu kocham, ale platonicznie!  😍  😁
wątek zamknięty
Dodaję zdjęcia z soboty 23.10.2010 z przewozu weselnego naszą karetą i ogierami fryzyjskimi 🙂
wątek zamknięty
Caroline, niesamowite to Twoje konisko 😀
wątek zamknięty
G sesyjnie 😉 Więcej w KR


wątek zamknięty
Anaa Piekne konisko, suuuuuper fotki! Czekam na wiecej  😀
caroline Podziwiam za dosiad  😉

A to nasze fotencje z ostatniej jazdy ujeżdżeniowej - ustępowanie w kłusie i skokowej nasze pierwsze 80cm 😉 Może to i nie dużo, ale ja strasznie boję się skakać ;P
wątek zamknięty
secretary  😍 😍
wątek zamknięty
Anaa, sliczne zdjecia, masz przepeknego konia.
secretary, aaaale maszyny.  😜
Burza, super Piorek wyglada, ale brakuje mi pioruna na jego zadzie.  👀 ze wzorkiem wygladal oblednie!  😉

A ja mam jutro hubertusa. Dowiedzialam sie o  tym pare minut temu.  😁  I dla odmiany jade jutro na tym Mosiu:
wątek zamknięty
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
29 października 2010 19:29
to ja się pochwalę 🙂 znalazłam go po 3 latach poszukiwań 🙂 znamy się od 2006 roku. dziewczyna go sprzedała i nie wiedziłam gdzie jest.. a teraz znalazłam 🙂 możliwe, że w przyszłym roku będziemy razem 🙂 planuję go kupić 🙂 a jest chłopak na sprzedaż!

wątek zamknięty
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
29 października 2010 19:30
mbalicka super wygląda na tym tle 🙂

secretary pięknie się prezentują 🙂
wątek zamknięty
mbalicka widać że siwy ma w oczach "to coś" 😀 gratuluję udanych poszukiwać. napewno było warto  😀
wątek zamknięty
mbalicka Piękny !!!  😀
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
29 października 2010 19:46
mbalicka, śliczny, piękne zdjecia! napisz coś więcej o nim.
Ma w sobie dużo uroku.
wątek zamknięty
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
29 października 2010 20:17
coś powiedzieć o Pongu 🙂 znamy się z Bukowiny Tatrzańskiej 🙂 tam stał i był własnością Ani (nie pamiętam nazwiska), dziewczyna startowała na nim w zawodach skokowych, później coraz mniej miała dla niego czasu i go sprzedała.. szukałam go na początku, ale nie wiedziałam gdzie szukać, kogo pytać.. nikt nic nie wiedział.. w końcu zaprzestałam poszukiwań.. cały czas jednak siedział w moim sercu.. ciągle o nim mowiłam.. mój chłopak to miał mnie już czasem dosyć.. w końcu 2 miesiące temu, rzuciłam ogłoszenie tutaj na re-voltę i na photobloga informacje, że go szukam i dzięki uprzejmości re-voltowiczek i photoblogowiczek udało mi się znaleźć jego właścicielkę obecną. koń stoi w moejcowości Frydman (koło Nowego Targu) u Estery M. dziewczyna przemiła, wiecznie uśmiechnięta. jak się dowiedziałam, że mogę do niej przyjechać i go zobaczyć po 3 latach to poryczałam się ze szczęścia.. wygląda bosko, mięśniory, fajną koleżankę obok w boksie, widać że Estera go kocha 🙂

oj rozpisałam się.. przepraszam :P

a tu zdjęcia z obecną właścicielką 🙂

wątek zamknięty
Amanda  🏇
Jakość  👿
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
29 października 2010 21:04
mbalicka, a rasa, wiek?
Tak, jak nie przepadam za jasnymi siwkami (co za pech, że z wiekiem jasnieją!), to ten wydaje się mieć na prawdę dużo uroku i ma piękny nos! 😀
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 października 2010 21:15
mbalicka, on jest piękny! strasznie fajnie się czyta, jak ktoś tak opowiada o koniu i o wspólnej historii... życzę powodzenia, żeby wam się w przyszłości układało (:
wątek zamknięty
dzięki dziewczyny 🙂
mbalicka, przepiękny jest!
wątek zamknięty
Caroline, Anaa - cudowne sesje  😍
mbalicka, historia jak z filmu  😉
wątek zamknięty
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
29 października 2010 23:03
mbalicka, a rasa, wiek?
Tak, jak nie przepadam za jasnymi siwkami (co za pech, że z wiekiem jasnieją!), to ten wydaje się mieć na prawdę dużo uroku i ma piękny nos! 😀


rasa, to nie wiem czy nie małopolak.. ale do końca, na pewno ma coś z araba (zresztą jak widać)
wiek, ma 12 lat, więc siła wieku.

co do nosa.. kocham te chrapki, takie mięęęęęciuteńkie 🙂😉

mbalicka, historia jak z filmu  😉


oj żebyś wiedziała.. sama w to do końca nie wierzę..
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
30 października 2010 10:47
mbalicka: piekny koń - jakie oko inteligentne. A do tego super jakościowo zdjęcia z taką głębią niesamowitą.
wątek zamknięty
mbalicka piękna historia  😅
bo to różnie bywa z odnajdywanymi końmi
a siwy jak malowanie!
wątek zamknięty
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
30 października 2010 11:47
mbalicka: piekny koń - jakie oko inteligentne. A do tego super jakościowo zdjęcia z taką głębią niesamowitą.


bo ja się zajmuję fotografią, to też dlatego taka jakość. połączyłam dwie pasje 🙂
mbalicka piękna historia  😅
bo to różnie bywa z odnajdywanymi końmi
a siwy jak malowanie!


znajoma miała bardzo podobną historię.. trochę się z tego podśmiewałam, dopóki wiele osób tego nie potwierdziło i nie zobaczyłam (na zdjęciu tylko niestety) jaka łączy ich więź.. dziewczyna na prawdę go kochała 🙂
ja mówię, ciągle o nim mówiłam, myślałam, przeglądałam zdjęcia (wiszą u mnie w pokoju na ogromnej tablicy korkowej)
wątek zamknięty
z przed-chwili ;-)

fuksja lans - musze dokupić jeno owijki ;-)







i mały stwór zasłonięty

wątek zamknięty
Dodofon super foty, pięknie wam w różu 🙂

jesienna Polka




z Indirą

wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 października 2010 17:39
ale czad, bluza pod kolor 😀 świetne zdjęcia
wątek zamknięty
Katharina   "Be patient and trust in the process"
30 października 2010 18:43
Też mam zdjęcia z dzisiejszej jazdy dzięki Czerpakowej   :kwiatek:







Ogólnie baaardzo fajnie mi się jeździło pomimo tego, że kobylaste miało inne zdanie na ten temat szczególnie w galopie  😁  I tak pozatym to kocham tego konia  😍
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.