Zdjęcia Naszych Koni cz. III (rok 2010)

Hypnotize
piękna reklama Decathlonu!  🤣 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
06 listopada 2010 21:49
Hypnotize, zacznie się od jutra 😀
wątek zamknięty
Livia
Nie obiecuj, nie obiecuj 🙂 Bo Ty juz dawno obiecywalas ze sie za siebie weźmiesz!  🤬
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
06 listopada 2010 21:51
Ale teraz ma kto patrzeć 🙂 i jest wreszcie możliwość regularnych jazd, a nie raz w miesiącu 🙂
wątek zamknięty
lunqa, dziękuję ślicznie. :kwiatek:
Hypno aż tak źle nie wyglądał! Ja też bym chciała, żeby Paris chodziła tak jak Twój, ale nie mam ani trochę natchnienia i ochoty na jazdy.  🙁
wątek zamknięty
Caira masz ładne zdjęcie na avatarze. Możesz mi je pokazać tutaj w większym rozmiarze? 😉
wątek zamknięty
Hypnotize ładnie to tak rozleklamowywać sklep  😂
Fajnie że się wreszcie dogadujecie, bo ostatnio mieliście pewne problemy i chwile zwątpienia.
wątek zamknięty
akzzi
To chyba dlatego że wczesniej jeździłam ciagle sama. Było nudno, nikt na nas nie popatrzył, nie pomógł, nie dał pomysłu na inna prace. Kon sie rozleniwił, rozwlekł, ja nie miałam motywacji. Zmienilismy stajni blizej mojego domu, gdzie jest zawsze ktos kto cokolwiek powie i pomoże. Wiem ze jak sie staram i cos robie, to moge zapytac czy to dobra droga, a nie domyslać się samemu. teraz mam mase radości z jazdy. Jakbym na nowego konia wsiadła. I chociaz myslałam ze nic wiecej juz z nim nie moge robić, to okazało sie ze jest masa elementów do wypracowania i ogrom rzeczy do nauczenia. To jest bardzo motywujace i fajne 🙂
wątek zamknięty
xxflygirlxx, proszę. 😉

wątek zamknięty
To dobrze, że wróciły chęci i radość z jazdy no i że zaczęłaś działać. Bo przecież tak powinno być.

A i ja zaczęłam szukać czegoś do chociażby powożenia pupy, bo niestety tu gdzie jestem to uważam, że jest to wieksze za***** jeździeckie niż województwo z jakiego pochodze...

Tak croopie, uwierz nasze regiony nie są najgorsze jeśli chodzi o poziom jeżdziectwa 🏇
wątek zamknięty
Caira u nas spoooko, jeździmy do lasu z Tuffym hihi. A u Ciebie? Mam nadzieję, że nie praktykujesz już takich cudów jak w Żukowicach.. mam na myśli wywrotki z koniem :P
A propos min mojego konia:


wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
06 listopada 2010 22:15
Pierwsze genialne  😁 😜 Drugie się nie wyświetla.
wątek zamknięty
Tuffy to pierwsze zdjęcie powinno trafić na jakiś konkurs końskich fotografi, a dokładniej końskich min 😀
wątek zamknięty
Tuffy
super fotki, szczęśliwy konik widać  🙂
wątek zamknięty
Caira dziękuję  :kwiatek: Lubię takie halowe zdjęcia.
Tuffy pierwsze genialne.  😁
wątek zamknięty
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
06 listopada 2010 22:20
Tuffy, genialna mina 😀
wątek zamknięty
Tuffy, hihi, u nas dobrze, ale mogłoby być lepiej, bo nie motywacji do wsiadania na Gnidę. :P Co do tych wywrotek, to już się trochę uspokoiłam i Paris bardziej ogarnęła, bo teraz nie potyka się już co pięć kroków. 😁 A Tuffy jest najbardziej fotogenicznym koniem re-volty.  😂
wątek zamknięty
No to troszkę nas 🙂







wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
07 listopada 2010 05:53
Tuffy genialne !!  😍 i te ząbki :PP  😍
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
07 listopada 2010 08:52
Tuffy, pierwsze genialne. 😀
wątek zamknięty
gacek 🙂
podoba mi sie 2 i 3 🙂
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
07 listopada 2010 10:51
Nie sposob z osobna wymieniac, bo wstawiacie same piekne zdjecia pieknych czworonogow 🙂
Nas dawno nie bylo w tym watku
Moj czupurny rudzielec w obiektywie forumowej Zupki :kwiatek:






i rodzinne 🙂
wątek zamknięty
Tuffy - Ty wiesz, że Was uwielbiam!!!!!!!  💘

milusia - cudny ryży koń  😜
wątek zamknięty
Manta   Tyłkoklep leśny =)
07 listopada 2010 12:25
Po 2 miesiecznej przerwie po wypadku w koncu wsiadlam 🙂
Nie wiem co w tym siodle robie, moze nie mozna nazwac tego jazda :P ale mimo wszystko uczucie wskoczenia w siodlo po takiej wymuszonej przerwie jest niepowtarzalne. Choc plecy bolaaaaly 🙂

Ja i Basiowa:










chwilowo tyle, zaraz jeszcze 2 fotki z "po jezdzie" 🙂
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
07 listopada 2010 13:44
milusia  ale super !!
wątek zamknięty
Katharina   "Be patient and trust in the process"
07 listopada 2010 13:57
milusia    💘 Koń Cuuudooo !

Dodaje ogierasa kochanego  😍 Co prawda pokazał się już w wątku Młode Konie dlatego tu tylko kilka zdjęć





wątek zamknięty
Katharina aaa cudo, skąd go wytrzasnęłaś?  😜

milusia rodzinne jest przesłodkiee 😉
wątek zamknięty
Katharina
ale przystojniak !  😍
ma fajne umaszczenie  😉
wątek zamknięty
Katharina   "Be patient and trust in the process"
07 listopada 2010 14:32
dziękuje w imieniu Siwego Juniora  😉 
Irysa znam od pierwszych dni jego życia, jest od mojej ukochanej kobyły. Dawno nie wstawiałam jego zdjęć, bo nigdy nie było okazji żeby go obfocić. Czuje do tego konia wieeelki sentyment, za każdym razem urzeka mnie on swoim charakterem.

wątek zamknięty
florcia9   "Amicus optima vitae possessio"
07 listopada 2010 14:40
Aaaaaa!!!!! Nie dość, że młodziak boski to jeszcze ta gęściasta grzywa  😍 No normalnie do schrupania  🍴
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.