Zdjęcia Naszych Koni cz. III (rok 2010)

Breva, ta klacz była w te wakacje w Furioso? Bo coś jej nie kojarzę. 🤔
wątek zamknięty
była🙂 i jest cały czas🙂
wątek zamknięty
To musiała mi jakoś umknąć, bo byłam tam dwa tygodnie i jej nie kojarzę. 😁 Ładna kobyła.
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
08 listopada 2010 18:55
Breva, ale to bardzo fajnie, osobiście mam słabość do grubasków 😀

ja się pochwalę fundacyjnym grubasem, dumnie zwącym się Drink, który nie jest mój własny. zresztą, już tu kiedyś zawitał (:
dzielnie pomaga przy sprzątaniu busa po przywiezieniu siana 😀


zdjęcie robiła moja mama (;
wątek zamknięty
Czas na kilku Swarovskich (nudne te foty, wciąż takie same...)

Skwarek w galopie ziemi nie tyka:


Nadal nie tyka 😉


Jak on to robi? 😁


Skucha, tu dotknął przodem 🤣


No i coś na kłus:




Tak kończymy jazdę:


I konsultacja trenerska z klaczunią maleństwa w roli głównej:
wątek zamknięty
Skwarek jak zwykle fajny 🙂 Quanta, a jak tam młodziak?
wątek zamknięty
Breva, ruda jest prześliczna - ale to wiesz... - no i równolatka Kluska... my nadal zapraszamy do siebie...
quantanamera, nie tyka ziemi, bo dla Skwarka, grawitacja nie istnieje  😂
wątek zamknięty
Cobrinha, do niedawna na pewno nie istniały dla niego znaki ograniczenia prędkości 😁

faraa, u młodego bez zmian, chodzi sobie, rośnie (cytat z Eckiego: "er wird immer größer, größer, größer... in jede Richtung) no i regularnie łożę na jego Ausbildung 😁 Ogólnie to czekam, żeby z końskiego bejbi stał się młodym koniem, czyli dopiero przyszły sezon...



Może się uda go w styczniu odwiedzić 🙂
wątek zamknięty
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
08 listopada 2010 21:47
quantanamera, mmm... jaka piekna ruda maszyna 🙂
wątek zamknięty
quanta kocham Twojego rudego  😍 😍
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
08 listopada 2010 22:43
wczorajsze pozowanie 🤣



jesli ktos nie wie o co chodzi, to już tłumaczę: Kasz własnie poprosił o jabłuszko. daj! 😀iabeł:
wątek zamknięty
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
09 listopada 2010 05:24
taaa 🙂 takie daj są najlepsze.. kiedyś miałam siniora, bo Figaro poprosił o marchewkę..  🤔 ale i tak go kocham  😍
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
09 listopada 2010 07:31
haha ale super !!


Ale nie fajnie by było tak dostać z zaskoczenia :PP

wątek zamknięty
Uwaga,uwaga skoczek bawi się w dresiarza  😀iabeł: (szkoda,że fotograf sobie poszedł jak zaczęliśmy te wasze "sztuczki"  :hihi🙂



wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
09 listopada 2010 10:49
W jakim celu są wysypane liście wzdłuż ścieżki?
wątek zamknięty
Haha Bisha one nie są WYSYPANE,one tam NAWIAŁY  😁 umarłam.  😁
Nikt już nie jeździ na zewnątrz,to był mój wybryk-chciałam się podresażyć,a na hali był parkur ustawiony.
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
09 listopada 2010 15:55
Szczerze, to myślałam, że u Salto już śnieg spadł...  😁
I Salto, ja tam żadnych 'sztuczek' nie widzę na tych fotach, więc nie ściemniaj że się w dresażyste bawiłaś, nie wieeeerzęęę!  😀iabeł: 🤣
wątek zamknięty
No własnie bo ja się męczyłam,męczyłam jakieś sztuczki: chodzenie w bok,jakieś piruuuułety w galopie,a potem się zorientowałam,że fotograf sobie poszedł po pierwszym kłusie... 😁
wątek zamknięty
caroline więcej !  😍
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
09 listopada 2010 20:26
Salto ja poważnie myślałam, że ktoś je tak rozsypał  🤣 No bo tak ładnie, "równo"  😁
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
09 listopada 2010 20:34
ententa, do KR wczoraj i dzisiaj sporo wrzuciłam - zapraszam 😀
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,14622.msg763644.html#msg763644
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,14622.msg764351.html#msg764351
wątek zamknięty
quanta Ty mi powiedz gdzies Ty tego konia znalazła?? o na niego patrzę to mi ślina cieknie.. Jak będę stara i bogata to kupię sobie dużego, piekielnie cudowanie ruszającego się, brudnego kasztana 😀 Taki mam plan 😀
wątek zamknięty
caro, ja też tak chcę - muszę nauczyć takiej sztuczki z nogami Skwarka 😀

salto, łaaaa, szkoda podłoża, ja to bym stała i te liście wyciągała, albo przykryła wszystko wielką folią i odkryła na wiosnę 😁

Jak będę stara i bogata to kupię sobie dużego, piekielnie cudowanie ruszającego się, brudnego kasztana 😀


No stara to ja już jestem 😁 Żartuję, ja nigdy nie będę stara, nawet jak będę miała 80 lat 🙂 Finansowo mogę sobie aktualnie pozwolić na indolencję z końskim odchyłem, więc czemu nie, raz się żyje.
To akurat był jeden jedyny kasztan wśród stawki młodzieży, którą oglądałam w zeszłym roku w Germanii, tak to same karusy (nuuuda) i ciemnogniade. Ja pasjami kocham i zawsze kochałam ciemne, brudne, wątrobiane kasztany. Trochę nosem pokręciłam, że na głowie chłopak taki pociapany, ale jak tylko go zobaczyłam pod siodłem, to maść już kompletnie przestała mieć znaczenie 😉 Niechby sobie był i kary...
Ale jakby nie było, miedziany metallic jest piękny:


Nie chcę kopiować fotek z młodych koni, więc wkleję tylko dwie, z komentarzem, że ładnie rudy wyrasta.

Tu mega bobo z grudnia zeszłego roku (przeraźliwie krótki i z dużą głową):

A tak się prezentował równo miesiąc temu:


No i coś tam z pracy:








Zanim mnie ktoś zapyta po raz n-ty - tak, jeździec ma dwa metry wzrostu albo i lepiej 😁

Nawiasem mówiąc, to miałam sporo farta w końskich poszukiwaniach 🙂 I dobrego przewodnika. Nawiasem mówiąc, ta moja znajoma, organizująca wyjazdy do Niemiec, ma teraz dwa hanowerskie dzieciaczki i jestem super ciekawa ich dorastania, bo są o wiele ładniejsze, niż rudy był w ich wieku.
Młode konie są fajna i już 😎
wątek zamknięty
cudownyyy rudyyyyy!!!!! kocham rude i siwe 🙂
wątek zamknięty
quanta jak ja za te X-lat będę już bogata to Cię ukardnę i pojedziesz ze mną  😁 😁 I też sobie taką wątróbkę znajdę (w sensie ze Ty znajdziesz  :hihi🙂 😅

On jest po prostu w każdym calu obłędny  😜
wątek zamknięty
Artystyczna twórczość mojej siostry 🙂

wątek zamknięty
Belcia
super 😀

ja mam podobne
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
10 listopada 2010 14:51
fajne te portrecicki z olbrzymimi chrapami na 1 . planie 😉

wątek zamknięty
quantanamera łooo aż mi się gorąco zrobiło :O  Piękny !  😍 😍
wątek zamknięty



Sesja z Delicją 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.