Zdjęcia Naszych Koni cz. III (rok 2010)

Zairka - z czystej finansowej racjonalności wątkowi o szmatach pokazujemy tę część ciała:

😎

Natomiast jeszcze jedno-dwa spotkania i pewnie i ja się złamię, bo trochę ładnych szmat mam 😉 Tylko boję się, że zacznę kupowac ładniejsze i ładniejsze, i zostanę bankrutem 😁


wątek zamknięty
Ooo branka a ja kojarze te ścieżkę    💃 😀

zima   teraz to już wiem na pewno że muuuuuuuuuuuuuuuuuuuusze Chłopaka na żywo zobaczyć  😜 cudeńko  😍

Faraa jaka ślicznota z tej Sellamy!
wątek zamknięty
amazonka - ja w ogóle nie wiem jak to jest, że myśmy sie jeszcze nigdy w terenie nie spotkały - za to widziałam cię na siwym przedwczoraj(nawet machałam z auta jak pewnie zauważyłaś :hihi🙂  oraz mam wrażenie, że widziałam dziś siwego jak biegał po padoku( o ile to był on, bo pod słońce patrzyłam) i robił takie bryki, że aż dziw że ty na nim dresaż uprawiasz - toż to urodzony skoczek 😁
wątek zamknięty
A owszem Wrocławianka 🙂 stoimy w Szafirze na Jagodnie. A na spotkaniu byłam ostatnio z Hidalgo(przedstawiałam się jako ag.der ale zmieniłam nick na Dizi, bo poprzedni był straszliwy do wymówienia 🙂 ) a wczoraj niestety nie mogłam być, choć  bardzo chciałam
wątek zamknięty
branka - no to jest niezła zagadka  😀 widziałam jak machałaś, nawet odmachałam!  😁 i tak myślałam że to Ty choć przyznaje że nie byłam pewna, z Olą jechałaś?
Bryki? On?  😲 No łaaaaaaaaaaaaaaadnie, on raczej spokojny chłopak jeśli o padokowanie chodzi... ehhs zostawić 'synka' na jeden dzień  🙄 a to bardzo możliwe że go widziałaś bo prosiłam żeby go wypuscili jako, że miałam plan cały dzień kuć do jutrzejszego egzaminu i wyjątkowo w stajni nie byłam.

wątek zamknięty
Mroźna ta zima ale trzeba przyznać że zdjęcia kopyciaków wychodzą boskie 🙂🙂

To może i ja przedstawię swoich chłopaków....
mój pierwszy... prawie arab, lat 15 🙂🙂



i drugi KWPN lat 9... niedługo minie rok odkąd się mamy 🙂



photo by Ela D.  :kwiatek:



edit. zmiana wielkości zdjęć
wątek zamknięty
Pierwszy prawie latający, a drugi całkiem 😉
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
08 lutego 2010 08:38
breakawayy - co za dużo, to nie zdrowo. 😁

lapyzusia - dzięki, Twoje stadko jest urocze. 😜

hanoverka - ojej, strasznie mi miło słyszeć coś takiego. 😡 :kwiatek:
wątek zamknięty
Mój Misio-Pysio 🤣 zimowo...







wątek zamknięty
TamTam pięęęękneeee 😜  😜 
szczególnie kary  😍  😍
AnetaW booosssski!! 😀  😀

a to Szafira ostatnio (jakoś w zeszłym tygodniu) 😉
wątek zamknięty
frania335   Kocham Cię :*
08 lutego 2010 09:45
u nas tez zima mocno trzyma i poki co nie zapowiada sie na jakas poprawe, wiek koniska kombinuja jak sobie urozmaicic czas na pastwisku i dobrze wychodzi im bieganie synchronioczne 🙂









juz bardziej statycznie Stefanek



moj mlody cwiczyl jeszcze jakies dziwne pozy z kumplem



i trojca pastwiskowa brakuje jeszcze Stefanka



zdjecia by Murmel

przepraszam za ilosc zdjec  :kwiatek:
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
08 lutego 2010 09:53
meggii w końcu rude pod siodłem! 😀 Tylko czemu takie mikroskopijne te zdjęcia? 🙁
darolga wariatka 😁 Przynajmniej Korab zachował powagę 😉
zima obłędne fryzisko 💘
wątek zamknięty
Tamtam, ooooożeeeesz! Powiesz coś więcej o tym karym....? Przecież on jest piękny! [btw, czy to nie jest czasem ślązako-kwpn, który chodził w bryczce i był na sprzedaż rok temu....? :> ]

wątek zamknięty
Darolga takiego szczescia na konskim grzbiecie dawno juz nie widzialam!  👍 za szczey wyszczerz i wariactwa na grzbiecie koniucha 🙂
Rzepka ta twoja gniada jest cudna, kawal konia 🙂
no i jeszcze Azbuka, czapa zza zadu kasztana wymiata xd. Nie wspominajac o swietnej minie wspomnianego kasztana XD
wątek zamknięty
Jakie słodkie są te Wasze zdjęcia na śnieguuu .!  😜
wątek zamknięty
Jak nie cierpię zimy, tak zdjęcia zimowe są pełne uroku. Wszystkie.
Ciesze sie , że spodobało się zdjęcie mojej czapy zza kasztana.
To tu mam taki ciąg dalszy sprawy:

Mina kasztana jest bezcenna  😀
wątek zamknięty
frania335 najlepsza fotka to ta na której Bob ma ściętą głowę 😂 
wygląda na to, że na fotografii to ja sie tak dobrze nie znam 😉
Pozdrówka dla wszystkich śniegowych radosnych koni i ich zmarzniętch właścicieli!
wątek zamknięty
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
08 lutego 2010 14:00
Darolga obłęd na kółkach  😜 😍

Zimowy Koń Śnieżny  💃



wątek zamknięty
my_karen   Connemara SeaHorse
08 lutego 2010 16:37
Zuziasta to ostatnie wyglada jakbyscie w wodzie stali 😉 Fajny konik śnieżny, u mnie śnieżny bywa tylko konik, siwy sie tarza tylko w błocie 👿
W ogole na wszystkie Wasze foty sie patrzy z przyjemnoscia 🙂 (szczególnie na kasztany 😜 )

To i ja sie przypomne z Chiko - zmężniał chlopak, wyrosl, i zmienił maść na jakaś taka.. bura 🤦 A juz mialam nadzieje, ze w kasztana (po mamusi) pojdzie 😉 😁

wątek zamknięty
meggii w końcu rude pod siodłem! 😀 Tylko czemu takie mikroskopijne te zdjęcia? 🙁

No właśnie nie wiem czemu tak mi sie jakoś ustawiło. Dawno nie wstawiałam zdjęć, ale to dlatego że fotograf sie buntował ze względu na zimno  🙂 Następnym razem postaram sie o większe fotki  🙂 pozdr
wątek zamknięty
Wszystkie nowe fotki przecudne
wątek zamknięty
A wiec to jednak prawda! Tamtam ma mylittlepony ktory lata i zmienia kolory!  😲

ale z tego co widze kon Zuziastej tez zmienia kolory. to moze moj tez, tylko nigdy nie przylapalam  👀


wszystkie piekne!  😜
wątek zamknięty
Zusiasta - ostatnie wygląda jakbyś jechała po zamarzniętym morzu albo jeziorze 🙂 super.

my_karen - a ile ma lat? Pewnie przy zmianie sierści na letnią pewnie się więcej okaże jaki będzie.
wątek zamknięty

Bardzo dziękuję w imieniu swoich chłopków za miłe słowa  😅

Tamtam, ooooożeeeesz! Powiesz coś więcej o tym karym....? Przecież on jest piękny! [btw, czy to nie jest czasem ślązako-kwpn, który chodził w bryczce i był na sprzedaż rok temu....? :> ]


Tamburyn to czysty KWPN 🙂 Z tego co mi wiadomo miał być przygotowywany do zaprzęgu ale nie zdążył bo go kupiłam 🙂🙂
wątek zamknięty
my_karen - nie chce cie zalamywac, ale patrzac po glowie raczej bedzie siwkiem 😉
wątek zamknięty
my_karen   Connemara SeaHorse
08 lutego 2010 19:03
branka prawie 4 lata. Mam go prawie 2 lata i kolorki zmienia wraz z porami roku.
Kaprioleczka no tak 😁 Pewnie sie całkiem 'wybieli',  bo cała głowa w ciagu kilku miesiecy prawie biala sie zrobila (miał łysinke😉, ale narazie cala reszta jest jakby coraz ciemniejsza 😉
wątek zamknięty
Tamtam ale się wystraszyłam, myślałam że mi konia ukradłaś 🤣(chodzi mi o rudego). Kary tez jest śliczny.
frania335 widać że koniska się polubiły i świetnie się bawią!!
wątek zamknięty
branka, boską ma odmianę 🙂

Anetka Chrupek jak się podkasał 🙂 dobrze wam w tej stajni co 🙂
wątek zamknięty
Szarotka 🙂 faktycznie podobni są do siebie  😀 i nawet te czarne plamki na chrapkach...
wątek zamknięty
Anka baardzo miło mi to czytać :kwiatek: a Twoi podopieczni obłędni 😜 nie mogę od nich oczu oderwać.
Anja szalona babo :kwiatek: proszę mi tu nie wątpić w Wasz dream team, bo którejś cudownej nocy przyjadę i ukradnę Weltinkę, jako że niezmiennie jestem w niej zakochana i niecierpliwie czekam na jakieś fotorelacje 🤬 kibicuję Wam bardzo mocno :kwiatek:
Pursat :kwiatek:
zima wspaniały fryziak!
darolqa zawsze jesteście maksymalnie odpicowani, ale teraz przeszliście samych siebie 😜
Szafirka, Dizi piękne z Was babeczki i koniska super, wyglądacie jak żywcem wyciągnięte z jakiegoś katalogu ze sprzętem.
Tamtam rudzinek przepiękny, kasztany górą 😅
Zuziasta na ostatnim zdjęciu wyglądacie jak na pustyni, co za przestrzeń! 😜

Wiem, że obiecałam, że na razie koniec ze zdjęciami, ale nie mogę się powstrzymać i wrzucę jedną fotkę z dziś :icon_redface🙁 popełnioną przez niezastąpioną okwiat of course :kwiatek🙂. Chyba jednak lubię zimę, chociaż zawsze się zapierałam, że śnieg to największe możliwe zło 🤔wirek:

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.