Zdjęcia Naszych Koni cz. III (rok 2010)

druga tura teraz grubasy...
Łatka,Koranek,Rekrut i Arabela
wątek zamknięty
a ja się pochwalę koniem, którego współdzierżawię  🏇

(jakość niestety halowa  😡 )
Derwisz:
wątek zamknięty
Oo Derwisz, tak nazywa się mój ulubieniec wakacyjny 😉. A Twój Derwisz bardzo sympatyczny z pyska się wydaje  🙂.
wątek zamknięty
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
17 stycznia 2010 20:33
jako ze cz. kolejna watku takze i my zawitamy 😉
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
17 stycznia 2010 20:39
domiwa, juz któryś raz mam ochotę zapytać i zapytam. co to za model derki, ze zwisa z tyłu tak mocno za zadem a ledwo brzuch przykrywa?
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
17 stycznia 2010 20:42
rzeczywiscie cos jakby nie tak:
wyglada na loesdau
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
17 stycznia 2010 20:52
zastanawiam się co autor miał na myśli..
wątek zamknięty
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
17 stycznia 2010 20:57
deb , cieciorka wiec juz tlumacze;] derka miala cos okolo115 zostala przedluzona a krotka zostala.wyszla moze fakt troszke za dluga ale nie oplaca sie przerabiac. byla jeszcze podszyta takim kocem wojskowym. a z zalozenia miala byc to derka na dwor na godzinke zeby kon polatal takze nie przeszkadza nam to 😉 choc na niektorych fotkach kon odlatuje w niej 😉 na tym zdjeciu co cieciorka wstawila wybitnie wyszla dluga gdzies mam zdjecie w stoj kiedy w miare normalnie lezy 😉
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
17 stycznia 2010 20:59
nie wiem, te co znalazłam wyglądają normalnie:
[url=[[a]]http://www.loesdau.de/websale7/Regen--und-%dcbergangsdecke-&[[a]]#039;Frankfurt'.htm?Ctx=%7bver%2f7%2fver%7d%7bst%2f3eb%2fst%7d%7bcmd%2f0%2fcmd%7d%7bm%2fwebsale%2fm%7d%7bs%2floesdau%2fs%7d%7bl%2fDeutsch%2fl%7d%7bmi%2f08%2dregendecken%2fmi%7d%7bpi%2f54362%20%20%20%20%20%20%20%20%20%2000001%2fpi%7d%7bpo%2f1%2fpo%7d%7bfc%2fx%2ffc%7d%7bp1%2f94679dee3dfce05262788676027ee473%2fp1%7d%7bmd5%2fd273aae7e0a0d8fd057662b1f47c10ed%2fmd5%7d]1[/url]
2
3


edit: wygląda jak zorro z peleryną, lub ksiądz. jakby obcieto kawałek konia, albo miały dwa, jak tramwaj biec. jak koń się nie plącze to nie ma probemu, ale nie prowokuje to zsuwania sie na którąś stronę?
wątek zamknięty
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
17 stycznia 2010 21:03
cieciorka tu wygladaja normalnie ale dobrane sa do konia rozmiarowo. a ja napisalam ze przerabiana byla 😉 miala z 115 a kon nosi 135-145

edit: hehe niedlugo odleci. ale nie placze sie, czasem sie zsunie ale kiedy ja wypuszczam mam ja caly czas na oku. na pewno nie zsuwa sie jakos drastycznie nawet po wiekszym tarzaniu badz brykaniu 😉. mysle ze jej nie przeszkadza jak wyglada byle dac jej pobiegac. a mi tez to nie przeszkadza 😉 narazie musimy sie zadowolic tym na przebiezki 😉
wątek zamknięty
cieciorka, te czanki zakładamy testowo, koń już w sumie jest gotowy, jednak na treningi z nowinkami cwiczymy na zwykłym wędzidle, a siodło to oczywiście Barefoot, które kocham miłością wielką  😍

domiwa fajnie twoje konie szaleją, mój nie chce biegac sam, zwykle ma lenia  😁

enklawa boskie grubaski! one tak dobrze wykarmione, czy pogrubiane? ten kary maluszek jest przepiękny!

espana, szkoda, że nie mieliście pogody, bo twój przystojniak prezentowałby się jeszcze lepiej

dorcysia piękne ogłowie! uwielbiam gniade w brązach

budynio więcej siwego, więęęęcej!

Mia, edytka, przeztysiacmorz, breakaway, burza, espana, _kate dziękuję bardzo, pokarzę jeszcze, ale nie chcę zasypywac, bo się opatrzą  😁

lecimy!


tuptamy


nasze zajebiste proporcje  😁


zdjęcie rodzinne  😉
wątek zamknięty
To z proporcjami genialne! On jest aż tak wielki?  🤔
wątek zamknięty
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
17 stycznia 2010 21:35
Pinesska dziekujemy 😉te konie w ogole sa dziwne szczegolnie ta po lewej;d dzisiaj powinna ledwo co lazic albo przynajmniej nie miec checi na dzikie galopady po wczorajszym treningu a zrobila takie rodeo wokol hali ze ciesze sie ze na niej nie siedzialam 🙄  ja tak po cichu na Twoje zdjecia sie nie moge napatrzec 😀
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
17 stycznia 2010 21:35
pokarzę jeszcze, ale nie chcę zasypywac, bo się opatrzą  😁

zartujesz? zasypuj jak najbardziej!  😍
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
17 stycznia 2010 22:04
Asik –  :kwiatek: oj umie, umie ;D a pod siodłem ma jeszcze lepszą zabawę 😉 Twoja konina jest ekstra!  😍
kasska – przepiękne konisko, a pierwsza fota wymiata 😀
Remedioss – ale go wybieliło! :O
Niewidzialna –  :kwiatek: :kwiatek:  😡 ojej... aż mi się głupio zrobiło... jeny, dziękuję ślicznie... naprawdę mi się miło zrobiło... a cera... hm... zima + dobry fotograf, tyle 😉 wyjątkowo nabrała całkiem fajnego koloru, zwykle jestem blada jak ściana :P
Angeel – dziękować po stokroć!  :kwiatek: :kwiatek:
iza90 – ładny! W typie młp?
_kate - haha, dobre! Ale teraz wygląda super! Taki pączunio!
escada – super foty! Konisko przepięęęękne!  😀
vill_18 –  :kwiatek: miło słyszeć aleś mi komplementa strzeliła! 😀 ale żeby mnie nazwać dorosłym babskiem... toż ja na 14 lat wyglądam :P ciągle mnie o dowód pytają, a ostatnio panowie policjanci zatrzymali mnie tylko dlatego, że wyglądałam jak dziecko, które tatusiowi samochód ukradło, jak sami stwierdzili :P  😎
Greeni – super foty!  😀
Alice – uwielbiam Twoją arabską piękność  😜
dziewczynka – super foty i EKSTRA DERKA!  😜 😜
Tristia – boziuuuu, ale z niego słodziak!  😍 😍
armara – fajne stadko, źrebol super, ale trzylatka – no no, niczego sobie!
mała mi – przepiękne konisko!  😀
lapyzusia – hihi 😀 dziękujemy  :kwiatek: 😀 fajne fotki, na drugiej to dopiero turbo kucyk! 😀
Dorcysia – ekstra foty! Ogłowie super!  😜
gopi – ślicznota!  🙂
budynio – ekstra jabłuszka! Cudne konio!  😀
Pinesska – łaaaaaaaaaaaaaaaaa, cudne foty! NO PO PROSTU CZADOWE!  😍 😍 😍 Więcej, więcej!  😜 Już na czankach jeździcie? Bo albo mi się wydaje, ale jeszcze ostatnio na snaffle-bicie śmigaliście?  🤔
enklawa – super stadko! Balbina ma cudną odmiankę!
espana –aaaale śniegu! Super sesja!  😍
wątek zamknięty
darolga dziękuję, twoje konisko jak zwykle zachwycające, do tego fotografie Jessy... mi brakuje fotografa typowo końskiego, bo ten tu to typowo - ludzie i samochody  😉
a wprowadzamy czanki już jakiś czas, koń na lajcie z nimi chodzi, ale na co dzień mamy snaffla, lepiej mi się go wygina i mniej boję się o błędy ręki  😉

tu je widac, trochę za długie, ale łańcuszek jest luźniutki, więc nie ma stresu  😉
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
17 stycznia 2010 22:20
Pinesska - bardzo dziękujemy  :kwiatek: ale dzięki temu Twojemu "ludzkiemu" fotografowi, doskonale widać Twoją śliczną buźkę i piękną urodę 🙂 zdjęcia są super! Świetnie, że postępy idą u Was pełną parą! Odnaleźliście się w weście, co? 🙂
wątek zamknięty
Pinesska to ostatnie na avatar! 😉
wątek zamknięty
Pinesska, fantastyczny obrazek razem tworzycie!! 🙂
wątek zamknięty
breakawayy, co do proporcji, ja jestem kurdupel, mam 158, a koń jakieś 167, stąd ta różnica  😉

zima, dziękujemy!

darolga, oj tak, west nam służy, koń się w ogóle bardzo zmienił na plus  😀
wątek zamknięty
oo matko, to jak Ty się na niego wdrapujesz?  😁
wątek zamknięty
breakawayy, za pomocą trenera, tudzież skrzynki, chodź jak się rozgrzeję, to daję radę sama  😁
wątek zamknięty
Ooo proszę, a ja przy wzroście ok 165cm wdrapuję się z płotu na kobyłę koło 160 cm  😁.
wątek zamknięty
Pinesska zdjęcia przepiękne 🙂 naprawdę super wyglądacie, a west widzę że nie tylko na mojego konia wpływa bardzo pozytywnie 😀
wątek zamknięty
Pinesska
Uwielbiam twoje zdjecia jak mam zły humor. Twoj uśmiech i radośc mnie zawsze powalają. Przez Ciebie jak Mi maż teraz zdjecia robi to tez sie szczerze 😀 Przepiekne i zjawiskowe zdjecia. Bardzo udana sesja 🙂
wątek zamknięty
budynio   powrót do świata dźwięków!
18 stycznia 2010 07:24
Pinesska super fotki, ładny koń, ładna pańcia 🙂 wesołe - super!
wątek zamknięty
Pinesska wow bombowe foty  😜, Brzasku dobrze się ma, i turkus to Wasz kolor  😀
wątek zamknięty
Pinesska- Zazdroszczę sesyjki. Piękne zdjęcia. Jak zawsze bije od nich szczęście  😀
Darolga- :kwiatek:
wątek zamknięty
dzieki za słowa uznania  faktycznie nalezą się wszystkim zdjęcia sa boskie i konie też
grubasy to poza łaciata ślązaczki więc pogrubione z lekka Łatka też choc tłuszczyk na nich też jest obecny. Maluch to córcia Balbiny ma prawie dwa lata urodziła się * Marca wiec prawdziwa z niej lalunia. Co do odmianki to Balba przekazała małej Boni co nieco...
Boni ,drugie podczas pierwszego spaceru
i jeszcze Łatka
wątek zamknięty
slojma   I was born with a silver spoon!
18 stycznia 2010 08:43
Pinesska- super kolorowe zdjęcia, z których bije bardzo dużo pozytywnej energii i bardzo fajnie się na Was patrzy 🙂
A to moje dranie
Draska



Emi
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.