Zdjęcia Naszych Koni cz. III (rok 2010)

Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
17 marca 2010 06:38
Condina faktycznie zanudziłam się na śmierć 😁. podam Ci swój numer jak coś, bo napewno Ci się znudzi/wkurzy także jakbyś się chciała pozbyć (oddać?) to wal  😂 😜
wątek zamknięty
Condina - pogratulować wspaniałego konia  😍
wątek zamknięty
z tymi komisjami to nigdy nic nie wiadomo! Zastanawiam się, czy jest sens uznawać go w Polsce... bo to nasze podwórko.... hmm... jeszcze powiedzą mi, że to odpad... i co wtedy??!

Ja tam bym się nie zastanawiała 😉
Byłam na trzech uznaniach ogierów po MPMK i szczerze mówiąc dla mnie nie było tam krzywdzących decyzji. Koń sportowy niekoniecznie musi być reproduktorem, a niestety niektórzy w PL nie moga ciągle tego pojąć i pewnie stąd takie oburzenie wywyołuje to uznawanie ogierów. Potem takie "urażone dumy" sieją plotki na cały kraj jaka to komisja zła i niedobra  😵
Trochę wiary  😅
wątek zamknięty
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
17 marca 2010 10:31
[quote author=Condina link=topic=14621.msg521676#msg521676 date=1268779679]
z tymi komisjami to nigdy nic nie wiadomo! Zastanawiam się, czy jest sens uznawać go w Polsce... bo to nasze podwórko.... hmm... jeszcze powiedzą mi, że to odpad... i co wtedy??!

Ja tam bym się nie zastanawiała 😉
Byłam na trzech uznaniach ogierów po MPMK i szczerze mówiąc dla mnie nie było tam krzywdzących decyzji. Koń sportowy niekoniecznie musi być reproduktorem, a niestety niektórzy w PL nie moga ciągle tego pojąć i pewnie stąd takie oburzenie wywyołuje to uznawanie ogierów. Potem takie "urażone dumy" sieją plotki na cały kraj jaka to komisja zła i niedobra  😵
Trochę wiary  😅
[/quote]


🚫
Ja sie zastanawiam, a i to mocno! Kon sportowy, jesli jest wybitny, mimo ze jelen, czy krzywy... automatycznie dalabym licencje do krycia... ! ale to tylko moje wlasne zdanie. A czy potem ktos nim bedzie kryl i co nim bedzie kryl to juz inna bajka.
Ale ja sie w Polsce obawiam bardziej wewnetrznej polityki i pewnych animozji... Moj kon jest na paszporcie holsztynskim. Urodzony jest w Nowym Tomyslu (60 km od Poznania) i to ze traktuje sie go jako konia hodowli zagranicznej jeszcze jakos tam moge zrozumiec. Tylko mialam juz dwa przypadki, ze moje kobylki zbieraly nagrody 1 i 2 miejsca na niemieckich pokazach, a przywiozlam jedna na pokaz do sielinka to dostala 7 miejsce na 10 kobyl, a w Niemczech na 25 byla pierwsza!!! Wiec czegos nie rozumiem... Jeszcze przed ocena komisji w sielinku ludzie zatrzymywali mnie bo kobylka bardzo charyzmatyczna i  i gratulowali zwyciestwa... a potem 7 miejsce! No i tego wlasni eboje sie z Forestem..  Wiem, ze ogr dobry jest zarowno skokowojak i pokrojowo. Potwierdzil to juz niemiecki zwiazek....  i na dniach bedzie uznawany w Finlandi... ale byc moze dla polskiej komisji nie bedzie zbyt dobry... nie wiem...

Condina faktycznie zanudziłam się na śmierć 😁. podam Ci swój numer jak coś, bo napewno Ci się znudzi/wkurzy także jakbyś się chciała pozbyć (oddać?) to wal  😂 😜



Oddac nie oddam, ale moge sprzedac  🤣
wątek zamknięty
Condina ocena koni w Polsce zwlaszcza ogierów, jest bardzo subiektywna, na wystawach, pokazach czy ZT wygrywają glównie te konie, które mają wygrać i taka jest smutna prawda 🙁 Co do MPMK już jest trochę inaczej- są bardziej obiektywne i cale szczęście 😉
wątek zamknięty
Condina, zbieram się z podłogi... CAŁA! bo opad szczęki przy takim koniu to mało😉 cudo!🙂

a ja wrzucałam zdjęcia do swojej galerii i aż zatęsknilam do lata..🙁

wątek zamknięty
lostak  👍 🙇 dla ciebie! super się prezentujecie 🙂
ale najwiekszą uwage przykluwa twój dosiad... ja tak nawet na koniu w stój nie usiądę..


Oj tak 🙂
Strasznie lubie ogladac zdjecia lostak, wlasnie ze wzgledu na ten dosiad!!
wątek zamknięty
Orinoko 🙂













Korin od NE






A tu 3 zołzy  😁 😜



NeverEver/Orinoko/Antoś


wątek zamknięty
Codina piękny jest twój dzieciak  💘
Polonez fajnie rudy wygląda no i widać po zdjęciach że chyba pracuje regulanie  🙂 🙂
wątek zamknięty
polonez a co to za paszczury na ostatnim zdjęciu? 😀 Aż koń ma minę pt. "zabierzcie mnie stąd!!"  🤣
wątek zamknięty
polonez, tak myślałam, że znam skądś hale na Twoich zdjęciach, teraz już wiem,że Zbrosławice 🙂 Byłam tam nawet w niedziele pooglądać zawody, których oczywiście nie było 🙁 dużo macie tam rudziaszków, szczególnie taki mniejszy, troszkę okrąglejszy wpadł mi w oko  💘 Twój koń wygląda lepiej ze zdjęcia na zdjęcie 🙂
wątek zamknięty
Mój podopieczny zimowo
wątek zamknięty
Mówiłam już, że mamy dużo zdjęć? 😉
Ja i "Miedziak":

wątek zamknięty
Trista  jeej nie mogę się napatrzeć na ten jego 'nowy' tyłeczek! Piękne!  😅
wątek zamknięty
busch   Mad god's blessing.
17 marca 2010 22:21
Tristia - jak na moje, to nie tylko tyłeczek coraz śliczniejszy. Cały koń pięknieje w turbotempie. Oby tak dalej  😀
wątek zamknięty
Tristia - wygląda świetnie 🙂 no i ten zad 
wątek zamknięty
meggii - dzięki, pracuje, pracuje, nie obija się chłopak  🏇

NeverEver
- a no widzisz dorwały się do niego takie dwie i męczą :P

kare_szczęście - następnym razem napisz że będziesz w Zbrosach, może się spotkamy  😜

NeverEver

jeszcze coś dla Ciebie 🙂





i Korin



wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
18 marca 2010 19:47
polonez stoicie na stałe w Zbrosach? Jak Wam tam jest? Startuje ktoś coś na nim, czy nie? 🙂
wątek zamknięty
hate me!, Busch, Cierp1enie- Dziękujemy  :kwiatek:
Breva- Jeszcze bardziej zatęskniłam do lata, widząc Wasze zdjęcie.
Jaki pączuszek z Twego konia 😉
wątek zamknięty
Tristia, Twój koń zmienił się niesamowicie. Bardzo milo sie teraz oglada wasze zdjęcia  🙂
Polonez, kasztany są najlepsze na świecie  😎
I jeszcze Lostakowe konie  👍 naprawdę!
A tu moje skarbeczki :













Pozdrawiam!
wątek zamknięty
Azubka   a cóż to się stało na drugim zdjęciu ?

Polonez piękne Rude 😎 ma cudowne spojrzenie  😉
wątek zamknięty
Azbuka - a na drugim zdjęciu koń odpoczywa? 🙂
wątek zamknięty
ta,,,chyba odpoczywa, tak jak mój ostatnio, tylko mój zwiał po tym odpoczynku do stajni i musiałam kilka kilometrów z buta lecieć.
wątek zamknięty
marysia550 - no to niezłą przygodę miałaś 🙂
wątek zamknięty
Cierp1enie- leciałam z przekleństwami na ustach, bo po drodze do stajni jest droga asfaltowa- nie to żeby auto, ale by się pewnie wywalił. Czekało na mnie szczęście moje na łące przed asfaltem- od razu zmienił mi się nastrój. Nawet podbiegł do mnie.
wątek zamknięty
hmm właściwie zastanawiałam się, czy dać zdjęcia... bo koń oficjalnie nie mój  😡 ale 'przyjęło się', że  prawie jak mój ^^
wątek zamknięty
marysia550 - szkoda, że fot nie porobiłaś - bezcenne by były 🙂

ententa - bardzo ładny
wątek zamknięty
Marysia550 wspólczuję takiej przygody, ale dobrze, że wszystko dobrze się skończyło  🙂
ententa piękny  😜 mój typ  🙂
wątek zamknięty
Tristia, nie pączuszek a pączur:P zapasiony niestety, a teraz jest jeszcze gorzej przez zime i brak ruchu🙁 ale jutro z samego rana pędzę do stajni i się biorę za misiaka😀😀😀 aaa już się nie mogę doczekać😀 wiosna przyszła!!!😀 a Twój przystojniak puchnie w oczach😀 gratulacje!🙂
wątek zamknięty
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
19 marca 2010 09:19
dziewczyny po waszych wpisach chyba zaloze Foresciakowi oficjalny FanClub  🙂 , dzieki
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.