Kącik Rekreanta cz. III (rok 2010)

_kate, dosyć "powierzchowne" to zalecone przez weta leczenie. Jaki byl u Ciebie? Moze byc PW.
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
27 czerwca 2010 19:02
Tak się wtrącę.
Marzenia się spełniają, wiecie? 😎 💘
wątek zamknięty
Raven może jakieś szczegóły?  😎
wątek zamknięty
Raven! Dawaj szczegóły!!
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
27 czerwca 2010 19:09
Raven, pisz więcej babsztylu wredny!
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
27 czerwca 2010 19:22
Szczegóły? Hm... Taki jeden "mały" szczegół 😎 :
[img]http://i657.photobucket.com/albums/uu297/GosikaM/STA76546.jpg?t=1277662841[/img]

😀iabeł:
Dzisiaj przyjechał 🙂
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
27 czerwca 2010 19:23
Zaraz Ci do dupy nakopię, wiesz?
wątek zamknięty
sprzedaj jej takiego mocnego kopniaka ode mnie, bo z pod wrocławia to impet się zmniejszy
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
27 czerwca 2010 19:27
Mieszka ode mnie może z kilometr więc dam radę kopnąć porządnie za wszystkich  😀iabeł:
wątek zamknięty
Za bardzo tajemnicza  😤
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
27 czerwca 2010 19:39
Ble ble ble :P
No, w każdym razie, intrygę knułam od dłuższego czasu. Ale za każdym razem coś szło nie tak, ciągle były jakieś problemy (a to wyjazd do niego, a to weterynarz, a to transport). Więc mozna powiedzieć, że to koń zrodzony z przeciwności 😉 Ale w końcu się udało... Teraz spływają ze mnie wszelkie stresy, emocje, nerwy... I marzę tylko o tym, żeby iść spać :P

I tak pojawił się on. Dragon Heart.
[img]http://i657.photobucket.com/albums/uu297/GosikaM/dragon.jpg?t=1277663771[/img]
wątek zamknięty
gratulacje  🏇
wątek zamknięty
Ale ma fajne imię. Możesz powiedzieć cos więcej o nim? 😉
wątek zamknięty
Raven ładne mordka! Skąd go masz? Jaki papier? Ile lat? Co umie? Dlaczego akurat ten 🙂?
wątek zamknięty
Raven-Gratuluję!  😅
Opowiadaj o nim 🙂
wątek zamknięty
Raven się aktualnie nad nami znęca 😉
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
27 czerwca 2010 19:58
Bo to zła kobieta jest!
wątek zamknięty
No chyba tak, mnie tu już skręca do jasnej cholery!!
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
27 czerwca 2010 20:03
Baby! Ja tu chcę ładnego posta napisać, a Wy mnie popędzacie, no :P

Przyjechał do mnie z Ełku. Jest trakenem, M.😀ragonia trak., O.: Gluosnis xx
Gównażeria jeszcze z niego - składa się z 3 lat i napchanego trawą brzucha ( 😉 ), ale porusza się pod jeźdźcem w 3 chodach. Jest grzeczny, ma fajny charakter, ruch w porządku. Do przyczepy wszedł bez większych oporów, w transporcie był baaardzo dzielny (nawet przewoźnik był pod wrażeniem, że taki młody koń jest taki grzeczny).
Duzo roboty nas czeka, ale powolutku, powolutku zrobimy z niego konia 😉 Póki co, daję mu czas na przyzwyczajenie się i zapoznanie.

Jakieś z "jazdy":
"O Jezusmariajózef jedziemy? 😲"
[img]http://i657.photobucket.com/albums/uu297/GosikaM/dragon3.jpg?t=1277664968[/img]
"Taaak... Jedziemy... 😎 "
wątek zamknięty
Raven - gratulacje ! 😀  😅 i opowiadaj o nim ! i WIECEJ FOOOOOOT !!!

co tak ostatnio wszyscy na samych uwiazach jezdza ? :P


melduje ze dojechalismy na miejsce cali i zdrowi 😉 kon zapakowany na szczescie bezstresowo. mialam troche czasu najpierw zeby sie z nim "pobawic" naokolo przyczepy i z wchodzeniem, a jak dojechal samochod ktora mial przyczepe ciagnac to konio za pierwszym razem juz bez oporow grzecznie weszlo 🙂 jestem z niego baaardzo dumna  💃 i dobrze zniosl podroz. 4 godziny to trwalo, ale dalismy rade. juz sie zaprzyjaznia z sasiadami stajennymi, jutro zobaczymy jak bedzie na padoku ...
wątek zamknięty
Raven łaaaa ale super, ciesze sie Twoim szczęściem i nie mogę się doczekać fot za pare lat porównawnczych 💃
wątek zamknięty
Ale dzieciuch!! Ciekawa jestem co z niego będzie jak podrośnie 🙂 A dlaczego akurat ten? Co przeważyło? No bo jak aż z Ełku to coś musiał mieć w sobie 🙂 Słodziak straszny! Masz foty z innych chodów?
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
27 czerwca 2010 20:23
Dzięki dzięki :kwiatek:

Dzionka ogólnie rzecz biorąc, byłam bardzo zniesmaczona sytuacją ogłoszeniowo-ofertową. Znajoma dała mi cynk, że są ciekawe konie na sprzedaż. Pojechałam, obejrzałam. I moja pierwsza myśl jak zobaczyłam Dragona: "Będzie dobry. Bardzo dobry". I tak samo powiedziały osoby, z których opinią się liczę. No i spodobał się mojej Mamie (a to rzadkość!).

Resztę zdjęć i opisy wszelkiej maści wstawię jutro, bo marzę o położeniu się moim wyrku 😉 I mam depresję poporodową 😡
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
27 czerwca 2010 20:24
Raven gratki :kwiatek: konisko bardzo ładne,imię fajne i podoba mi sie to,że jest zamknięty w kwadracie
Angeel cieszę się bardzo,że dojechaliście cali 😉
wątek zamknięty
Raven, śpij kobieto spokojnie i pisze obszernie jutro 🙂 Dawaj na PW kiedy chrzcimy konia, muszę go zobaczyć!! Ile on ma wzrostu? Wydaje się malutki 🙂 Mój koń się tacie spodobał, mama chciała konkurenta Dzionka i teraz jej to wypominam 😀
wątek zamknięty
tulipan, super! Niech się chłopak cieszy 🙂

Tristia, a wy czemu na uwiązie?

Raven, o 🙂 nareszcie 🙂 jaki maluch słodki 🙂 jaki charakter? Gratuluję!

Dostałam też coś od Strzygi- niestety lało kiedy u mnie była 🙁



wątek zamknięty
Raven, moje gratulacje!!
Witam wsrod młodziaków 😁
wątek zamknięty
Burza oddaj mi Twoje wyprostowanie!
wątek zamknięty
Raven, gratulacje!!! 🙂

disco, Fantazja, Mia
- dzięki ogromne 🙂 avatar jak będę miała chwilkę 😉
incognito - zasługa fotografa jak nic :P
wątek zamknięty
Ech, ja tez bym chciała fotki z jazdy, ale fotografa brak🙁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.