Kącik Rekreanta cz. III (rok 2010)

Raven, niezawodny zestaw "Kowal+Przerywanie+Absorbina Mega Pack" jest absolutnie wystarczający 😀
wątek zamknięty
Tristia, Burza, Ojeju.... jak miło, że nie jestem sama w swoich rozterkach i ktoś już je kiedyś przeżywał/przeżywa 😡
RESET! To fenomenalna nazwa!
Zacznę praktykować 😁 Bo i nas dosięgnęły konflikty na linii porozumienia -> a raczej -> ciągną się jak nie wiem, niespecjalna woń po gaciach.... a ja uparcie chcę problemy przewalczyć zamiast odetchnąć i tak się to ciągnie...
Trzeba odetchnąć! [i wstawać co rano, żeby podskoczyć do stajni przed inwazją tych cholernych, fruwających potworów. Nie ma co, zamawiam derki i moskitierę, młody dostaje do głowy]

Raven, Wielkie gratulacje!!! 🙂 Koń jest świetny!
wątek zamknięty
Sankaritarina, koniecznie! Na Olimpiadę się człowiek nie śpieszy, więc jeżeli zaczynam się z koniem tłuc za ostro, przestaje do mnie przychodzić na padoku itp- luźne wodze, tereny, uspokajanie nerwów i przypominanie sobie po co się jeździ i dlaczego. Mizianki, dłuższe czyszczenie, cuksy, sztuczki- wszystko co pomaga 🙂

Edit- bo dostałam magiczne zdjęcie z dziś z myjki- autor Mąka 🙂

wątek zamknięty
Gillian   four letter word
28 czerwca 2010 22:28
Raven, piękny łon! i cudnie się nazywa 🙂 będziesz miała pociechę 🙂

no i nie mogę wyjść z podziwu jaki Szogun się zrobił... nie wiem jak to nazwać 😀 okazały 😀
wątek zamknięty
salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
28 czerwca 2010 22:29
Z dzisiejszej lonży Juratki🙂😉 Mam kilka zdjęć więc się tu pokażemy 😡
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
28 czerwca 2010 22:30
ewuś oj Strzyga to widzę wszędzie w odwiedzinach  😉 ale piękne zdjęcia  😀 dawaj więcej bo na pewno masz  😉

łatwiej chyba będzie wymienić, w których warszawskich stajniach jej jeszcze nie było, niż wymieniać te, które odwiedziła 😉 obrotna z niej dziewucha.
...sorry, obrotne z niej zło 😉
wątek zamknięty
Raven, straszny słodziak z niego 🙂 Odpicowuj go i uwieczniej wszystko na fotach, bo coś czuję, że mega mega się zmieni u ciebie 🙂
wątek zamknięty
Skoro zdjęcia Deb i Szoguna skaczącego wyszły to się przyznam ,że ja je popełniłam  🙂
(Też miałam na Szogunie zdjęcia ale nie pokaże bo nie wyglądam profi :P hehehe)

Burza aaaa wspaniałe zdjęcie  😍 Klimat ma.

A ja sobie siedze od kilku dni w stajni. Koga coś mi wczoraj kulała ale już jej lepiej.
Się dzisiaj wyrolowałam.. Myłam siwą.Miałam już połowe jej w szamponie i co? Awaria i wody nie było  😵 Konia musiałam splukiwać 5litrową wodą mineralną.
A ja w międzyczasie przeżywam kryzys jeździecki. PEwna gniada uświadomiła mi ,że mało umiem, mało wiem.
Za to Koga pociesza  😉

Zdjęcia mam ale fotosik przeżywa młodzieńczy bunt 😉
wątek zamknięty
Kasija, wrzuć na galerię voltową, koniecznie 🙂
wątek zamknięty
POsłuchałam Cię i już dodałam.
🙂
wątek zamknięty
Kasija, no i wstaw tutaj, masz linki gotowe do wstawienia pod każdym zdjęciem 🙂
wątek zamknięty
Sory zamotałam się  😡 Mózg się już troche mi wyłączył





Mój koń ewidentnie lubi albo zamykać oczy do zdjęcia jak już stoi jako tako albo coś  😎
wątek zamknięty
Ostatnie piękne! Ona młodnieje w oczach!
wątek zamknięty
Większe lenistwo jej służy  😁
Od jakiegoś czasu co ktoś nie wie ile ona ma lat i jak mówie ,że 20 to tylko słysze ,że nie wygląda.
Ale bardzo dziękujemy  💃 :kwiatek:
wątek zamknięty
20 lat? 🤔 w życiu bym nie pomyślała. Dobrze się trzyma. 😉
wątek zamknięty
Burza, boskie zdjęcie !!!
Kasija, kobyłka wygląda rewelacyjnie.Na prawdę odmłodniała!🙂
wątek zamknięty
Dawno nic nie pisałam, to dzisiaj skrobnę bo mam ładne zdjęcia Burza  :kwiatek:
Rożuń po zawodach jest kontuzjowany, więc ma tygodniowe wakacje. Mam zdjęcia ale z takiej serii

Wczoraj dzięki uprzejmości mojej kol wsiadłam na pewnego siwego i tak sobie tuptaliśmy


Kasija żeby każdy koń tak wyglądał w takim wieku!
Deb  😍
wątek zamknięty
Raven gratuluje!  😅 ladny chlopak, wydaje mi sie, ze zmieni sie jeszcze duuuuzo na plus i beda nam coraz bardziej galy wychodzic  😁 wzrostowo sie nie martw, powinien jeszcze skoczyc do gory.  😉
wątek zamknięty
Raven, suuuuuper !! Moje gratulacje ! No i powodzenia zycze !

Fantazja, i co tam u was ??
wątek zamknięty
Dzisiaj znowu miałam bdb trening - skakaliśmy sobie linię na różną ilość fuli i było fajnie 😀 Lubię takie precyzyjne ćwiczenia, bo dają jednoznaczne wyniki - albo wyszło albo nie wyszło, a nie "trochę wyszło a trochę nie" 🙂 Od jutra galopujemy kondycyjnie, biedny Dzion 😀
wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
29 czerwca 2010 15:36
A mój kowal dopiero za tydzeń 😵 😵 😵 A mamy już taaaakie płetwy... Nic, jakoś damy radę, Łoś i tak nie mobilny, a Sarce już się robi autokorekta, czytaj coś sobie tam się obłupuje. Ech...

Niemniej jednak kobył wciąż fajny, powolny proces usamodzielniania koni trwa i póki co same małe sukcesy 🏇. I widziałam kicającego Dzionka. Fajny chłopak jest, stara się
wątek zamknięty
Klami,
Był wet, Fantazja dostała dożylnie lek przeciwzapalny, jakiś lek dosypywany do jedzenia i za 3 dni zobaczymy co dalej bo jest niewiadoma x  🙄
wątek zamknięty
A ja dzisiaj się doczekałam fotek by madźź  😅
Teraz czekam az mi prześle ;>
wątek zamknięty
Maleństwo właśnie ci nie powiedziałam w końcu, że jak na ilość twoich narzekań na to jak bardzo nie umiesz jeździć na Sarze to wyglądało to dzisiaj super 🙂 Fajnie rudzielec chodził i biła od was normalnie prawie pełna harmonia 😀 Za komplement na temat Dzionka dziękuję 🙂
wątek zamknięty
Raven, gratuluję pięknego rumaka !
Kasija, siwka jest wspaniała, nie do uwierzenia, że ma 20 lat.
Burza, zdjęcie magiczne, podoba mi się  😉
Caroline, ja bardzo prosze o więcej zdjęć  👀
Mąka, piękny koń, ale czemu żebra mu wystają?

Ja się tu wcinę z kasztanem - inaczej, cudownie dzis chodził  💘

wątek zamknięty
Fantazja, to czytalam. Mialam na mysli czy moze wiecie z czego ta kulawizna.



Jeszcze taki tam Paczunio z sesji, ktora juz wstawialam.




wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
29 czerwca 2010 20:11
Klami, super, że pączunio wraca do formy!wyglądacie świetnie
wątek zamknięty
Klami super Pączo wygląda w tym kolorze.

Co za siodło macie?
wątek zamknięty
deb, merci. 😉 
Tak do konca rozowo nie jest, ale cieszy to co jest.

Quendi, merci. Tez juz wlasnie stwierdzilam, ze to jego kolor jest.
Siodlo? Carisma D Prestiga.
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
29 czerwca 2010 20:43
Klami, ale diagnozę już macie?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.