Kącik Rekreanta cz. III (rok 2010)

Blondek, hehe zwykle to całe wywożenie i kombinowanie najtrudniej jest przerobić, ale potem już jest coraz przyjemniej 🙂 z tym ponoszeniem to nieładnie, mam nadzieję że się z tym chłopak ogarnie bo to niebezpieczne.

A dzisiaj się leni, zasłużone wolne po absolutnie CUDOWNYM treningu, na którym absolutnie wszystko wychodziło 🙂
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
01 sierpnia 2010 08:35
Burza a na jakim etapie jesteście?Tzn jakie elementy szlifujecie? 🙂
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
01 sierpnia 2010 09:01
m0niSka no no, wersja pół western mi sie podoba  😁

Burzol Piorek pięknieje z dnia na dzień, super  💘

Blondek fajne konisko. A praca jak praca, raz lepiej raz gorzej  😉 Dasz rade

U nas była wczoraj Lanka_Cathar i młody troche sobie popracował  😎 I wiecie co? Jestem z niego dumna  😍
Był jeden bunt jak stajenny przeprowadzał 2 konie na inne pastwisko (w tym jego kumpla) Żar sie sfochował, że jak to? On idzie a ja tu pracuje  🍴 ? Próbował zdominować w tym momencie Kasię, ale się nie dała  😎 Potem chodził całkiem całkiem. Pierwszy raz na czambonie. Potem zasłużony odpoczynek na padoku.

A tak w ogóle, to ostatnio jakos tak straciłam ochotę na jazdę, aż do wczoraj. Pojechałam z dziewczynkami w teren i było cudownie. Wróciła mi ochota na jazdy  😜
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
01 sierpnia 2010 09:07
Nasturcja dawaj jakieś foty z roboty młodego 🙂 i ze swojej jazdy 😀
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
01 sierpnia 2010 09:12
incognito z jazdy nie mam, bo byłam w terenie  😉 A tak gwoli ścisłości, to na młodym nie jeżdżę 👀
Na zdjęcia młodego muszę poczekać aż mąż Kasi mi prześle  😉

Widze, że Twojemu sie trochę schudło  😉 wyglada nieźle, ale jakbyś go minimalnie odpasała, to byłoby bardzo dobrze. Powodzenia
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
01 sierpnia 2010 09:29
Schudło,schudło 😉No właśnie mam zamiar go trochę odpasc i popracowac żeby mięśnie wróciły 🙂
W ogóle na młodym nie jeździsz?Czekam na fotki 🙂
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
01 sierpnia 2010 09:34
nie jeżdże, bo nie jest zajeżdżony  😉 dopiero zaczął pracę na lonży
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
01 sierpnia 2010 09:36
Wydawało mi się,że wstawiałaś jakiś czasem temu fotki z jakiegoś stępa na nim 🤔 ale jak mówisz,że nie jeździsz to pewnie tak jest,a mi się coś pokićkało 😉
wątek zamknięty
incognito Napar jest teraz  😜 ! Podpaś go troszeczkę, żeby się minimalnie zaokrąglił, a jak nabierze mięśni to będzie booomba.
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
01 sierpnia 2010 11:20
Bay bardzo miło mi to słyszeć :kwiatek: 😡
wątek zamknięty
incognito, elementy 😁 gdzie nam do elementów 😁 prawidłowe wygięcie, podstawienie, zmiany ustawienia, żucia, zmiany wygięć na kołach i prostych, łopatki, przejścia, przejścia, przejścia i ja morduję ćwiczebny.

Nasturcja-Renata, dzięki 🙂 cieszę się, że tyle radości z Żara, nie mogę się doczekać aż będziesz jeździć 🙂
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
01 sierpnia 2010 11:42
Burza hehe widzisz jak wysoko Was oceniłam 😀 no ja z Naparowym też przejscia,przejscia,przejscia,wiec podobnie 😁
wątek zamknięty
Tadaaam, Forta skacząca crossówki :]

wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
01 sierpnia 2010 12:26
Dzionka zapomniałam napisać, że fajnie kicacie  🙂 zazdroszcze  😎 Ja sie boje skakać, więc uwielbiam patzreć jak to ktos robi  😉

Burza  :kwiatek: też nie mogę się doczekać, a zdrugiej strony mam obawy czy i jak podołam  👀 no i jak to w ogóle będzie  😉 Jeszcze mnósssssssstwo pracy przed nami. Nigdzie się nam nie spieszy  😉
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
01 sierpnia 2010 12:50
caroline, role się odwracają 😉

nie sądzę. nigdy nie twierdziłam, że koń bez pastwiska nie jest nieszczęśliwy.
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
01 sierpnia 2010 13:49
Dzionka wysoko i dynamicznie 😀 nieźle zasuwacie tym galopem
wątek zamknięty
incognito, ale to Forta a nie ja 🙂
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
01 sierpnia 2010 15:01
Dzionka haha mimo wszystko podtrzymuje to co napisałam 😉 nie wiem jak ja czytałam Twojego posta 😀 a śmieszniejsze,że miałam pytac dlaczego nie na Dzionku 🤣
wątek zamknięty
Sankaritarina
to nie takie proste.  Ona go kiedys widziala chyba w jakims napadzie szalu, bo powiedziala, ze na bank na niego nie wsiadzie. Mowilam, ze on jest aniolem i ze jak go bedzie brala na spokojnie to on tez bedzie spokojny. Ale ona stwierdzila, ze dla bezpieczenstwa lepiej nie. Ale opiekuje sie nim wspaniale, chlodzi nogi, na spacery bierze, czysci, wiec tylko sie cieszyc. Powiedziala, ze juz prawie nie marszczy nosa jak wchodzi do niego. Ciekawa jestem ile marchewek trzyma przy tym  😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
01 sierpnia 2010 17:12
Burza wczoraj narzekała że nie wstawiam końskich zdjęć, więc specjalnie dla niej dziś będą stajenno-końskie klimaty (więcej w ZNK) 🍴

na szybko trzy, w roli głównej koń forumowej Agaty-Kubuś 🙂










fot. MarekDuda.pl
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
01 sierpnia 2010 18:50
Dzionka, Forta gratuluję!
świetne filmiki. Nie moge się napatrzeć Dzionka  jak dojrzeliście z Dzionkiem skokowo.

a u mnie z niezapowiedzianą wizytą pojawiła się Darolga Dziękuję za spotkanie. miło było Cię poznać  :kwiatek:

z Szogunem wyjeżdżamy na wakacje, a Komańcza przygotowuje się do weekendowych zawodów🙂

wczoraj skakała jak szalona.  🏇 🏇
edit:
efka, pierwsze i ostatnie foto super klimatyczne
wątek zamknięty
A ja dzisiaj odwiedziłam Bajardo 😉
Najpierw pomęczyłyśmy z Aną Gerko





A potem przyszła pora na relaks 😉


I udało się się nawet przyłapać Koniczkę na męczeniu biednego konika 😉

wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
01 sierpnia 2010 20:05
ewuś, żaden sukces, bo Koniczka ostatnio nic nie robi tylko męczy biedne koniki 😉
wątek zamknięty
efka super 1 i 3cie! bardzo kliamtyczne, nawet ten blok nie razi 😉

_kate z koniem masz rozłąkę, a przynajmniej udał Ci się ten wyjazd 🙂?

Dzionka, Fort
a też mam nieśmiałe plany na takie sportowe wakacje, ale jakoś nie mogę się zebrać, chyba finansowo. także zazdraszczam!

okwiat
co za wiiidoookii  😜

My natomiast przez ostatni tydzień mieliśmy absolutną labę: lonża-lonża-teren-jazda w dół-korytarz-lonża. Efekty super 😲 rozluźniony, super pracujący koń. Fakt dla mnie do zapamiętania, świetnie zrobiło koniowi i na główkę, i na ciało 🙂
wątek zamknięty
salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
01 sierpnia 2010 20:15
efka podoba mi się strasznie pierwsze i trzecie zdjęcie 🙂mają coś w sobie🙂😉)
ewuś fajny koniczek

No i wcisnę się tu z Juratą, lonża po 2 tygodniowej przerwie...
wątek zamknięty
deborah, dzięki wielkie, bardzo miło to czytać 🙂 A gdzie jedziecie z Szogunem na wakacje? Btw zauważyłaś jaki mam piękny pad na filmikach 😀?
Dorzucam jeszcze jeden 🙂


ewuś, fajne zdjęcia, widzę że częściej bywasz w naszych stronach 🙂 Wpadaj do Lidera jak wrócimy! Jak wrażenia z jazdy na Gero?

Disco cała impreza naprawdę nam nie tak drogo wyjdzie, może jakoś źle liczysz? Grunt to pozytywna kalkulacja kosztów i obiecanie sobie, że się będzie oszczędnym i można jechać 😉
wątek zamknięty
Koniczka ojjj szczegół ;P Ale chyba nie tak często krzyczy na innych 😉


edit:
salucha To Gero forumowej Any
Dzionka no jakoś ostatnio co 2 tygodnie w tamte rejony się zapuszczam 😉 A Gero fajny koń, bardzo go lubię, z resztą to nie pierwszy raz jak na nim siedziałam 😉
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
01 sierpnia 2010 20:24
ewuś, nie tak często, bo mało kto jest tak odważny, żeby się krzykoterapii poddać 😁
wątek zamknięty
salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
01 sierpnia 2010 20:25
ewuś to w takim razie pozazdrościć jej konia😀d
wątek zamknięty
Koniczka te 2 tygodnie temu tak strasznie nie było - czyżby taryfa ulgowa ze względu na publiczność  👀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.