Kącik Rekreanta cz. III (rok 2010)

darolga   L'amore è cieco
02 sierpnia 2010 12:21
deborah - bardzo, ale to bardzo miło było poznać :kwiatek: na forum zawsze odbierałam Cię jako sympatyczną i wesołą, ale w realu wywarłaś na mnie jeszcze pozytywniejsze wrażenie :kwiatek: szkoda, że mało czasu było, chociaż i tak trochę przegadałyśmy 😉 ale jestem pewna, że za niedługo powtórka, tym razem zawitamy na dłużej, o ile już nie miałaś dość  😎

Angeel - darolga pojechała obejrzeć pewną śliczną gniadą gwiazdeczkę razem z forumową Shantową 😉 taka była cudna, że aż na pomorze nas przyciągnęła 😉 darolga dłuuugo przypatrywała się deb i zastanawiała się "who is who" - lansiarski samochód "Szogun Team" sugerował, że deb jest wśród nas obecna, jednak moja "świetna" pamięć do twarzy sprawiała, że nie miałam pewności czy to aby ona 😀 w pewnym momencie zupełnie przez przypadek palnęłam coś ze słowem "Korab", deb na to: "Przepraszam, dobrze usłyszałam, pani jest od Koraba? (...)". No, i wyszło szydło z worka, poznałyśmy się po raz drugi już w nieco innej relacji, zrobiło się śmielej i weselej i na skutek tego zamiast planowanej krótkiej, stricte oficjalnej wizyty, przegadałyśmy i prześmiałyśmy kupę czasu wszyscy razem 🙂 było bardzo sympatycznie 🙂



A przy okazji wizyty u Deb pojechałyśmy nad morze, zmoczyłam nogi (nogę), ludzie patrzyli się na mnie jak na wariatkę, ale było bardzo bardzo śmiesznie przynajmniej :P zjadłyśmy rybkę i wio do domu... Deb, cwaniara, już wczoraj na forum siedziała, my wróciłyśmy późno w nocy, dopiero wstałam, musiałam odespać 10 h za kółkiem. Byłoby szybciej, ale Bydgoszcz jest fatalnie oznakowana, błądziłam długo, a potem GPS jeszcze nas wywiózł okrężną drogą... masakra. Ale całe i zdrowe dotarłyśmy. Następnym razem już będziemy wiedziały jak sprawnie i szybko dojechać :P
wątek zamknięty
następnym razem proszę zabrać mnie ze sobą na wycieczkę 😉
wątek zamknięty
Vuko, to i tak się starasz, ja od razu do pralki jak by nie było zabrudzone. Najgorsza masakra to biały polopad, dwa prania najmarniej żeby zaczął wyglądać...

wątek zamknięty
Burza nie wiem jakby było z off-whitem gdyby nie magiczna szczotka 😁 Może wypróbuj to na polopad? 👀
wątek zamknięty
Jak teraz wyjmę z pralki i znowu będzie... odbiegający od bieli, to chyba wrzucę go w jakąś mydlinową zupę na kilka godzin 😉
wątek zamknięty
darolga - no wiesz co ! trzeba bylo mowic ze na pomorzu bedziesz !  🤬 toz ja tez nad morzem mieszkam i mozna bylo jakis meeting zorganizowac 😉
wątek zamknięty
kermit   Horses horses everywhere ..
02 sierpnia 2010 12:48
Deb czy to Michaś tak Ci grzecznie kibicuje między oponami ?  😎
wątek zamknięty
Vuko, a nie mówiłam, że ze zdjęć niewiele wyszło 😂
Misia,  piękne konisko, więcej!
Darolga, 10 h za kółkiem? Czyli już bez gipsu śmigasz?
wątek zamknięty
azhael spokojnie, nadrobisz:] W końcu uda Ci się zrobic ładne zdjęcia 😁
darolga miałam pytać o to samo co azhael. Już bez gipsu czy automat? 😁
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
02 sierpnia 2010 13:04


A przy okazji wizyty u Deb pojechałyśmy nad morze, zmoczyłam nogi (nogę),



chyba nadal gips??!!!???
wątek zamknięty
Dziewczyny, może ja odpiszę za daroglę - oczywiście z gipsem i oczywiście to był automat. Dzielna kierowała, wprowadzając nas w obłęd prędkości.  😁

Deb, dziękujemy ślicznie i oby do szybkiego zobaczenia. Moja rodzina szaleje, szykując listy z zakupami dla gwiazdeczki 🏇

Wrzucę pare fotek, upamiętniający jednodniową wycieczkę. (Która za jakiś czas się powtórzy - taką mam nadzieję :kwiatek: )

Deb z gwazdeczką 💘

8)


Nie bij, darolga :kwiatek:
Takie piękne, że musiałam wrzucic 😁
wątek zamknięty
Shantowa, darolga no to ładną miałyście wycieczkę:] Też bym tak chciała, móc się gdzieś wyrwać choćby na jeden dzień i spędzić pół dnia za kółkiem...
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
02 sierpnia 2010 15:12
epk - no problem, zostaniesz zabrana! 😀 można by w ogóle jakiś meeting zrobić, jak Angeel mówi 😎
Angeel - cholera no, nie pomyślałam! To w ogóle wszystko było na wariackich papierach, spontan jak nic 😀 będziemy tam na pewno (nie, Shantowa? 😎 ) niedługo, planujemy na 2 dni jechać, więc można się spotkać! Serio mówię!
azhael, Vuko - automat 😁  Samochód mamy Shantowej, i to jaki fajny 😎
ash - tak tak, nadal gips 🙂 ale w czwartek mi ściągają!
Vuko - naprawdę wycieczka była fantastyczna, nie spodziewałam się, że będzie AŻ tak super (bo że fajnie, to wiadomo - z Shantową nigdy nie jest nudno 😁  ) 🙂 nie tylko "jaki ten świat mały" - Deb, ale też było mega dużo śmiesznych przygód po drodze, komiczne nazwy miejscowości, irytujący GPS, który kazał skręcić na środku autostrady mocno w lewo, pan na rowerze, który dobrowadził mamę Vanessy do ataku śmiechu i wiele, wiele więcej  🤣
Shantowa - hihi, a tam zaraz obłęd prędkości 😉 to przez tego faceta z busa (dziadek obiecał nas kawałek pokierować, miałyśmy za nim jechać, miał starego busa, a pociskał nim 140-160 lekką ręką...), to jego wina 😁 krzyki Twojej mamy ("zwolnij! wysiadaj! cholera! olka! zostaw tego idiotę, same trafimy! on nas zabije, jezu!"😉 - bezcenne 😁 Bić nie będę za zdjęcia, tylko Cię zabiję! :P swoimi wariackimi minami się pochwal w takim razie także, głupawkę miałyśmy niezłą! 😎  następny wyjazd - zabieram strój kąpielowy i już  😅

wątek zamknięty
Darolga, prowadziłaś ze złamaną noga? chyba nadal nie zmądrzyłaś, nawet  jeśli w automacie...  😵
wątek zamknięty
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
02 sierpnia 2010 17:59
Szczery, :

Dziewczyny, może ja odpiszę za daroglę - oczywiście z gipsem i oczywiście to był automat. Dzielna kierowała, wprowadzając nas w obłęd prędkości.  😁
wątek zamknięty
a potem placz ze pechowy rok  🙄
wątek zamknięty
Szczery sory ale możesz mi dokładnie napisać co aż tak niemądrego jest w prowadzeniu ze złamaną nogą automata?

Nie czepiam się tylko chce wiedziec 😉
wątek zamknięty
darolga, pamiętaj o reszcie pomorskich voltowiczow, tych na przeklętym hipodromie tez  😀iabeł:
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
02 sierpnia 2010 18:47
darolga świetne foty,a konisko to chyba jakiś młodziak?Masz cudny kolor włosów 😜
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
02 sierpnia 2010 18:53
darolga, zapomniałas dodać że wyrwałyście mnie z łóżka o 9 mamiąc najpierw dzień wcześniej obietnicami, ze wolno jeździcie i będziecie ok 11
i tak oto bez makijażu i nieuczesana trafiam do wątku na zdjęciu z gwiazdeczką 🙂

oczywiście że nie mam dość i niezależnie czy przyjedziecie w interesach 😉 czy też prywatnie jesteście mile widziane 🙂 Epk także do kompletu 🙂

Shantowa Ciebie też było miło poznać 🙂 Masz bardzo delikatną urodę. Nic dziwnego że Gwiazdeczka do Gwiazdeczki ciągnie 😉
kermit, Michaś Michaś.. co jakiś czas rzucał zdawkowe "dobzie Ci idzie Mamusiu" 😉

to dodaje wiary w siebie jak cholera  🏇
wątek zamknięty
Wróciłam, ledwo żyję, z nerwów psychicznie i fizycznie.

Wróciłam bez konia, Rambo został na tydzień w klinice,  ma w jednej nodze uszkodzony przyczep mięśnia międzykostnego, jutro pan doktor mu wszczepi tam komórki macierzyste do odbudowy, i do tego jakiś stan zapalny w stawie pęcinowym na tej i na drugiej nodze też.
Wiem że ma najlepszą opiekę i po tym tygodniu jak będzie dobrze to wraca do domu i do trzech miesięcy okres rehabilitacji, ale jak patrzę na jego pusty boks to mnie aż ściska.
No ale damy radę 🙂
wątek zamknięty
Gosic bądz dobrej myśli. Trzymamy kciuki za koniowatego 🙂
wątek zamknięty
Gosic trzymam kciuki, żeby wszystko zakończyło się szczęśliwie. W klinice na pewno się niem odpowiednio zajmą. Będzie dobrze 😉
darolga wycieczka pełna przygód 😀 i ładnie to tak zrywać deb o świcie?  😁
wątek zamknięty
Gosic - trzymam kciuki za Rambosza ! bedzie dobrze 😉
darolga - ano moznaby zorganozowac jakies voltowe pomorskie spotkanie 🙂


a ja mam dzisiaj dzien czyszczenia sprzetu. siodlo juz za mna, jeszcze tylko oglowie, popreg, buty i sztylpy  😵
wątek zamknięty

darolga - ano moznaby zorganozowac jakies voltowe pomorskie spotkanie 🙂


I dolnośląskie! Dolnośląskie też! 😅
wątek zamknięty
Ja jak miałam wielki dzień czyszczenia to 4 siodła, 5 uzdeczek, 2 pary ochraniaczy  i ok 20 czapraków  👀 Jak ja lubie prać czapraki Karcherem :P

Ta gwiazdeczka to młoda Day Dream'ka? Czy mnie wzok myli? ;>

wątek zamknięty
Dziękuję za miłe słowa  :kwiatek:  :kwiatek:

Zróbmy ogólnopolskie spotkanie a nie rozdrabniać na województwa 😉
wątek zamknięty
Gosic ok ogólnopolskie, ale we Wrocławiu 😁
wątek zamknięty
to mogloby byc... dosc ciekawe  😁
wątek zamknięty
Trzeba zrobić tak, żeby było sprawiedliwie  🏇  Najbardziej w środku Polski jest chyba Łódź 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.