Kącik Rekreanta cz. III (rok 2010)

kujka   new better life mode: on
26 grudnia 2010 20:20
amnestria, tego orta? :P to byla literowka, phi!

Angeel, wiem, slyszalam mnostwo takich historii, dlatego... zabralam mu tego likita, zeby nie zezarl calego, on ma ostatnio drobne problemy zaladkowe i nie chcialabym zeby przez zjedzenie likita w 1 noc cos mu sie pogorszylo :P bede mu codziennie wydzielac  😂
wątek zamknięty
Ciekawe jak Duszi zareaguje, bo jemu też kupiłam 😁 Tylko jabłkowego - trochę bardziej wali chemią, ale cóż 😁

Kujka - nie wiem cóżeś Ty zmieniała i w ogóle nie rozumiem co się dzieje ( :emoty327🙂, ale czy to: powahac [size=7pt]znaczy, że Gil się "wahał" czy "wąchał". Bo jeśli to pierwsze to sorry!
wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
26 grudnia 2010 20:27
O matko, co za historie, w takim razie nigdy nie kupię likita, bo mój by zapewne połknął na raz, razem z plastikiem 😉
wątek zamknięty
Hehe.... Pączunio jest od likita uzależniony. Cieszy się jak głupi jak tylko widzi, że wyjmuję z paki i wieszam ten kolorowy sznurek.
A potem przez kilka godzin cały świat wokół nie istnieje, no chyba, że akurat karmienie, to ewentualnie na chwilę się oderwie.
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
26 grudnia 2010 20:36
amnestria, ej, wydawalo mi sie ze go juz poprawilam... dobra, teraz powinno byc ok. matko, ale wioska  😵

aaa! musze to dodac, wlasnie dostalam fotke od malenstwa:

jak sie dzieciaczki (Duszysko i Gil) ladnie bawia!  😁
wątek zamknięty
Ile Duszek ma wzrostu? Jakos tak drobniutko przy Gilu wygląda.
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
26 grudnia 2010 20:49
Klami, one nie stoja rowno (patrz gdzie Gil ma kopyta a gdzie Duszko). ale fakt, na tym zdjeciu jakis strasznie mikry sie wydaje :P  "na codzien" ma niecale 160 cm.
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
26 grudnia 2010 20:54
Siwek, Epk, Sanktaritarina, dziękuję  :kwiatek:
Kujka, to może jednak Gil da się przekonać do różnych takim dobrych rzeczy  😁 Legenda by mi rękę urwała, gdybym trzymała coś takiego i nie chciała jej dać. Ona się ślini na sam widok wiaderka/siatki/pudełka (wymieniaj dalej), w którym mogą się kryć smakołyki  😁
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
26 grudnia 2010 20:59
arivle, myslisz ze nie probowalam? on wypluwa cukierki. ma kilka rodzajow ktore wyjatkowo lubi, no ale to sa nieliczne... no wyjatki wlasnie. np chrupkie cuksy z decathlonu. normalnych, takich sprasowanych w szescianiki - zrec nie chce i koniec. obojetne jaki to smak (ciotka Cieciorka zawsze ma jakies ze soba, zawsze czestuje a ten bezczel za kazdym razem pomiele pomiele i wypluwa).
nawet patent "na zazdrosnika" (czyli karmienie Dzionka na oczach Gila) - nie dziala. bierze i znow z obrzydzeniem wpluwa :P

za to za marchewke stanie na glowie nawet. i biega za mna, jak tylko uslyszy, ze gryze/lamie marchew i mu nie daje. klusuje taki caly nabuchany z oburzona mina i robi wszystko zeby dostac kawalek. w sumie... moze to i lepiej, tanszy w utrzymaniu jest :P
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
26 grudnia 2010 22:50
kujka, nie prawda, czasem zjada, te ostatnie były jakieś kiepawe, teraz mam nowe, droższe 😁
kupione dawno temu, i jeszcze nie otwarte, łoś miał pierwsze testować, ale chyba sama zacznę chrupać 🤣
wątek zamknięty
Sankaritarina, jaki pychol zarośnięty 😀
wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
27 grudnia 2010 08:11
ciecior, Łoś akurat nie jest dobrym wyznacznikiem, czy dobre, bo on zje wszystko. Dałabyś mu papier toaletowy polany miodem, to też by zjadł :p
wątek zamknięty
kujka, Teraz tam gdzie była cerata 😁 jest gustowny dywanik 🙂 Nie ma to jak "drzwi do-it-yourself" 😁
Założę się, że Gil stwierdził, że będzie prowadził zdrowy tryb życia. Marchewka zdrowsza niż cukiery! 😉
A że święta są, to łaskawie zgodził się na likita 😉

Burza Ano, młody cały zarośnięty. Ale lubię go w zimowej szacie🙂
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
27 grudnia 2010 09:51
Mamy jeszcze jedno 🙂


Hm. nie mogę zrozumieć dlaczego zawieszka do Likita jest taka droga.  😵 Może jaest jakiś tańszy odpowiednik gdzieś w sieci, albo można to zmajstrować jakoś samemu?  :kwiatek:
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
27 grudnia 2010 10:06
Jezuuu...Jak mnie dawno nie było w końskim dziale. KR to chyba nigdy nie nadrobie...nawet imion koni juz nie pamiętam  😡 U nas wszystko ok,kucu całkiem dobrze sie trzyma,lonżuje go regularnie,ale nie jeżdże głownie przez warunki pogodowe i to,ze jak wracam do domu to juz sie robi szarawo.Konisko ostatnio upodobało sobie nokautowanie izolatorów,słupków i chodzenie na wycieczki.Mam kilka dzisiejszych zdjec tak dla przypomnienia o naszym istnieniu.

Gorąco pozdrawiam wszystkich z KR :kwiatek:
wątek zamknięty
Arivle - poniewaz mojego Likita ktos musial mi ukrasc w stajni  😤  👿 , kupilam tanszy odpowiednik - takie jabluszko plastikowe. Sprawdza sie 😉 Chociaz konisko je troche pogielo i ciezko mi sie to zaklada :P ale dziala 🙂 Kupilam to na allegro z jakiegos warszawskiego sklepu, ale nie przypomne sobie co to bylo.
wątek zamknięty
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
27 grudnia 2010 11:12
Ruda wypięła się na likita, kórego dostała na urodziny. Wisiał pół roku, aż zlitowałam się nad nim i przewiesiłam do boksu jednej z rekreantek. Po dwóch dniach zakończył żywot. Podobnie, jak inne nie smakujące mojemu zwierzowi lizawki.
wątek zamknięty
z moim było to samo - wisiał aż zaczął wyglądać paskudnie i wylądaował u innego konia, zjadł go w 1 dzień
a moja to mega żarłok...
wątek zamknięty
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
27 grudnia 2010 12:20
Fantazja Fantazji z dziś :




ps. resztę wyślę Ci na maila  😉

edit:
Lanka, Endurka Kaprikorn również gardzi likitami. Za to zwykłą, prymitywną sól wręcz uwielbia  🤔wirek:
wątek zamknięty
Orinoko  😍



Duszek  💘

wątek zamknięty
Piękne zdjęcie tego Orinoko.  💘
A Duszek w końcu ma jakieś porządniejsze zdjęcie. 🙂
wątek zamknięty
dzięki,  :kwiatek:

Duszek miałby więcej porządniejszych, ale ma pecha bo jest czarny, a ja jeszcze nie za bardzo potrafię fotografować czarne obiekty  🙁
wątek zamknięty
Coś ty, ciemne najłatwiej się robi. 😉
wątek zamknięty
mnie osobiście gorzej, mam również czarnego psa i przeważnie na zdjęciach wychodzi ciemna plama, żeby cokolwiek wyszło trzeba się bardzo postarać.
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
27 grudnia 2010 13:29
pewnie, że z czarnym trudniej, zwłaszcza na śniegu 😉
wątek zamknięty
To ja jakaś dziwna jestem, bo mi łatwiej ustawić aparat do ciemnych koni. 😀 Najgorzej mi właśnie z siwkami.
wątek zamknięty
oj tak na śniegu to już wogole masakra co chwilę trzeba zmieniać ustawienia w aparacie  😁

ale zazdroszczę tym co mają super sprzęt i jeszcze potrafią to wykorzysać robiąc super zdjęcia czarnym zwierzakom  😜
wątek zamknięty
okwiat,  😍 moje kochane zwierzę 😍  Asiu dziękuję ogromnie  :kwiatek:
ale gruba baba się z niej zrobiła, ale to dobrze  😀
aż łezka w oku się zakręciła jak ją zobaczyłam
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 grudnia 2010 13:58
xxflygirlxx, siwe na śniegu jest super 😀
Najfajniej wychodzą kasztany i gniade, ale żeby zrobić karego, musiałam się trochę postarać, żeby czarne było czarne, a białe białe. Żeby były informacje w ciemnych i jasnych.


Ale to chyba trochę nie ten temat =)
wątek zamknięty
Co do ciemnych koni na śniegu to dostałam jeszcze kilka zdjęć Reszki od koleżanki niestety jakość adekwatna do pogody, ale Rechota widać🙂:




wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.