Kącik Rekreanta cz. III (rok 2010)

kujka, kolejne cudne foto!
wątek zamknięty
aaaa Ninevet tego siwego andaluza "testowałam" do kupna jakiś czas temu 😀 😀 Strasznie słodki jest 🙂
wątek zamknięty
Blądek., Gratulacje!! I dalszej cudownej drogi razem z Twoim końskim Przyjacielem! :kwiatek:
wątek zamknięty
pony   inspired by pony
17 stycznia 2010 20:21
Hypnotize niezła osóbka ci się trafiła. Coś człowieka może trafić jak widzi coś takiego :/ Do mnie odezwała się kolejna osoba w sprawie Dzionka i współdzierżawy - chciałaby jeździć tylko w weekendy i nie lubi jak jej się mówi, co ma robić i ma nadzieję, że dam jej luz. Hmm. Czy ja jestem dziwna, czy tylko mnie takie coś odstrasza od oddawania komuś konia?


Apropo takich propozycji: sprzedaję teraz konia więc zamieściłam ogłoszenia tu i tam.. Ostatnio dostaję sms o treści "Witam, czy oferta jest aktualna?' Odpisałam,  że tak, że jak najbardziej. Pip, drugi sms "tzn,bo ja mam 15 lat i zajmuje sie konmi od 2,czy ja moglabym sie opiekowac Atosem?'  🤔 🤔
wątek zamknięty
Mia  :kwiatek:
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
17 stycznia 2010 20:26
pony, wiesz, jak ktos jest tak niepowazny, zeby odpowiadac na ogloszenie smsem, to nawet by mi sie nie chcialo odpisywac... zal.pl
wątek zamknięty
Blądek., gratki! Wiem ile takie rocznice znaczą 🙂
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
17 stycznia 2010 20:27
Tak jak groziłam tak dorzucam same konie 🙂
Polecimy kolorystycznie 🙂

Marchena





Zora



Lapis





Parnas



Tytus



i obiecuje, że to już koniec  :kwiatek:

wszystkie oczywiście made by Natchniuza
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
17 stycznia 2010 20:29
ninevet, super fotki, Parnas najlepszy!!
wątek zamknięty
ninevet, a łaciak jaki fajny!
wątek zamknięty
kujka kusisz kusisz 😉 tylko ten wiatr na zewnatrz nie kusi.. (chcialam powiedziec ze za oknem ale tu okien brak  😂 )
wiecie ze jak sie ma swiadomosc, ze jutro sie ma wolne to i sie milo pracuje?  😀 no i jak sie nie sypie wszystko to juz w ogole!  😀 łapki usmarowane, ze miesiac tego nie domyje ale cotam 😉 dzis rano nawet z nog syf domyc probowalam, nie wiem jak sie tak usyfilam  😂

a fot to zazdraszczam, mi nie ma kto zrobic  🙄 moze jakbym na hajpo zjechala to bym sie dorobila fot a tak to LIPA..
wątek zamknięty
pony   inspired by pony
17 stycznia 2010 20:31
kujka Raz, że smsem, dwa , że co ma jakaś opieka do sprzedaży konia? 🤔
wątek zamknięty
Dzionka, jakiz on zapatrzony na te dzieciaki, hehe.

kujka, to sie nazywa wiatr we wlosach !! Super !

ninavet, konie obledne !! Tytus rzadzi jak dla mnie !! Cuuuuudo !

cieciorka, merci za pamiec. Malo pisuje, bo i nic sie u mnie nie dzieje. Konia "mi zabrali" i jeszcze dosc dlugo nie oddadza. 😉
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
17 stycznia 2010 20:31
ninevet, a łaciak jaki fajny!


Jedyna kobieta w tym towarzystwie, pewnie, że fajna 🙂

ninevet, super fotki, Parnas najlepszy!!


Sasuś ma już 19 lat i jest najgorszym modelem z możliwych, przez 2 h jak tam byłam z Natchniuzą nie ruszył z miejsca wiec wszystkie zdjęcia ma takie same 🙂

edit: poprawiłam wtopę
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
17 stycznia 2010 20:32
Klami, ja wiem, że kóń w klinice i pytam o zdrówko- coś się przejaśniło?🙂
wątek zamknięty
cieciorka, , wiem wiem. Jestesmy na tym samym etapie. Wiem, ze "uda sie i Paczunio jeszcze poskacze".  😉 A wiecej tak publicznie nie chce pisac. 😉
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
17 stycznia 2010 20:39
aha, czyli nie chcesz zapeszać 😉 no to super, że jednak widoki są optymistyczne!
a jak on sie tam czuje i co mu robią, jesli mozesz napisac- ja się kompletnie na tym nie znam.
wątek zamknięty
czyli nie chcesz zapeszać
Dokladnie.  😉
Zaraz poleci pw.
wątek zamknięty
Mi też napisz co u Pączuszka! Zastanawiałam się dzisiaj jak sobie żyjecie 😉
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
17 stycznia 2010 20:42
Klami poszło pw 🙂
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
17 stycznia 2010 20:43
Klami, wiesz co? ja mysle, ze jeszcze na dobre Wam wyjdzie to opoznienie w rozpoczeciu duzych skokow. I wierze, ze z potencjalem Tenka, bedziecie nastepcami Querido (pamietam jak cala volta sledzila jego kariere, jak razem ze swoja wlascicielka przechodzili "z klasy do klasy".. ehh), a nawet ze go przebijecie (z Twoja determinacja i wola walki? na bank!)
Bedziecie spowrotem w 3miescie jeszcze w tym roku akademickim? Jesli tak, to chetnie Was kiedys odwiedze. Nawet jesli bedziecie sie telepali dopiero stepo-klusem 😉
wątek zamknięty
Burza dziękuję  :kwiatek:
wątek zamknięty
Macie tutaj kuligowe jeszcze:

Chłopaki które nauczyły mnie powozić🙂 fantastycznie zgrana para 🙂
Ogier ślaski Posejdon i wałach slaski imieniem Siwy ( prawda że orginalnie ? 🙂 )



I cała 4
Od lewej
Wałach Gapsel, Ogier Baks, Ogier Posejdon, Wałach Siwy


I na koniec troche letnio, bo dawno mojego Rudziszona nie wstawiałam 🙂
Rudy i Maż w tle 🙂
wątek zamknięty
Hypnotize, ominęłam jakoś ostatnio, ale super sprawa powożenie, zazdroszczę 🙂
wątek zamknięty
Ciecior  :kwiatek:


Pozdrawiamy z Czardaszo ciepło w ta mroźną, białą zimę  😁
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
17 stycznia 2010 20:54
wałach slaski imieniem Siwy ( prawda że orginalnie ? 🙂 )


Może nie orYginalne ale praktycznie 🙂
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
17 stycznia 2010 21:00
Averis –  :kwiatek: haha, jaki tekst, padłam xD mam nadzieję, że współpraca będzie nam szła dobrze 🙂 ooo tak, to zdecydowanie nasze miejsce 🙂
LOVELY –  :kwiatek: dziękujemy 🙂 piękne foty, a dralonik – jeszcze piękniejszy! Gdzie stoicie, tak btw?
incognito – dzisiaj zapomniałam zrobić, ale jutro na pewno zrobię! 🙂 móóóowię Wam, jest suuuuuper 🙂  rozmowa z Siwą – hm. Wiele nie wskórałam, ale tylko zaczęłam delikatnie temat... Zdrowia dla Naparka!
Hypnotize – leniwa dziewucha, nie ma co z taką zaczynać współpracy...  🤔 U nas to samo się dzieje, oferowałam super warunki, a dziewczyna, która miała mi pomagać, obraziła się na mnie, bo...bo nie będę jej wozić do stajni...  🙄 Bo jak to tak? Ona ma sama jeździć? Śmiech na sali... Ona myślała, że ją zawiozę, ona wylonżuje, kasę zgarnie, ja grzecznie poczekam i odwiozę ją do domu... śmiech na sali...  😂 Ale ta „Twoja” też dobra, czuje presje  😂 haha xD
Anaa – ślicznie dziękujemy!  :kwiatek: :kwiatek:
Dzionka – Dzionesław-przedszkolanka super xD
fin – super wyglądacie! Jak robota idzie? 🙂
ninevet – suuuuuuper zdjęcia! A kare...mniam!  😍
szafirowa – jak slodkooo 🙂 i macie podobne minki!  💘
kujka – ale ekstra! „Pług śnieżny” xD
Blądek – gratuluję rocznicy! Super z Was para!  😅
Sierra – świetne foty! 🙂 druga przeurocza!
wątek zamknięty
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
17 stycznia 2010 21:03
sierra
Rewelacja 😜 😜 😜
wątek zamknięty
darolga, idzie w dobrą stronę 🙂 zobaczymy za jakiś czas 🏇

rewir, niestety jest twardo, dlatego nie galopuję tam 🤔
wątek zamknięty
Tak strasznie mi się marzy zimowy teren  😍 Piękne zdjęcia!
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.