Kącik Rekreanta cz. III (rok 2010)

baffinka, jednak nie ma czego zazdrościć, bo kujka zaspała 😀 Ale może korytarz postawię 🙂
wątek zamknięty
[b]Averis[/b], super!  😅
wątek zamknięty
baffinka, jednak nie ma czego zazdrościć, bo kujka zaspała 😀 Ale może korytarz postawię 🙂


zawsze się znajdzie jakiś powód do zazdrości  😀iabeł:
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
31 grudnia 2010 12:13
Może trochę nie ten wątek, ale chciałam Wam życzyć szczęśliwego nowego roku. Nie będę miała dostępu do neta, więc teraz życzę  :kwiatek:
Samych pogodnych dni i spełnienia marzeń (końskich i nie tylko)

Pozdrawiam  🙂
wątek zamknięty
Dzionka to nagraj koniecznie  👀

I ja też życzę wam wszystkim drogie rekreanty jeszcze raz, szczęśliwego nowego roku  🏇
wątek zamknięty
Oj dziewczyny zazdroszczę Wam strasznie tych jazd 😉 Ja nie siedziałam na koniu już z pół roku 😫
Oczywiście główna przyczyna to brak czasu. W 2011 czas najwyższy przemeblować swój kalendarz!
600 stron wątku  😅
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
31 grudnia 2010 15:35
baffinka, jednak nie ma czego zazdrościć, bo kujka zaspała 😀 Ale może korytarz postawię 🙂

przepraszam, nie zaspala, tylko zapila, ale uprzedzala ze tak sie moze zdarzyc!

Averis ogromnie sie ciesze 🙂 jestescie jedna z moich najulubienszych par chociaz nic a nic zdjec Karsona na forum nie widac.
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
31 grudnia 2010 15:40
kujka a macie w końcu jakąś fotorelację z czwartku? 😎

Kąciku szczęście szczęścia pomyślności w Nowym Roku 🏇
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
31 grudnia 2010 15:42
Raven, niet! wpadla do nas Edytka i chociaz bylo milo i sympatycznie to pogoda byla taka ze nic ciekawego nie robilysmy, zdjecia nie ma ani jednego...

ja rowniez zycze wszystim zeby nadchodzacy rok byl lepszy od tego, ktory sie wlasnie konczy 🙂
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
31 grudnia 2010 15:44
kujka no to szkoda, bo liczyłam na jakąś dokumentację 🙁 Ale na wiosnę się nadrobi 😉

Ostatnio wstawiałam sporo zdjęć Dragona, ale obiecuję że w tym roku już ostatni raz 😁
Przedobiednia drzemka 🙂
[img]http://i657.photobucket.com/albums/uu297/GosikaM/P301210_1151_03.jpg?t=1293810077[/img]
[img]http://i657.photobucket.com/albums/uu297/GosikaM/P301210_1155_02.jpg?t=1293810077[/img]
wątek zamknięty
[quote author=Dzionka link=topic=14622.msg831700#msg831700 date=1293793549]
baffinka, jednak nie ma czego zazdrościć, bo kujka zaspała 😀 Ale może korytarz postawię 🙂

przepraszam, nie zaspala, tylko zapila, ale uprzedzala ze tak sie moze zdarzyc!
[/quote]
Rozgrzewka przed dzisiejszym dniem?  🥂 ja rano też kacyka leczyłam  😁


Też Wam wszystkim życze wszystkiego dobrego w Nowym Roku, zdrowia, spełnienia marzeń i samych sukcesów!  :kwiatek: :kwiatek:
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
31 grudnia 2010 16:47
Ja zycze wszystkim szampanskiej zabawy i rownie szampanskiego roku 2011 z fajerwerkami 🙂 😉
wątek zamknięty
Po ostatniej forumowej absencji, wpadłam tylko życzyć wszystkim Rekreantom Szczęśliwego Nowego Roku 😀 Zarośnięty Fuksior też oczywiście kazał wszystkich pozdrowić 😉

wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
31 grudnia 2010 17:02
Ja też chciałabym wszystkim życzyć wspaniałego roku 2011!

Też dzisiaj kicałam, pierwszy raz na wędzidle od daaawna  😅
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
31 grudnia 2010 17:11
baffinka, rozgrzewka? poszlo nam 1,25 butelki wina na lebka, jestesmy masakrycznymi idiotkami, bo teraz ostatnia rzecz na ktora mialybysmy wszystkie ochote to impreza sylwestrowa... walcze ze soba, zeby nie pojsc spac i nie odpuscic sobie sylwestra w tym roku :P

Raven, sweetasne fotecki :P

arivle, i jak bylo?
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
31 grudnia 2010 17:20
Kujka, dobrze całkiem, ale przy lotnych zaczęło jej odwalać i sadziła barany ogromne, potem same skoki w porządku bardzo, a byłoby cudownie, gdyby nagle nie zauważyła bata leżącego na ziemi, który oczywiście zjadał konie, i w środku szeregu nie zaczęła robić jakiś dziwnych rzeczy typu baran + odskoczenie w bok. Rozstałyśmy się przed drugim członem  😡 Potem jakoś przez to przebrnęłyśmy, ale bat był taaaaaaaaki straszny  😜
Generalnie poprawa jest OGROMNA, co oznacza chyba, że już wszystko przeszło  🏇
wątek zamknięty
Również życzę Wam wszystkim szczęśliwego roku 2011  🙂

wątek zamknięty
Averis, a miał iść na sprzedaż, czemu?

Raven, cudne to wspólne foto 🙂
wątek zamknięty
Mało się odzywam,ale chciałam wszystkim życzyć szczęśliwego i zdrowego Nowego Roku,żeby wszystko się układało w życiu prywatnym i jeździeckim,spełnienia tych najskrytszych marzeń, dużo, dużo zdrowia i pieniędzy.

My z Młodym kolejny kryzys,ale mimo tego nie sprzedam go.
wątek zamknięty
Spełnienia marzeń, realizacji celów, samych radosnych chwil - wszystkiego, czego byście sobie tylko życzyli kochane Rekreanty 🙂
wątek zamknięty
Wszystkim Rekreantom duuużo pomyślności w Nowym Roku, zdrowia dla kopytnych, uśmiechu słońca na codzień, no i oczywiście udanego Sylwestra!
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
31 grudnia 2010 18:09
Burza, długo by opowiadać. Miała po prostu dość spory kryzys, nie finansowy- życiowy, że tak to górnolotnie ujmę 😉 Ale powoli wychodzę na prostą.

Dzięki Dziewczyny za wsparcie i ciepłe słowa. Jesteście naprawdę fantastyczne :kwiatek:!


No i szczęśliwego Nowego Roku, oby był lepszy od poprzedniego!
wątek zamknięty
Averis, w takim życiowym kryzysie to właśnie koń podpora... powodzenia.
wątek zamknięty
Wszystkiego dobrego, zdrówka i sukcesów jeździeckich 🙂😉))
wątek zamknięty
Wszystkim koniarzom życzę iście szampańskiej zabawy,
by sylwester był odzwierciedleniem całego roku
Niechaj konie będą waszą pociechą i spełniają Wasze marzenia

Z pozdrowieniem - nie mogąca się ruszyć Shantowa ..
wątek zamknięty
Ja przede wszystkim zdrowia życzę wszystkim rekreantom a zwłaszcza koniowatym, nam trochę w ten ostatni dzień właśnie tego zabrakło, ale mam nadzieje że jutro będzie już lepiej.

wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
01 stycznia 2011 00:00
Szczęśliwego Nowego Roku Rekreanci!  😀
I zapraszam do IV części  😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.