Kącik Rekreanta cz. III (rok 2010)

Azbuka, Klami, Nasturcja-Renata ,Lov     :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

Lov nadal, nadal jajeczny  😉  A czemu pytasz  😉
wątek zamknięty
Nas jeszcze w tej edycji nie było 😉



Claudia,Gillian 100lat dla koników!
wątek zamknięty
Alice, twierdzisz ze 'mojemu' arabkowi pojdzie lepiej niz twojemu?  😎

nie zartuj, widzialas go dzis, a tez idzie L
wątek zamknięty
Sigma, jaki arabek ??
wątek zamknięty
Sigma, to tak  🤣
Właśnie fajnie nogami przebierał😉
wątek zamknięty
Alice, no fajnie, ale jest dziki troche:P
Klami, no jaki noooo? czarny diabelek nasz. jezdzilam go dzis hahaha
wątek zamknięty
Sigma, to teraz jezdzisz czarnego diabelka !! ??
A tak w ogole to dobrze widze, ze jedziesz na Edziu ?
wątek zamknięty
Tylko czemu diabełek jest na listach i w normalnym L i amatorskim? Ja nie mogłam jechac amatorskiego, a zdecydowanie bym wolała...
wątek zamknięty
a dlaczego nie mogłaś jechać amatorskiego?
wątek zamknięty
Bo mam papiery.
wątek zamknięty
jak masz papiery to nie mozesz amatorow jechac?
on jest na 2 listach, bo gosia musi rozprezyc swoje dziewczyny na normalna L-ke i nie wiedziala jak to czasowo wyjdzie.

Klami, czarnego pojezdziam dzis tylko bo gocha nie miala kiedy wsiasc, procz tego ze nogami hale bronowalam, to fajne to zwierze jest :P
a na Edziu jade P, moj czempion hahahah   😁
wątek zamknięty
Sigma, aha, bo tak sie wlasnie zdziwilam, bo to troche nie twoj rozmiar rumaka. Hihi.. 😉
bo gocha nie miala kiedy wsiasc
Taaaa.... nic nowego.
wątek zamknięty
a ty juz wrocilas?
_kate, o ktorej przewidujesz, ze bedziesz P jechac?
wątek zamknięty
Sigma, niet. Wracam do Trojmiasta w niedziele dopiero. Takze zdjec z zawodow by me nie bedzie.  😁
Tylko dorwalam sie tu wreszcie do neta. Nie ma to jak uzaleznienie.   😉
wątek zamknięty
Sankaritarina, odwiedziłam was wczoraj 🙂 pooglądałam treningi i wymiziałam Twojego Pluszaka. Ma śliczny kolor sierściuchy!
Claudia,  najlepszego dla Was!
wątek zamknięty
No p. Zosia mówiła mi, ze nie moge jechac..
wątek zamknięty
Klami, jeszcze ci nei wspomnialam ze kask ubralam na niego. wyobrazasz to sobie?
cala hala miala ubaw
wątek zamknięty
Sigma, Ty w kasku ?? !! I dlaczego mnie tam nie bylo !
wątek zamknięty
busch   Mad god's blessing.
12 lutego 2010 19:35
ewciaa_ - ale fajnie siedzisz. Wyglądasz na tak wyluzowaną, jakbyś jeszcze mogła tam dzisiejszą prasówkę przeglądać  😀
Zresztą na konisku też można na dłuższą chwilę oko zawiesić... Coś więcej o nim opowiesz?  😉
Masz jeszcze więcej takich fajnych zdjęć?  😀
wątek zamknięty
hahahahha zaluj. widok byl jedyny i niepowtarzalny. az szkoda ze zadnego aparatu nie bylo
wątek zamknięty
Sigma, trzeba bedzie to koniecznie powtorzyc i ..... uwiecznic !!
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
12 lutego 2010 19:44
hallo pomorzanki to nie gadu gadu ;P
wątek zamknięty
Sigma
myślę, że będę najpóźniej o 10 na koniu. A Ty?

Tak w ogóle to zła jestem jak dziki osioł. Parę rzeczy mi się ostatnio przydarzyło, cała jestem roztelepana, od poniedziałku nie dogaduję się z Barkim i jakoś nie widzę tego P  👀
sztywna jestem jak badyl, macie na to jakiś sposób?
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
12 lutego 2010 19:51
_kate, nie martw się, raz na wozie...
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
12 lutego 2010 19:51
nie wiem jak Dzionki ale Gil i ja wszystkie chetne rekreantki zapraszamy 🙂 Gilkowi w nowym miejscu najwyrazniej sie podoba bo chodzi coraz lepiej, jest grzeczny i wesoly jak dawniej. Zeby nie bylo tak rozowo, pracy nadal nie znalazlam, mam nadzieje ze cos sie ruszy w ciagu najblizszego miesiaca bo jak nie to chyba zaczne z puszka "na owies" pod kosciolem na starowce stac  😵
ale nic to, poki co ciesze sie ze Gil sie cieszy i z nadzieja patrzymy w przyszlosc. Rok 2010 zaczal sie iscie przebojowo, mam nadzieje ze bedzie juz tylko z gorki 🙂

Klami Ty lepiej pisz co tam u Paczucha!

edit: _kate strzemiennego!!
wątek zamknięty
wyobrazacie sobie rude arabskie na czworoboku?  😂
jutro plan kierunek stajnia. z jednej strony w koncu, z drugiej to bym chetnie caaaly dzien nic nie robila. NIC.
od przyszlego miesiaca bede miec pod domem bar mleczny, to chyba w domu oprocz obslugi kota nie bede robic NIC tylko spac. poczte sprawdze w pracy, forum nie jest niezbedne do zycia  😎 gazete raz w tyg dostaje to i jakiestam info co w swiecie slychac bedzie. zaczne kursowac spanie-praca-obiad i kot-konie-spanie. i tyle mnie zobaczycie  😀iabeł:
wątek zamknięty
kujka, nic nowego. Rozrabia w klinice a leczenie trwa.  😉

_kate, gleboki oddech i jedziesz !
wątek zamknięty
_kate, wejdz jeszcze raz listy zobacz. wszystko przemieszali. ja jade 12.44 ty 12.12. wiec na luzie jutro wszytsko. o ile jeszcze nic nie zmienia
wątek zamknięty
Ojj dziewczyny fajnie macie, tak późno starty... Ja jutro mam o 10.15, a oczywiście wszystko zostawiłam sobie "na jutro" bo myślałam, że będę miała start popołudniu 😉

Jutro cały dzień okupuje halę (wraz z kamerką), więc jakby któraś chciałaby żeby sfilmować jej przejazd to niech napisze na pw 😉
 
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
12 lutego 2010 20:24
Claudia, tak z ciekawości, bo często widziałam jego zdjęcia przy jakiś dzieciach czy coś 😉 no i w ogóle takie spokojne spojrzenie ma 😀
Klami, właśnie, co u Pączunia? Jak leczenie? Rzadko tu zaglądam, wiem że siedzi w klinice, ale jest już jakaś poprawa czy rokowania?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.