Kącik Rekreanta cz. III (rok 2010)

Z tego co wiem to  Burza nic nie pisała, ma po prostu podpis pod awatarem. Ale za to pisała parę postów wyżej że nie chce nic mówić dopóki nie będzie miała w ręku wyników badań.

dempsey zobaczymy jak to się wszystko poukłada. Mam nadzieję że po mojej myśli 😉
wątek zamknięty
U szafirowej nie mogę nadziwić się, że doszła tak daleko u konia który ponoć "do niczego miał się nie nadawać"  👍

o przepraszam, to mój koń publicznie został okrzyknięty "nie nadającym się"  😉
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny za troskę, nie chcę nic więcej pisać dopóki nie będę pewna. Spokojnie, kto jak kto ale my z Piorkiem damy sobie radę ze wszystkim.
wątek zamknięty
Burza, trzymaj się mocno  :przytul:  a ja będę trzymała kciuki
wątek zamknięty
Burza, trzymaj sie !!
wątek zamknięty
kasztankaija   Love you more and more and more.
17 lutego 2010 18:28
wendetta zwie się Kasia  🤬  😂 nie bijcie, nie ja to wymyśliłam! a kask z York'a, o taki jak tu : http://www.tundra.pl/catalog/product_info.php/cPath/50_55/products_id/1222    nic nadzwyczajnego :P

[img]http://[/img]

[img]http://[/img]



wątek zamknięty
A ja dziś miałam pierwszą od dwóch miesięcy, kiedy to dostaliśmy dużą pracę domową do odrobienia z ziemi, jazdę z kimś z dołu... i trener powiedział że jest duuuuża poprawa. Miałam super jazdę całą z koniem okrągłym i lekkim w ręku, normalnie jak nie on. Jestem z siebie zadowolona a z konia dumna 💃 tylko żeby oczywiście nie było za kolorowo to koń zaczął lekko skracać lewym zadem, być może to za sprawą maleńkiej grudy która zaatakowała ową nogę a może to przez to że koń znowu zaczął kopać po ścianach, jak nie urok to sraczka
wątek zamknięty
kasztankaija dołączam się do ogólnego podziwu nad koniskiem;] cudna jest 🙂

Burza trzymam kciuki za ciebie i Piórka.

kurcze Klusek mnie dzisiaj ponosił w kłusie... oczywiście dopiero potem się dowiedziałam, że znajoma nie przyjechała do konia ani razu w te dni, kiedy miała być, ja mu jeszcze zafundowałam dodatkowy dzień przerwy (bo zawsze raz w tygodniu ma wolne od namolnych jeźdźców)... Do tego zbliżała się pora karmienia, zaczęło się robić ciemno i grubaska lekko roznosiło. Ale dotrwałam do końca i nawet bażant przelatujący kilka metrów od nas nie był w stanie mojego dzielnego rumaka ruszyć;] Nawet mam foty z tej masakry, aczkolwiek nienajlepszej jakości🙁
wątek zamknięty
kasztankaija   Love you more and more and more.
17 lutego 2010 19:04
dziewczyny przestańcie bo wpadnę w samozachwyt  😡 😉
wątek zamknięty
to Kasia powinna wpaść w samozachwyt;] a tak serio, serio niestety ogólnie za kasztankami nie przepadam, ale jest parę takich na r-v, że nic tylko schrupać;D
wątek zamknięty
kasztankaija, to jeszcze ja, jeszcze ja  💃
piękna kuleczka ( w pozytywnym sensie) i jaką oryginalną odmianę ma  😍
wątek zamknięty
kasztankaija   Love you more and more and more.
17 lutego 2010 19:28
ahhh jak miło się zrobiło, na prawdę dziękujemy!  :kwiatek:
wątek zamknięty
wendetta zwie się Kasia  🤬  😂 nie bijcie, nie ja to wymyśliłam! a kask z York'a, o taki jak tu : http://www.tundra.pl/catalog/product_info.php/cPath/50_55/products_id/1222    nic nadzwyczajnego :P

Tak, doczytałam, że Kasia, ale myślałam, że nadałaś jej jakieś inne (oryginalniejsze 😉) imię po kupnie. A kask mam w sumie taki sam (bez napisu "York"😉, więc z ciekawości zapytałam 😉
I proszę, wrzucaj tutaj częściej, bez próśb, zdjęcia kobyłki 🙇
wątek zamknięty
kasztankaija   Love you more and more and more.
17 lutego 2010 19:50
wendetta nie nie zmieniałam, nic mi nie przyszło do głowy, może masz jakiś ciekawy pomysł  😎 jasne z miła checia bede tu sie czesciej pojawaiala z 'małą' nie wiedziałam, że aż tak się spodoba 🙂
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
17 lutego 2010 19:53
kasztankaija, nie będę zabyt orginalna - rude cudo!!!!!!
wątek zamknięty
kasztankaija   Love you more and more and more.
17 lutego 2010 19:54
Gillian już przestańcie. Głupio mi się robi  😡  😂
wątek zamknięty
Kasztankaija, zajrzyj tutaj: http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,3864.0.html Tu jest masa pomysłów na imiona. Takie urocze stworzenie zasługuje na coś oryginalnego 😉

edit: a mogę jeszcze spytać skąd jesteście?🙂
wątek zamknięty
kasztankaija   Love you more and more and more.
17 lutego 2010 20:01
wendetta nie wiem czy jestem w stanie się przyzwyczaić do nowego imienia dla niej :P
wątek zamknięty
No jasne, koniowi to przecież wszystko jedno 😉 A skoro się przyzwyczaiłaś. To tylko taka luźna propozycja była 😉
wątek zamknięty
A ja uważam, że Kasia do niej pasuje i zmienianie na siłę bo nie dość trendy brzmi, jest beznadziejnym pomysłem.
Kasieńka jak malowana z niej 🙂
wątek zamknięty
kasztankaija   Love you more and more and more.
17 lutego 2010 20:10
Burza Kasieńka - tak samo mówi do niej nasz kowal, zapamiętał ją po tym jak tylko raz ją strugał  😎

wendetta śląskie, ruda śląska  😉
wątek zamknięty
kasztankaija, no bo to prześlicznie brzmi!
wątek zamknięty
Burza Kasieńka - tak samo mówi do niej nasz kowal, zapamiętał ją po tym jak tylko raz ją strugał  😎

wendetta śląskie, ruda śląska  😉

tak apropos, nasz kowal mówi do mojego ogiera Baśka 😂
No patrz, to mamy do siebie rzut beretem!
wątek zamknięty
kasztankaija   Love you more and more and more.
17 lutego 2010 20:32
macie ostatnie na dziś :

[img]http://[/img]

wendetta   😎 trzeba by było kiedyś coś z tym zrobić
wątek zamknięty
kasztankaija, Uroczy Pączek!! Dawno nie widziałam konia, który jest tak samo fajny jak mój !! 😎
wątek zamknięty
Ponia   Szefowa forever.
17 lutego 2010 21:37
kasztankaija,  Obłęd 😍  generalnie to mam słabość do Chestnutów ;D

aa jak się ta twoja śliczna rudość od ziemi odbija? 😎 🏇
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 lutego 2010 21:38
kasztankaija, nie odpowiadaj, bo ani się obejrzysz i kobyła zmieni miejsce zamieszkania na pewien ośrodek jeździecki...

Ale fakt, ciacho jakich mało. Duuużo kasztankowatego ciała do kochania *__*
wątek zamknięty
kasztankaija, przeurocza dziewczynka.
wątek zamknięty
[quote author=_kate link=topic=14622.msg489160#msg489160 date=1266429464]
U szafirowej nie mogę nadziwić się, że doszła tak daleko u konia który ponoć "do niczego miał się nie nadawać"  👍

o przepraszam, to mój koń publicznie został okrzyknięty "nie nadającym się"  😉
[/quote]

moj tez :]


kasztankaija - normalnie moj ideal malowanego konia  😍
Claudia - czemu chcesz go jednak odjajczyc ?



znowu mam zaleglosci w czytaniu :P
a my dzisiaj bylismy w terenie i cisnelismy galopy kondycyjne  🏇 i powiem wam...najpierw musialam przypomniec koninie kto tu stawia warunki, bo zaczac sobie ze mna pogrywac stary dziad cwaniak jeden i pozniej cala jazde bylo miodzio  😍

wczorajszy:

(jakosc niestety tragiczna ;/ )
wątek zamknięty
Burza, ale co sie stało? jakie badania? Bo ja nie wiem o co chodzi  😡

Przepraszam, że tak sie wtrynię, ale dostałam własnie fotki z soboty  😍

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.