Kącik Rekreanta cz. III (rok 2010)

cieciorka   kocioł bałkański
20 lutego 2010 11:11
kujka, haha, nareszcie wiem o co chodzi 😉
ładny pokój, choć poprzedni też mi się podobał- ale znudzic się mógł.
nie denerwuj się, jesteś piękna i dodatkowo ślicznie wyszłaś!
a to co mi mówiłaś to słowa wyrwane z kontekstu... ;]

ja dla odmiany zdemolowałam przedpokój i chyba też do nich napisze bo jestem załamana efektem :/

swoją drogą... byłaś w moim śnie... ale był męczący- tzn ty mnie wspierałaś, ale i tak był męczący. np struganie konia na przystanku autobusowym 🤣
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
20 lutego 2010 11:15
kujka, nie daruję sobie, że to przegapiłam. Ale, ale nic straconego- nagrywał ktoś 😎?
wątek zamknięty
ninevet szkoda, że nie jesteś z drugiego końca Polski  :kwiatek: zaprosiłabym Cię do nas- cztery i pół konia do dopieszczania, doczyszczania, a jeden by się znalazł do jazdy prawie na wyłączność  🙂
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
20 lutego 2010 12:17
Naboo to zawsze tak na złość jest, no ale cóż poradzić. Dziękuje za chęci  :kwiatek:
Na razie siedzę i się cieszę, że nie muszę nigdzie z domu wychodzić, bo pogoda u nas może doprowadzić do płaczu  🤔
Wczoraj padał.. w sumie to lał deszcz który zamienił śnieg w szarą breje a dzisiaj pada deszcz ze śniegiem. Bleh.

Edit:

Aversis stronę wcześniej jest link do filmiku.

Kujka nie było źle, cóż Ty tak marudzisz?!
wątek zamknięty
Ja leżę chora, nie byłam tak chora chyba z 5 lat, mój mężczyzna pojechał razem z psem do konia. Z nudów przeglądam sklepy internetowe, właśnie zamówiłam derkę, nie wiem po co mi, ale tania była, kremowa...też ładnie. Znacie jakieś gry typu samorost za darmo w  sieci?
wątek zamknięty
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
20 lutego 2010 13:20
milusia :kwiatek:
Zwiastun jak zwykle zjawiskowy 💘
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
20 lutego 2010 13:52
Czytałąm trochę wstecz, i pozwolę sobie wrócić do tematu fin i sprzedaży jej konia, bo sama jestem w podobnej sytuacji.

Pewnie kilka osób zlinczowałoby mnie, ale przyznam się bez bicia: sprzedałam Kucyka.
Może zacznę od początku. Wychodził na padok z młodym ogierem, dogadywały się, więc właścicielka najpierw zaproponowała dzierżawę, później kupno. Długo się wahałam, nie jest to łatwa decyzja zwłaszcza, jeśli jest to pierwszy, ukochany koń. Ale wiele osób przekonywało mnie, że ta osoba koniowi krzywdy nie zrobi i zadba o niego równie dobrze lub lepiej, niż ja.

Burza- Twoja wypowiedź dotycząca zepsutej zabawki jest w pewnym sensie słuszna. Sama długo tak myślałąm, wydawało mi się że oddając Ontario postąpię egoistycznie, bo przecież miał mieć dożywocie u mnie, bo to, bo tamto. Z tego co się orientuję, fin jest w moim wieku lub coś koło tego (rocznik '92?). Jeśli marzyło się o zawodach, startach, skokach czy tego tupu rzeczach, ciężko w tym wieku skreślić i porzucić marzenia, jeśli nie stać na utrzymanie jeszcze jednego konia. Pomyśl, że koń jak Iskra 9cioletni pożyje jeszcze długo, i chcąc zacząć karierę po jego, nazwijmy rzeczy po imieniu, śmierci, może być już za późno na rozwój.
Gdyby było mnie stać na utrzymanie Ontario na łąkach i jednocześnie kupno innego konia, jego utrzymanie i treningi- nigdy bym się nie zdecydowała. Nie jest to decyzja łatwa, na razie jest umowa ale oficjalnie koń jeszcze nie został przepisany, jednak w pewnym sensie też jest mi smutno.

fin myślę, że powinnaś porozmawiać z kimś sensownym, może z jakimś trenerem czy kimś zaprzyjaźnionym, kto zna Twoją sytuację i pomoże podjąć słuszną decyzję 😉
wątek zamknięty
Milusia WOW! Rewelacyjnie wyglądacie 🙂
wątek zamknięty
espana, Spóźnione ale najlepszego!
milusia, Nie mogę się na twoje zdjęcia napatrzeć. Wyglądacie obłędnie 😲  😜

Nie wiem co jest ale tak jak mi się dosłownie nic nie chce tak i mojemu koniowi. Dzisiaj wypuściłam Małą z Ukochaną I Jedyną Słuszną Miłością Hery vel z wałachem Wiwatem 😉 ale ewidentnie nie były skore do zabaw. Ale dzięki temu wyszły urocze zdjęcia 🙂

Po lewej Wiwat, po prawej Hercia








I już znikamy 😉
wątek zamknięty
A ja dzisiaj jestem dumna z mojego konia. Wilga pozytywnie mnie zaskoczyła. Miałam trening, a podłoże straszne  🤔wirek:, ale dałyśmy radę. Odziwo koń bardzo fajnie podnosił nóżki, był luźniutki no poprostu super. 😍 Kocham ją  😍
I zdjęcie Wilgi po treningu już w boksie.
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
20 lutego 2010 16:30
Pauli to przemyśl, przemyśl i podejmij mądrą decyzję!
Może żeby ułatwić Ci wybór, to dodam Bramkę nr 3:


Ewentualnie szukaj rady w tym temacie! : http://www.voltopiry.pl/forum/index.php/topic,14926.0.html

kujka ciekawy pokój Ci zrobili 🙂 Bardzo fajne łóżko!
Buu, a jak ja kiedyś byłam w Tv to nikt mnie nie poznał 😕 😉 Ale może to i dobrze... 😁
milusia Zwiastun jest boski 😜
espana piękny pierwszy portret 💘
cieciorka ale się wozisz ostatnimi czasy 😁
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
20 lutego 2010 16:56
Pauli oj, noe doczytałam, ale wszystkiego najlepszego! 🤔zampan:
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
20 lutego 2010 17:18
Raven, woże się zawsze, tlyko czasem z aparatem :P

JA WYBRAŁABYM BRAMKĘ NR 3!!!
wątek zamknięty
Monny   bez odbioru .
20 lutego 2010 17:28
Bramka numer 3  😜

wyginam smiało ciało ! 😀
wątek zamknięty
Pauli Ja też dopiero teraz doczytałam. Wszystkiego wszystkiego naj! 😅 😅

edit. Trzeba na piwko koniecznie wyskoczyć! 🙂
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
20 lutego 2010 17:47
a ja dziś po długim czasie oderwałam sie na Szogunie od ziemi. skakał super lepiej niż kiedykolwiek 🙂
wątek zamknięty
Fin, ja byłam w podobnej sytuacji, miałam konia, na którym startowałam na zawodach ogólnopolskich, też miałam ogromne ambicje na starty. Ale w połowie sezonu okazało się, że niestety  koń praktycznie ma na tyle rozwinięte zwyrodnienia w stawach, że mogę zapomniec nawet o wsiadaniu na niego. Oczywiście, było wiele "życzliwych" którzy mówili, żebym konia sprzedała, bo taki koń to tylko problem, ale nie wyobrażam sobie sprzedac konia, który jest chory, bo niewiadomo co będzie z nim dalej, a w końu kupując go wzięłam na siebie odpowiedzialnośc za niego. Konia oddałam na łąki, odwiedzam go jak tylko mam czas, ale jest nadal moją własnością, więc w razie czego mogę zawsze zareagowac.
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
20 lutego 2010 18:10
Dziewczyny slicznie z Rudym dziekujemy :kwiatek:
Burza-odpalil, odpalil ale to bylo kontrolowane 😉 a fotograf dzielny i niezle sobie pradzil; jak na poczatki 🙂 Za jakis czas bedzie nam cykac sesje ze hoho 😀

My juz po treningu.Podloze bylo fatalne, ale i tak bylo pozytywnie i znowu duuzo nowej wiedzy, praca domowa zadana, jest nad czym pracowac 🙂
Rudy pokazal sie z dobrej strony w nielatwych cwiczeniach.Teraz ja musze sie bardziej ogarnac 😁
Jeszcze jedno z wczoraj
wątek zamknięty
milusia, jak sie tu ladnie prezentujecie.  😉 Pieknie !
wątek zamknięty
Lov, nie mam zamiaru Cię potępić. Wydaje mi się, że 'okazja' sama przyszła w postaci znajomej którą stać na dwa konie. Mam nadzieję, że kolejny koń będzie długo wybierany, z wetami i kowalami w zapasie. Powodzenia. Pewnie długo będziesz mieć 'oko' na Ontario 🙂
wątek zamknięty
A ja po trochu tez podziwiam, bo ja bym nie potrafila. Pomijam juz, ze nie mam najmniejszej ochoty na kolejnego konia.
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
20 lutego 2010 18:31
Lov A ja powiem tak jak Klami - podziwiam Cię. Podziwiam, że znalazłaś w sobie tyle siły, by sprzedać Ontario i to przecież w dobrej wierze. Ja bym tak nie potrafiła...

Deborah super! Szogun wraca do formy, hm? 😉 Chyba ma co nieco do zrzucenia? 😁 Ile miał przerwy?

Milusia Rudy jest rewelacyjny! Podziwiam Cię za pracę nad nim, zwłaszcza tak długo bez trenera 👍
P.S. Co to za kaloszki? 🙂

wątek zamknięty
Klami, ty to zbieraj więcej sił na pączka, lala!
wątek zamknięty
Burza, taaaaaa..... Moja "bombe zegarowa", bo na pewno tak to bedzie wygladac.
wątek zamknięty
Pewnie będzie, ale nigdy nie był inny, takiego kupiłaś więc nie ma co marudzić, uszy do góry bo wytargam!
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
20 lutego 2010 18:34
Lov-trzymaj sie bo z pewnoscia nie jest Ci latwo.To ciezka decyzja, ale jesli kon trafil w odpowiedzialne rece to nie widze w tym nic zlego.
Ja mojej Etny nie porafilabym sprzedac, ale mam to szczescie, ze konie trzymam pod domem i mam mozliwosc utrzymania 2 siersciuchow i mam je ciagle blisko siebie.
Co do Fin to jesli chce sie rozwijac a zdrowie konia to wyklucza, to nie widze powodu by kurczowo trzymac sie tego jedynego zwierzaka, oczywiscie pod warunkiem ze znajdzie jak najlepszy dom dla Iskry.A z klacza jest latwiej.Zawsze mozna komus oddac w  dzierzawe np w zamian za zazrebianie klaczki i zrebaki ktore beda wlasnoscia dzierzawcy.
Claudia-trzymajcie sie.Mysle ze decyzja sluszna.Ja swojego tez odjajczylam bo praca z nim byla malo przyjemna i bezpieczna i nigdy nie zalowalam swojej decyzji.
Klami-Ty to nie masz co myslec o drugim koniu, bo nim sie obejzysz bedziesz znowu smigac na Tenorze 😉
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
20 lutego 2010 18:35
Strucelka, wygląda już coraz lepiej ale nadal trochę tłuszczyku zostało..
przerwę miał od jesieni i to w zasadzie nie taką zupełną przerwę bo pracował tyle, że nie tak często jak teraz 🙂



wątek zamknięty
Burza, to fakt. Taki juz jest i tego nie zmienie. Trzeba bylo sprawdzic jego rodzicow przed kupnem, nie tylko pod wzgledem wynikow i potomstwa. :/ Zebym widziala co na pokazie ogierow wyrabia jego tatus i dwaj dziadkowie to bym chyba glebiej przemyslala jego zakup. Charakter to w koncu cecha dziedzicna.  🤣 Hmmm... no i fakt, ze na probie dwa razy malo nie rozbil mnie o sciane tez powinien dac do myslenia.

milusia, hehe... zobaczymy co nam przyszlosc przyniesie.


Chyba wrzodow sie dorobie albo jakiejs nerwicy przez te kilka miesiecy.
wątek zamknięty
Klami, było minęło, teraz bądź dorosłą odpowiedzialną właścicielką i po prostu dawaj radę 😉 nie wchodzi w grę wywałaszenie? Bo on chyba łogr?
wątek zamknięty
kujka pałasz entuzjazmem na tym filmie! :p

też mam czadowy pokój, ale sama musiałam go sobie projektować i robić... (: już nigdy nie pomaluję ani jednej ściany.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.