KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
04 marca 2010 13:51
Klami - ja swoją trzymam w łóżku (bo czapraki na wielkość nigdzie sie zmieścić na płasko nie chcę :zemdlal🙂 na szczęście rzadko je otwieram, ale jak otworze bo przyszło coś nowego i trzeba to prędko schować to jest mały problem .. bo się łóżko nie chce domykać xD
wątek zamknięty
Ja własnie robię mały porządek.... bo bez kitu za dużo tego. Ale jak zobaczyłam Browna w słońcu to postanowiłam że zostaje.... Nie dam rady go sprzedać 😀

edit:

No i wszystko co musi jest już w ogłoszeniach, ehhh kasa potrzebna na co inne 🙂
wątek zamknięty
A ja powinnam zrobic porzadek, ale wole nie.... bo bym musiala caly swoj sprzet naraz zobaczyc i byloby zle. :/ A pewnie troche do sprzedania mam.

Medziiik, ja sprzet trzymam w roznych miejscach. Tak jest lepiej, nigdy nie widze wszytskiego jednoczesnie. 😉
wątek zamknięty
Oj Klami teraz jest czas na takie rzeczy 😀 Konisko nie w robocie można wszystko na spokojnie zobaczyć 😀 podziel się z ludźmi tym co masz, może komuś radość sprawisz jak coś od Ciebie kupi?? Myśl o bliźnich moja droga 😀
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
04 marca 2010 14:08
klami mysl o bliźnich, mysl..przeciez ten sportive to az sie rwie zeby mógł w koncu ,,do roboty pojsc" a ja mu zapewnie dobry i przytulny dom :kwiatek: 😉
zreszta mysle ze jeszcze na cos moze bym sie skusila 😜

do mnie wlasnie przyszedl kantarek lavender, ale myslalam wezme fula najwyzej go zmniejsze na maxa .... a to gorciejako napiersnik by moze pasowalo 😂
wątek zamknięty
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
04 marca 2010 14:24
Zairka a ile dla Ciebie wart jest sportive w kolorze ebony ?  😁 😁
wątek zamknięty
haha ale jajca  🥂 w konskim swiecie nie ma juz zadnych padów ANKY  😲
wątek zamknięty
co za bzdury, przed chwila dzwonilam i sa 😉 nabylam anke za 130 zl
wątek zamknięty
eee tam nie ma, sa! z wszechstronnych zostal napewno cordinal, dusk blue.


A do mnie trafia pea (banane mi ktos zgarnął), komplet madeira i impuls eskadronowy  💃
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
04 marca 2010 15:02
Jakie są brilianty impulsy w świecie koni wie ktoś?
wątek zamknięty
medziiik zadzwon to Ci powiedza, bo tam sie chyba spory ruch zrobil wiec co chwila sie cos zmienia.
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
04 marca 2010 15:06
Ktos pytal o nasze szalenstwa w okserze 😁
Ja zamowilam brillanta navy i biale owijki, olkaa cottona navy, kantar, skrzynke, owijki 😜, ewciaa kantar+uwiaz, Tristia szarego kottona, a Fantazja juz pisala, ze skrzynke 😉 Chyba bedzie niezly rabacik.
A teraz czekam na moj komplecik Anky Stone Grey 😍
Wiosna mi uderza do glowy 🤬
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
04 marca 2010 15:07
chciałam tylko teoretycznie wiedzieć jakie jeszcze były 🙂 żeby się zorientować jaka kolorystyka i czy w ogóle jest po co dzwonić :P
nie interesują mnie napewno : nugat,negro,deepblue,marzipan,khaki
wątek zamknięty
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
04 marca 2010 15:08
Jakie są brilianty impulsy w świecie koni wie ktoś?


Na pewno nie ma brillanta negro DL  😁
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
04 marca 2010 15:11
Ha.. zgrzeszyłam ESKADRON IMPULS LIGHT GREEN na pewno już jest mój 😉
wątek zamknięty
Nie ma co sie orientowac tylko zadzwoń albo wejdź na stronke i napisz maila, szybko odpisują 😉

i napewno nie ma juz nougatow impulsow 😉



a co do zdjecia kolekcji, ja swoja "domową" wrzuciłam do Nasze końskie kolekcje. tutaj chyba nie mam co jej wrzucac.
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
04 marca 2010 15:23
Porażka .. Kupiłam polopad falxa xD przez telefon ..Impuls i Polopad = 242,50  😵 czemu czemu  🤦
wątek zamknięty
Medziiik ale co czemu  🤔

chyba czemu wiecej kasy brak  😵

Ja tez chetnie bym cos jeszcze wziela, ale...czatuje jeszcze na kilka rzeczy na allegro, wiec nie moge...
wątek zamknięty
a na stronce nie ma anek 🙂 medzik flaxa kupilas ?
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
04 marca 2010 15:35
Tak falxa xD.. co czemu? - hmm.. chyba głównie brak kasy na więcej xD!
wątek zamknięty
Tak falxa xD.. co czemu? - hmm.. chyba głównie brak kasy na więcej xD!



Tak tez myslalam 😉
wątek zamknięty
eh..wykupimy caly sklep  🤣 🤣
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
04 marca 2010 15:41
eh..wykupimy caly sklep  🤣 🤣


no i pewnie o to chodzi  😉 w końcu Pani musi mieć miejsce na nową kolekcję  😉
Ja byłam w Końskim Świecie w zeszły piatek i kupiłam owijki madeira za 76 a teraz sa za niecałe 60
wątek zamknięty
maly peszek  😉heh , no gadalam z babka , na nastepny raz zrobi wieszka wyprz  z wieksza iloscia rzeczy  😍 😅
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
04 marca 2010 15:46
heh.. mam nadzieje że w weekend juz w sumie nic nie będzie co mnie będzie interesować bo jade odebrać czapraki i nie chciała bym dokupić na miejscu czegoś jeszcze 😵 bo mój mężczyzna mnie chyba poćwiartuje ...  😁 i tak nie wie o tych dwóch więc jak pojadę sama może je jakoś przemycę na chatę .. a jak mnie przyłapie - powiem, że dwa sprzedałam i w zastępstwie kupiłam dwa nowe (bo on i tak się już w ilości pogubił :P)

wiem że jak dzwoniłam był bodajże Briliant LIND i ew. Impuls Beluga (jak dobrze usłyszałam).

wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
04 marca 2010 15:53
maly peszek  😉heh , no gadalam z babka , na nastepny raz zrobi wieszka wyprz  z wieksza iloscia rzeczy  😍 😅


no, taki malutki  😉 ale z drugiej strony ważne, że je dorwałam  😎 W końcu to i tak za mniejszą cenę niż pierwotna  😎 A znając moje szczęście, to na tej wyprzedaży już bym ich nie dorwała  😉

Też bym sobie poszalał na wyprzedaży, ale póki co, nie mam kogo stroić w szmatki  🙁  Na razie tylko gromadzę sprzęt i czekam aż nabędę drugiego konia  😉

Medziiik  :emota200609316: przybij pionę za facetów. Ja poprosiłam narzeczonego, żebyśmy pojechali po owijki do sklepu, to mi powiedział, że zamiast do sklepu, to powinniśmy jechać do lekarza  😵 I weź tu gadaj z facetem  🤔
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
04 marca 2010 15:55
Zairka a ile dla Ciebie wart jest sportive w kolorze ebony ?  😁 😁


a co to za pytanie 👀?? chcesz mi cos powiedziec?

klami ma nowki z metkami razem z owijkami a za to dala bym wiele 😜
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
04 marca 2010 16:00
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=14623.msg509000#msg509000 date=1267717994]
Medziiik  :emota200609316: przybij pionę za facetów. Ja poprosiłam narzeczonego, żebyśmy pojechali po owijki do sklepu, to mi powiedział, że zamiast do sklepu, to powinniśmy jechać do lekarza  😵 I weź tu gadaj z facetem  🤔
[/quote]

:emota200609316: przybijam 😀 .. - mój to ma swoją śpiewkę "tymi Twoim gratami czyt:"czapraki i owijki - głównie" to będzie można pokój wytapetować .. a mnie ręce opadają - ale przynajmniej mam się jak odgryźć bo ona to by tylko w swoją Hondę 900 RR i BMW pieniądze wkładał  😂

Swoją drogą może jakimś cudem w weekend do flaxa owijki do kupie  💃 - o ile są, były i będą :P bo do Impulsa Light Green to 100% nie będzie niestety  🤔
wątek zamknięty
ciekawe co im jeszcze zostalo. Ktos moze bedzie dzwonic to by sie podpytal??

Ja na mojego faceta narzekac nie moge. Chociaz czasem marudzi, ze strasznie duzo tego. Ale ja mu wciskam, ze to zostanie sprzedane ;p
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
04 marca 2010 16:07
akzzi lepiej sie nie pytac bo bedzie kusic 😉 ja poprosilam pania zeby mi spisala wszystkie dostepne czapraki i owijki obiecala ze do soboty to zrobi ale do soboty moze nuc nie zostac 😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.