KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

xxagaxx, a masz jakies foty z daleka? Dla mnie ciągle sprawia wrażenie strasznej żarówy.
Niby Choni miał dobrze w petrolu wyglądać, ale jakoś mi się nie widzi ten czaprak;P Byłoby jak z aquą.
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
28 czerwca 2010 18:38
xxagaxx ode mnie wielkie  🤬 za tego petrola. Narobiłaś mi jeszcze większego smaka na niego  🍴
wątek zamknięty
Ale ten petrol jakiś dziwny... bo te ze starych kolekcji bardzo mi się podobały bo były takie zielononiebieskie a ten to perfidny niebieski. Czy to tylko mi się tak wydaje?
wątek zamknięty
Ada   harder. better. faster. stronger.
28 czerwca 2010 19:01
Wogóle miałam wrażenie że petrol ma inną lamówkę.
I rzeczywiście kolor taki jakby nie do końca petrol.
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
28 czerwca 2010 19:02
bo były dwa petrole  😉
wątek zamknięty
Z tego co aga mówiła (lub ktoś inny) to nie petrol kolekcyjny 😉
wątek zamknięty
bo to jest limitowana kolekcja  🙄 i sie roznia
wątek zamknięty
korsik, cudnie! Nie mogę sobie odżałować tego moon, że go nie kupiłam.

xxagaxx, MEGA CUDNIE! Wskoczył na pierwsze miejsce jak dla mnie 🙂 IMO to turkis a nie petrol.

Sory za dublowanie zdjęć ale Maritim w wersji elegant
wątek zamknięty
kurcze- a ja zastanawiam się nad jego sprzedażą... nie dopiera się, podszycie zwykłe.. tylko co ja kupię w zamian?
wątek zamknięty
Potrzebuję nauszniki w kolorze minimalnie ciemniejszym niż nougat eskadrona. Najlepiej trochę bardziej rudo-ceglastym. Ktoś ma pomysł? Potrzebuję po prostu, żeby były jak najmniej widoczne na kasztanie 😉
wątek zamknięty
LOVELY, może Maxa jakiegoś.
wątek zamknięty
epk- moze takie?

fair playe

Burza- no własnie maxy mi się niebardzo podobają pod siodłem, anka krótka, ideałem byłaby biała prahda lamicella ale nie ma białych.. myslałam jeszcze nad light cordem es i białyb eskadronem brilliantem lub impulsem z kolekcji maritim, ale sama nie wiem..
wątek zamknięty
LOVELY, to rozumiem, bo i ja za Maxami nie przepadam. Brillanty też chyba długością nie grzeszą.
wątek zamknięty
ha, właśnie miałam napisać, że brązowe fair playe za ciemne a nougatowe eskadrony za jasne <lol>, od biedy mogą być obie wersje, ale jak je widać jednak, to głupio wyglądają do granatowego padu i owijek, a na bank nie mam ochoty na kupowanie nauszników do wszystkich czapraków / padów
wątek zamknięty
a któreś z tych?


Burza, tutaj jeszcze jest:
klik
wątek zamknięty
właśnie nad tymi schockemohle się zastanawiam, czaprak tak dość rudo wygląda...
wątek zamknięty
a jaki masz czaprak?
wątek zamknięty
korsik, dzięki. Cena wyższa niż nowej kolekcji- odpada aż tak mi na żadnej szmacie nie zależy 😉
wątek zamknięty
korsik, ale mi skrót myślowy wyszedł - uznałam, że te nauszniki są w kolorze czapraka new camel
tego http://www.lamri.pl/schockemohle-sports/rzad-jezdziecki/czapraki/schockemohle-czaprak-coach-karmelowy-wszechstronny.html
a jego widziałam w stajni i dość rudo wygląda 😉
wątek zamknięty
Burza, tak też myślalam  😉
wątek zamknięty
Pewnie, w końcu mało takich maniaków co za kawałek materiału dadzą każdą kasę 😉
wątek zamknięty
xxagaxx, a masz jakies foty z daleka? Dla mnie ciągle sprawia wrażenie strasznej żarówy.
Niby Choni miał dobrze w petrolu wyglądać, ale jakoś mi się nie widzi ten czaprak;P Byłoby jak z aquą.


Nie mam innych. Ale on jest intensywniejszy niż stary petrol.

Burza zgadzam się że bardziej jak trukus. Tyle ze piszę nazwą katalogową więc petrol 😉 I jak już było napisane to nie jest STARY PETROL bo nie ma juz ich w produkcji więc niemożliwe jest dostanie ich gdziekolwiek hurtowo!! Mam też nadzieję że nie będzie się tak spierał, bo te z poprzednich kolekcji to jakaś istna masakra.

Piorek w bieli to jest to. Jeszcze po tym goleniu jest taki cuuuudowny  😍

Lamówkę ma Toffee 😀 Mogę zrobić dla Alice porównawcze zdjęcie z Aquą 😉

Ja jestem zachwycona tym kolorem, strasznie mi się na moim zwierzu podoba. Plus jest taki DUŻY  😍
wątek zamknięty
xxagaxx, nie no jasne 🙂 cokolwiek- co za różnica jak się ten kolor nazywa, jeśli jest taki piękny? 🙂 dzięki mi też się podoba 🙂
wątek zamknięty
xxagaxx, nie musisz robić fot porównawczych, ja widzę, że jest inny😉 Chodzi mi tylko o to, ze by mi nie pasował, bo by mnie denerwował swoją intensywnością tak samo jak aqua😉
wątek zamknięty
Aqua i ten petrol to zupełnie inne kolory. Aqua niebieski a ten typowo morski, taki mocny kolor 🙂
wątek zamknięty
wątek zamknięty
wątek zamknięty
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=14623.msg636739#msg636739 date=1277746682]
xxagaxx ode mnie wielkie  🤬 za tego petrola. Narobiłaś mi jeszcze większego smaka na niego  🍴
[/quote]

to trzeba sobie taki kupić 😀D
wątek zamknięty
Uffff... na szczescie dla mnie jest zbyt jaskrawy ten petrol.
Ufff....
wątek zamknięty
PROSZĘ O KONTAKT osoby które chcą odebrać zamówienie osobiście, w Warszawie 😉 Będę tak 1 lipca i możliwe że już 1 lipca będę wieczorem wyjeżdżać.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.