KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

Szukam czapraka ujeżdżeniowego w kolorze jasnego kremu (ciepły odcień) / ecru. Z ceną tak do 100 zł. Ktoś ma jakiś pomysł? Zostały mi owijki euro star w takim kolorze i są super, szkoda sprzedawać 😉

Euro stary odpadają, bo są za wielkie/za długie.
wątek zamknięty
moze schockemohle coach? chociaż ja ich nie polecam- miałam 2- jeden był ok, drugi użyty ze 3 razy jest cały w dziurach..
wątek zamknięty
No właśnie, w moim ostatnio po 10 praniu też się sznureczek zbiegł...
wątek zamknięty
epk, ES krem? Anky sand? Eskadron cotton Creme z chocochip/pink?
wątek zamknięty
ES odpada, nie ma wersji pony 🙁 = właśnie takiego się pozbyłam, bo wystawał po 20 cm z każdej strony. Anky nijak nie chce zmieścić się w budżecie...

Nad tym bardziej myślałam
wątek zamknięty
epk, intryguje mnie, po co ci poniakowe czapraki? 🙂
wątek zamknięty
pewnie pod siodło ze skracanymi tybinkami  😉
wątek zamknięty
Hehe, mam siodło uj. ale ze skracaną o dwa rozmiary tybinką - wszystkie eskadrony cottony i ES są za dłuuugie, one są długie nawet pod normalne siodła, a moje od standardowej tybinki ma o jakieś 5- 7 cm krótszą 😉. Nie wygląda to, oj nie wygląda 🙁
wątek zamknięty
epk, o rany 😀 to nic tylko zazdrościć bo PD zawsze mnóstwo nowych w ogłoszeniach było w dobrych cenach bo nikt nie brał 😉
wątek zamknięty
epk, to może jarpol ew.? skoro anka poza budżetem?
wątek zamknięty
No właśnie czekam na info od deborah czy znajdzie taki kolor na czaprak, ale i tak ją zarzuciłam już zamówieniami 🤣

A muszę powiedzieć, że w szoku byłam jak ostatnio zobaczyłam Jarpolowe czapraki - nie ma ich zdjęć nigdzie na stronie a szkoda - tak porządnie odszytych i ładnych czapraków dawno już nie widziałam 🙂. Nasza stajenna ekipa ujeżdżeniowców w nich jeździ 🙂.
wątek zamknięty
epk, to szkoda, że nie ma ich na stronie 🙂 mnie kusi jakiś klasyczny pasiak ale chwilowo nie ma na niego miejsca ani w pace ani w budżecie 😉
wątek zamknięty
No szkoda, szkoda - wiesz, przyzwyczaiłam się, że produkty jarpolowe są super ale ten czaprak jest uszyty jak produkty z dużo wyższej półki - Deborah musi pokombinować i powstawiać je na stronę 😉
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
09 lipca 2010 23:38
epk - tu masz produkty jarpola w Końskiej Rewii Mody http://rewiamody.konskieforum.pl/m/all/k/all/f/6/s/1
wątek zamknięty
Wiem, widziałam, ale jak mówię - tych dwóch czapraków nie było nigdy na zdjęciach 🙂
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
10 lipca 2010 09:39
a no to chyba że tak 😉
wątek zamknięty
ES odpada, nie ma wersji pony 🙁

jest  😉
wątek zamknięty
daj linka, ja wszędzie tylko wersje D i VS widzę
wątek zamknięty
czy widziałyście gdzieś owijki Lamicell prahda niebieskie  🙇?
o chyba znalazłam  😡
wątek zamknięty
daj linka, ja wszędzie tylko wersje D i VS widzę
proszę:

ES piping pony
klik

ES stripe in pony
klik

wątek zamknięty
dzięki - tam nie dotarłam  🤔, tzn pipingi widziałam, ale innych nie 😉
wątek zamknięty
epk, ja też mam skróconą  tybinkę, ale myślę, że cottony nie są za duże. Masz jakieś foto?

Poniakowy DR jest u mnie na styk


ale myślę, że zwykłe cottony nie są za duże. Jakie masz siodło? bo ja bym sobie jeszcze zmniejszyła moje tybinki  😡 😡 bo nóg wydłużyć się nie da  👿
SKY

Yellow

wątek zamknięty
a w Pasi Koniku już nie ma niebieskich? ja zamawiałam w Końskim Świecie i za niecały tydz.już były  😀
wątek zamknięty
_kate, no właśnie tak jak u Ciebie wygląda ten cotton to mi się bardzo nie podoba 😉. Nie lubię aż tak wystających 😉

Ja mam top dressage z tybinką XS, ma długość 37 cm od zamka na puślisko, normalna tybinka w prestigach ma ok. 42-43 cm., przynajmniej w tych, w których miałam okazję siedzieć
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
10 lipca 2010 11:17
_kate, ale u Ciebie sky to nie cotton tylko impuls chyba
mi tez sie bardziej podoba pod PD.
a jak puscisz noge to i tybinka bedzie w sam raz 😉
wątek zamknięty
serio? pod PD? hmm, muszę przyjrzeć się, bo myślałam, że ładniej jak więcej czapraka wystaje. Choć byłoby korzystniej dla mojego portfela kupować PD.

a z puszczeniem nogi- to moja zmora  😵 a teraz po takim czasie nie jeżdżenia tym bardziej jestem poskręcana jak kukiełka. A sztywna  🙇 za diabła nie mogę się puścić luźno.
wątek zamknięty
no bo to wcale łatwe nie jest 😉, ale nie ma sensu skracać coraz bardziej tybinki 😉 trzeba choć trochę nogę "dopasować", w tym pozytywnym sensie oczywiście, nikogo nie namawiam do bezsensownego układania się pod siodło 😉
wątek zamknięty
ona mogłaby być z 4cm krótsza moim zdaniem. To chyba maks mojego puszczenia nogi a i tak nie mam kolana tam gdzie tybinka się kończy. Szału nie ma, ale to jest najbardziej dopasowana do mnie ujeżdżeniówka jaką miałam pod tyłkiem. Tybinka w miarę krótka, a i siedzisko jest małe, co mnie cieszy, bo akurat mam tyłek jak dwie piąstki, schudłam niesamowicie i w większości siodeł gubię się
Czaprak Equi Theme full DR
wątek zamknięty
Ale nie masz mieć wcale kolana tam gdzie tybinka się kończy. Nie wpadajmy w paranoję 😉. Kolano ma Ci leżeć tak, żeby dobrze wpasowywało się w klocek - nie leżało na nim, nie wypadało gdzieś w środku. Trochę tej tybinki pod spodem ma CI jeszcze zostać. Moim zdaniem nie wygląda to źle 🙂. Krótkonogim jest na prawdę trudno. I długonogim, którzy mają stosunkowo krótkie uda. Bo czasem jest tak, że ktoś ma nogi wcale nie krótkie ale udo ma krótkie i niestety to jest chyba większy problem. U mnie nikt nie wierzył w stajni, że ja mogę mieć tak krótką tybinkę. Uznali, że przesadziłam, bo nóg wcale jakiś krótkich nie mam. Ale okazało się, że na prawdę jest ok - bo po prostu udo jakieś takie dziwnie krótkie mam 😉
wątek zamknięty
uwielbiam impulsy i mam takie pytanko widziak ktos pinka impulsa ? zawsze widze cottony i brilanty (mam to i to) ale na rzecz impulsa tych bym sie pozbyla  😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.