KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

Wiedziałam, że tym razem mi to zrobią 😵

Na pewno mój będzie polopad pasiak brązik z brązem i do tego owijki... chyba, że nie pokazali zwykłych polopadów i będzie jakiś cały turkusowy 🤔wirek
Mam nadzieję, że nie pokazali także brillant'ów wszystkich bo mnie by interesował taki jasnobrązowy.
wątek zamknięty
Dla mnie petrolowy brillant to mega szał 🙂
wątek zamknięty
Burza Często nie ma całej asortymentu na fotce kolekcji.

Szukam polopad VSS  👀 Jeżeli ktoś spotka w przyzwoitej cenie. Kolor obojętny, aby nie biały.
wątek zamknięty
Dramka, polopad VSS w kolorze moon widziałam z Mustangu, śliczny, ale cena taka jak w Mustangu normalnie..
wątek zamknięty
Dramka, na to liczę, zarówno czekoladowy z turkusową lamówką i turkusowy z czekoladową będą piękne, muszą być 😀
wątek zamknięty
chmm.. nigdzie nie widze kraciastych dralonów, przezucili sie na paski?
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
30 sierpnia 2010 14:06
znajac zycie zrobia braz z brazowa lamowka moze w herbie dadza cos turkusowego i jasny braz z ciemnobrazowa lamowka 😂
wątek zamknięty
Zairka, chcesz żebym popełniła sepuku? 😀
wątek zamknięty
[quote author=mała mi link=topic=14623.msg692081#msg692081 date=1283173580]
chmm.. nigdzie nie widze kraciastych dralonów, przezucili sie na paski?
[/quote]
ja tam widzę na zdjęciach
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
30 sierpnia 2010 14:13
Burza Nigdy w zyciu 🏇 ale mi tez sie marzy turkusowy polopad a znajac eskadrona i moje szczescie to nie bedzie a pasiak z turkusem mi sie nie podoba🙁

Forta tez widze i wcale nie podoba mi sie to co widze 😉
wątek zamknięty
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
30 sierpnia 2010 14:26
a mnie się to wszystko w ogóle nie podoba 😉. W ogole. Im dłużej patrzę - tym bardziej. Im dłużej patrzę - to coraz bardziej dochodzę do wniosku, że nie wolno mi patrzeć, bo cała piwnica zaraz będzie wyglądąć jak skład sklepu jeździeckiego. a ja sobie usiądę pod katedrą. Ciekawe, ile bym użebrała pisząc na tekturce: zbieram na niebiesko/brązowego eskadrona?
a mojej niuńce tak pięknie iw brązie i w błękicie.  🤔
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
30 sierpnia 2010 14:43
omnia, gdybyś z taką tekturką usiadła pod kościołem, albo gdzieś na chodniku. nieważne. ja bym cię poratowała groszem! zdecydowanie wolę rzucić na czaprak niż flaszkę  🥂
ja swoją drogą powinnam usiąść z tekturką 'zbieram na psa'...
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
30 sierpnia 2010 16:21
Ja was wybije troche z Eskadronowego amoku...
Zakochałam sie na nowo 😵
Własnie przyszedł do mnie niespodziewanie mój wymarzony, upragniony, upolowany, wyczekany ES Spotive Ebony...
na zywo jest miliard razy cudniejszy niz na fotkach i do tegoz takiego przyjemnego materiału.... moj No 1 💘 😍
szkoda tylko ze jedyny model na jakiego niedlugo bede mogla go załozyc to prezentn urodziny mojego synka
Przedstawiam wam Alberta 😉
wątek zamknięty
A mnie się podobają te cottony z pierwszego zdjęcia katalogowego zielony i granatowy, wiec jeśli ten granatowy będzie miał fajny odcień (bo po małym zdjęciu niewiele widać) to bardzo prawdopodobne, że w końcu skopmletuję granatowy zestaw na zawody🙂
wątek zamknięty
A do mnie dziś przyszedł cotton stone od minewry... Ładniutki, ładniutki...    😜
wątek zamknięty
ha! dobrze wiedzieć, że mam w domu czaprak z najnowszej kolekcji eskadrona  😀iabeł:.
wątek zamknięty
To może ktoś wrzuci jak ma zdjęcie "tych nowych"...

Precelek, caira  :kwiatek:
wątek zamknięty
akzzi, daj mi 5 minut.  😁
wątek zamknięty
oki, czekam 🙂  :kwiatek:
wątek zamknięty
Proszę.



Edit: sorry, ale jest przed praniem.  😡
wątek zamknięty
dzieki za zdjęcie z bliska  :kwiatek:

Ten niebieski śliczny, ale kolor lamówki nie do końca do mnie przemawia...

Mam nadzieje, że brillanty/impulsy bedą miały ciut ciemniejszą..
wątek zamknięty
Niedługo postaram się o jakieś zdjęcia, ale uwierzcie mi na słowo, że na gniadej wygląda prześlicznie.  😍
wątek zamknięty
Za 2-3 tyg będzie w Equishop nowa kolekcja Eskadrona  😅

Nirv Dzięki  :kwiatek: ale Mustang 😤
wątek zamknięty
No boski ten kolor  😤 nawet sraczkowata lamówka nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie.
wątek zamknięty
a co z niciakami ? 🙁
wątek zamknięty
caira a on juz tak wyblakł czy sie nie doprał??
wątek zamknięty
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
30 sierpnia 2010 19:26
Edit: sorry, ale jest przed praniem.   😡


jest przed praniem, być może mokry? : )
to ja też mam nowego eskadrona.  🤣
wątek zamknięty
aaa.. nic nie szkodzi, pytalam z ciekawosci 😉
wątek zamknięty
😍
wątek zamknięty
Caira, Bee. - osobiście nie sądzę, żeby Wasze cotton'y były z nowej kolekcji. Zazwyczaj kolekcyjne mają lamówki w trzech kolorach, poza tym te Wasze wydają się sporo jaśniejsze niż te na zdjęciach katalogowych.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.