KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

Całe szczęście eskadron do mnie nie przemawia - zielonego nie lubię, brązowego też a fiolet za choinkowy. Jedyne co to ubrania jeździeckie z euro stara 😎 A jakaś kolekcja HKM jest nowa?
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
01 września 2010 09:59
No i jednak nasze czapraczki od Agi nie sa z nowej kolekcji maja inna lamowke 😉 sa z limitowanej edycji 👍
wątek zamknięty
Całe szczęście eskadron do mnie nie przemawia - zielonego nie lubię, brązowego też a fiolet za choinkowy. Jedyne co to ubrania jeździeckie z euro stara 😎 A jakaś kolekcja HKM jest nowa?


Jest nowa kolekcja HORZE
wątek zamknięty
dobra.. robię dziś przegląd w siodlarni  😁
ładny cotton granatowy z zieloną lamówką i 2 brązy z turkusową, nici kremowy i granatowy
brillant granat z zieloną lamówką, polopad brąz-brąz, new cotton brąz, śliczny polopad wyglądający jak nougat (tylko to turkusowe logo nie pasuje)

a teraz proszę o szczerą opinię użytkowników polopadów pasiastych. Wiem, że i wierzchni i spodni materiał jest inny no i widziałam w naszych ogłoszeniach nieciekawie wyglądający pad..
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
01 września 2010 10:21
Korsik mi tez mega podoba sie pasiak braz-braz
Oprocz niego brillant petrol (chociaz w sumie mam Cottona :icon_rolleyes🙂, cotton+owijki zielone  beda moje na 100% i jeszcze mysle o cottonie granatowym ale chyba jednak skusze sie na tego z obecnej kolekcji
wątek zamknięty
Dramka masz jakieś zdjęcia? czy były już wstawiane tutaj?
wątek zamknięty
muszę mieć: zielony, turkusowy, niciaka fioletowego, jak będzie fajny to polopad zielono-granatowy, a o derkach nie wspomnę  🤔
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
01 września 2010 10:28
ripstop zilono-granatowy jest obledny  😜
a ze wczoraj dowiedzialam sie ze zostajemy z Grota dalej razem-wiec mam komu kupowac to chyba poszaleje 😅
wątek zamknięty
Umarłam  😵. I tak już jestem bankrutem, a MUSZĘ mieć turkusowego cottona i lawendowego niciaka... Skąd ja na to pieniądze wezmę?  😜
wątek zamknięty
rudazaraza   Bo rude jest piękne.
01 września 2010 10:42
mnie brąz na pewno skusi  😍
i jeszcze uwiąz i skrzynka nowa by sie przydała...
wątek zamknięty
No tak tylko tego brakowało nie dość, ze jest w tej kolekcji granat to jeszcze jest granatowy niciak..... 🤔wirek: niedobrze będę bankrutem...;/
wątek zamknięty
zastanawiam się, czy ten jasny niebieski nie jest bardziej jak ice blue niż jak aqua...
wątek zamknięty
Hmmm... to bedzie skromnie.
Dralon, transportery, moze niciak, jakies 2-3 cottony.
wątek zamknięty
Fakt, turkusy i brązy ładne  😉
A skoro mowa o nowym Eskadronie - derki dla psów z tej kolekcji też wyjdą, orientuje się ktoś?  👀
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
01 września 2010 11:00
u mnie będzie tak: cottony: oba brązy, turkus, granat, zielony. może szary i niciak jeden myślę. ale nie wiem który. muszę na żywo ten ciemny zobaczyć 😉 i pewnie kantar z uwiązem z kolekcji granat-zieleń.

cały czas mam też w pamięci czaprak euro-stara...
wątek zamknięty
Ciekawie wygladaja te eskadronowe ochraniacze zieloniutkie.
wątek zamknięty
Presja- ja mam katalog Horze, ale papierowy (jedyne 200 stron)- i powiem, ze mają ładne niektóre rzeczy🙂 a juz na pewno kolory ładniejsze od Esk. kolory czapraków i derek z grubsza: granat z białym, kawę z mlekiem 💘, beże, cos a la sangria, wino, błekity i nawet jakiś różowy mi mignął. ceny znacznie przyjemniejsze (czapraki od 80 zł, pady ok 140 zł, choc pady nie wydają się byc majstersztykiem, jeśli chodzi o wykończenie :icon_rolleyes🙂.


Kolekcja Nici jest niezgorsza, powiedziałabym ze nawet mi sie podoba🙂 ale 1 nici mam, i nie uzywam, bo czuje sie strasznie infantylnie 🤣
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
01 września 2010 11:07
oj tak 😀  dereczka taką jaką ma strucelka - moja

kantarek też mój - nie wiem jeszcze który kolor ale trudno ^^

z 3 cottony też moje + owijaski 😀
wątek zamknięty
majeczka   Galopem przez życie!
01 września 2010 11:10
Moje ukochane niciaki są paskudne, fioletowy jakiś majtkowy, biały jak zwykle po jednej jeździe do prania, a granatowe już były dwa, polopad biało granatowy taki jakby szkolny a połączenie granatu z takim jasnym fioletem w ogóle mi się nie podobaja. Kupię do kolekcji ale jakoś strasznie mnie cieszyć nie będą
wątek zamknięty
Dance - zaraz pogrzebię w necie, zobaczyć co mają nowego 🙂 . Generalnie z cottonami eskadrona w sensie ceny nie ma tragedii, zresztą jak ktoś bardzo chce to uzbieranie na dwa czapraki, czy pady to nie problem  😉 Mnie w ogóle się nie podobają te kolory, może gdybym zobaczyła je na moim koniu to bym powiedziała inaczej. Ja bardziej czernie, szarości, beże, biele, granaty ewentualnie bordo.
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
01 września 2010 11:18
O w mordę, niciakowa derka... OSZALAŁAM!
Choćbym miała wyprzedać połowę sprzętu - muszę ją mieć!
I generalnie niciaki mi się bardzo podobają, chociaż do mojego tak średnio będą.
Ale turkusy i ta derka zimowa w kratkę też obłędna!
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
01 września 2010 11:19
majeczka, były dwa niciaki granatowe ale żaden mi się nie podobał... straszne. ten zapowiada się fajnie.
dlatego fajnie że każdy może w końcu znaleźć coś dla siebie 😉
wątek zamknięty
Ta derka nici w paski jest jakas dziwna. Oczoplasu mozna dostac.
wątek zamknięty
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
01 września 2010 11:39
dla mnie obłędne sa brązy z turkusem i same brązy... Kurczę, może dostane premię?  👀🏇 Gdzie owe cuda zakupić można?
wątek zamknięty
omnia kolekcja wyjdzie 8.09 więc jeszcze jej nie ma, ale chyba przez internet.
wątek zamknięty
rudazaraza   Bo rude jest piękne.
01 września 2010 11:53
niciaki są strasznie mdłe...najlepsze sa brązy z turkusem...
zbankrutuje przy tym wszystkim  😵
wątek zamknięty
kupiłabym zielone ochraniacze  😎 ale nie będzie pasowało nic do tego 🙁
wątek zamknięty
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
01 września 2010 12:06
8 września... To już będę wiedzieć, czy mam premię 😎 że przez internet, to się domyślam... Chodzi mi o konkretne sklepy 🙂
wątek zamknięty
omnia może ihaha ? ja sprawdzam w wielu sklepach ;D, może okser.pl ?
wątek zamknięty
oszalałam! fioletowy niciak i dera w paski są obłędne!  😜 Euro-star, anky,  teraz to.  😵
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.