KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

Madeira dla nas była za duża.  🤔wirek:


wcale nie  🤬 była idealna!
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
27 września 2010 22:00
Może należałoby otworzyć jakieś Muzeum Czapraków Imienia Pogiętych Szmatoholiczek, gdzie umieszczałoby się unikatowe zbiory ku radości potomnych  🏇
wątek zamknięty
i wpisy 'Cześć jestem Pauli i jestem szmatoholiczką...'  🤔wirek:  😂

ze mnie mają właśnie taki ubaw w stajni... powinnam zanabyć koszulkę z takim właśnie napisem  💘  😁  🤔wirek:
wątek zamknięty
vissenna już myślę że nasza galeria szmatoholików jest niezłym muzeum 😀 Gdyby tylko np. Precelek się przemogła i jakies foty wrzuciła. Ta to też ma niezłą kolekcję 😀


No ale Klami weź się postaraj i policz 😀 Bardzo mnie to ciekawi 😀😀 Bo z tego co pamiętam ty maniaczką cottonów jesteś.
wątek zamknięty
Cholera  aj też czekam na nowe eskadrony z Mustanga i razem z butami mają przyjśc... i się chyba jednak nowych butów na Hubertusa nie doczekam - będize wiocha w styranych reblach jechać!

xxagaxx ja chętnie od ciebie kupię tą Ankę druga od prawej😉.. więc zanim wystawisz pomyśł o mnie 😁... wy już się nacieszyliście tym padem - daj innym ludizm piekne konie mieć 😅
wątek zamknięty
xxagaxx, cottonow mam 12, to akurat pamietam, bo liczylam ostatnio.
wątek zamknięty
Cholera  aj też czekam na nowe eskadrony z Mustanga i razem z butami mają przyjśc... i się chyba jednak nowych butów na Hubertusa nie doczekam - będize wiocha w styranych reblach jechać!

xxagaxx ja chętnie od ciebie kupię tą Ankę druga od prawej😉.. więc zanim wystawisz pomyśł o mnie 😁... wy już się nacieszyliście tym padem - daj innym ludizm piekne konie mieć 😅


ja też czekam na buty 😀 i też będą razem z czaprakami  😂 😂
A co do Stone Gray 😀 Za długo Burzę męczyłam żeby jej się teraz pozbyć 😀

Klami to Ty jeszcze cos kitrasz oprócz cottonów?? 😀😀
wątek zamknięty
ja się cieszę, że z Anek się wyleczyłam. Coprawda podoba mi sie olympia blue, ale walcze z soba i nie kusze się na nią...

Klami jakie cottony?
wątek zamknięty
akzzi ja popatrzyłam dziś na zdjęcia co są w ogłoszeniach. Ten pasek jest obrzydliwy!!!!!!! Jak można tak pikować??
wątek zamknięty
stone grey widziałam w ten weekend na żywo, nie podoba mi się.
wątek zamknięty
xxagaxx, eeee.... glownie cottony, ale innych tez pare sztuk sie zebralo. Jakos tak... 😉

akzzi, cottony??
yellow, limette, silver, nici hazel, turf, wine, plum, lavender, aqua, nici smurf, blassgrun, shlamm
wątek zamknięty
stone grey widziałam w ten weekend na żywo, nie podoba mi się.


no coś Ty? Ja się w nim zakochałam 😀
wątek zamknięty
xxagaxx, ja bym z Twoich pozbyła się:
stripe irisha (absolutny bezszał)
stripe szmaragda - bo za ciemny na Skare
tego 1 od lewej - mittelblau?
i polopadu bo jest nijaki

😉 proste jak metr sznurka ;]
wątek zamknięty
Mnie to pikowanie tak bardzo nie razi, bardziej ich wielkość... Za to bardzo mnie denerwuje, że po paru praniach te pady robią się takie pomięte jak "psu z gardła wyjęte" i przez to przestałam je lubić. Jedyne co to to że kolory mają ładniutkie.


Właśnie sobie mój groszek utknął w pralce... zapchała się. Znowu będą krzyczeć, że piore rzeczy sierściuchów! a wszystko przez to że się od razu ładnie nie doprał  😤
wątek zamknięty
Gdyby galeria szmatoholików była w jakiś sposób chroniona przed dalszym bezprawnym wykorzystywaniem zdjęć... A tak, nie mam zbytniej ochoty widzieć siebie czy mojego konia na czyjejś aukcji allegro.
tak mnie naszło, bo właśnie taka aukcja na mnie wpadła ze zdjęciem z rewii

Macałam Anky, są mocno szmatowatej jakości.

Livia hmm to jest myśl tylko ja w ichniejszym języku nie bardzo
wątek zamknięty
pierwszy to Aqua 😀 I jest pierwszy na liście do odstrzału. Polopad mi się w ogóle nie podoba, ale licze że jakimś cudem kiedyś ktoś się wymieni za cottona, bo cotton fango mi się mega podoba.

A irish Ci się nie podoba?? czemu??

No i mój koń jest ciemnogniady!!  😁 😁




disco ale mamy nasz piękny znaczek w rogu. Wystarczy dodać załącznik ze nie wolno bez zgody autora wykorzystywać na innych portalach i koniec 😀
wątek zamknięty
xxagaxx, no dopsz dopsz ciemnogniady 😉
irish mi się mega nie podoba 😉 ot tak 😉
wątek zamknięty
a ja bym się Twoim miejscu pozbyła turkusu (cotton), irish też mi się nie podoba za bardzo
wątek zamknięty
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
27 września 2010 23:57
aqua


i jeśli mogę, to stoję pierwsza w kolejce! gdybyś jednak jej nie chciała!
wątek zamknięty
xxagaxx, jeśli ja tam widzę polopad fango, to idę popełnić sepuku!
wątek zamknięty
Severus   Sink your teeth into my FLESH
28 września 2010 07:22
Severus Musisz mieć karte kredytową, nie możesz płacić karta płatniczą do konta.


No tak, to wszystko jasne  😵 Moja na pewno kredytowa nie jest.
Dzięki dziewczyny  :kwiatek:

Tylko co z tym fantem zrobić?  🤔
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
28 września 2010 08:24
disco - ja też nie, aczkolwiek zaczęłam się uczyć 😉 ale po angielsku spokojnie się dogadasz.
wątek zamknięty
Severus   Sink your teeth into my FLESH
28 września 2010 08:32
Livia - a masz jakieś doświadczenia z kupowaniem na holenderskim forum?  😉 (może być na PW)
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
28 września 2010 08:50
Severus, poleciało PW 😉

Co do wykorzystywania zdjęć, to fakt że jest to nagminne, ale też nie widzę za bardzo sposobu na skuteczną walkę... chyba tylko nie zamieszczać zdjęć w ogóle.
wątek zamknięty
[quote author=Klami link=topic=14623.msg719868#msg719868 date=1285621800]
aqua


i jeśli mogę, to stoję pierwsza w kolejce! gdybyś jednak jej nie chciała!
[/quote]


Bee.
to się odezwę na pewno, ale to jest DL, zdajesz sobie z tego sprawę?

Dzięki wam dziewczyny przemyślę tego petrola/turkusa. Poczekam jak przyjda graty z nowej kolekcji, pewnie będą zbyt podobne do siebie 😀

Burza powoli dorastam do myśli sprzedania fango, bo polopad mi się nie widzi. Tyle że ja bardzo chcę cottona a nie wiem czy uda mi się go dostać ;/

a o jakim holenderskim forum mówimy??
wątek zamknięty
Severus   Sink your teeth into my FLESH
28 września 2010 09:20
xxagaxx - chyba bokt.nl
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
28 września 2010 09:25
Bokt.nl, bo jest największe 🙂
wątek zamknięty
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
28 września 2010 09:51
[quote author=Bee. link=topic=14623.msg719971#msg719971 date=1285628275]
[quote author=Klami link=topic=14623.msg719868#msg719868 date=1285621800]
aqua


i jeśli mogę, to stoję pierwsza w kolejce! gdybyś jednak jej nie chciała!
[/quote]


Bee.
to się odezwę na pewno, ale to jest DL, zdajesz sobie z tego sprawę?

[/quote]
Twój tak, ale Klami nie.  😁
wątek zamknięty
ale Klami się w życiu nie wymieni.. ona i siodło ujeżdżeniowe/? Chyba ze ja o czymś nie wiem  👀
wątek zamknięty
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
28 września 2010 10:08
oj nie  🤣 jakby chciała sprzedać. ; p  mieszasz Aga, mieszasz.  😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.