KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

Dokładnie. Tyle, że ja poszłam z nadzieją i ochotą na jakiegoś eskadrona z nowej kolekcji. I był tylko ten i niciak - tyle że w wersji DL :<
Usłyszałam, że rozeszły się niemal od razu 🙂 Tylko czekać teraz na dostawy  😁
wątek zamknięty
No tak czekamy czekamy, ale ja sobie chciałam zrobić prezent na Gwiazdkę a tu dupa... No więc ,,dostałam od Mikołaja'' derkę polarówke i owijasy horzziakowe  😁
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
26 grudnia 2010 13:36
Ja przejrzałam dziś całe ogłoszenia wzdłuż i wszerz. Żałuję. Spodobało mi się z 6 rzeczy, ale ćwiczę silną wolę i jak na razie napisałam o czaprak tylko do jednej osoby 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
26 grudnia 2010 14:11
Ja przejrzałam dziś całe ogłoszenia wzdłuż i wszerz.

Kurcze, ale musiało Ci się nudzić 😉
Tak btw. ja czasem tam wolę nawet nie zaglądać 😉
wątek zamknięty
kochane poradzcie
  :kwiatek:
jakie naszunki do tego czapraka , zestaw na zawody itp.

czarne czy białe ? http://www.galopada.pl/sklep/product_info.php?products_id=12549  http://www.gnl.pl/nauszniki-hkm-p-268.html
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
26 grudnia 2010 15:32
Naciau - białe z ciemnym sznureczkiem ..
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
26 grudnia 2010 15:34
Naciau, jak dla mnie też białe 🙂
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
26 grudnia 2010 15:35
Zgadzam się  🙂
wątek zamknięty
w takim razie wezme biale i czarne  🤣
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
26 grudnia 2010 16:14
dla mnie białe to bez urazy tak jakoś 'jarmarkiem' trąci. szczególnie do białego czapraka. ale czarne do karej kobyły też kiepsko...
a czaprak super elegancki 🙂

zdjęcia nie do szmatoholików ale poglądowo mogą być chyba. kantar navy-green + uwiąz i derka double-fleece
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
26 grudnia 2010 16:16
Ale super rudemu  😍 szał 😉
wątek zamknięty
sei - rewelacja, swietnie wyglada ten kantar z tą derką na kasztanie ! jak dla mnie szał  😍 😍
wątek zamknięty
Elena   emocjonalnie elastyczna
26 grudnia 2010 16:17
jednym słowem cudo  :kwiatek:
w derce się zakochałam  😍
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
26 grudnia 2010 16:18
dzięki  :kwiatek:
byłby większy szał gdyby rudy nie wyszedł jak czarna plama  😂 ale 'pan' trzymający konia nie miał cierpliwości na tym mrozie i nie miałam czasu z aparatem kombinować. w styczniu/lutym zrobię lepsze jeśli pogoda dopisze 😉

edit:
Elena, derkę polecam z całego serca. jest świetna! bardzo dobrze uszyta. fajnie poprzeszywana. ciepła. gruba i świetnie odprowadza pot 🙂
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
26 grudnia 2010 16:19
sei derka piękna  😜

A tu tak na szybko obfocony Eskadron chocko:

wątek zamknięty
vissenna, służą wam takie kolory jaskrawe, ślicznie 🙂
wątek zamknięty
Elena   emocjonalnie elastyczna
26 grudnia 2010 16:21
Sei nie kuś nie kuś bo nie wytrzymam i kupie 😀
a to byłaby juz czternasta  😵
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
26 grudnia 2010 16:21
Łoł łoł, ale wielkie DL  🤔 dobrze że jest kontrastowa lamówka bo tak to by czaprak zgninął  😉
sei a tak na marginesie - po co ci taka gruba dera? Rudy przecież (chyba) nie był golony, do lansu?  😎
wątek zamknięty
kodusiowata, przecież to polar..

sei, oczojeb ale piękny 😀
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
26 grudnia 2010 16:23
No tak, ale double fleece czyli na pewno jakiś grubszy. Mniejsza. Wygląda świetnie 😉
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
26 grudnia 2010 16:28
vissenna, bardzo ładnie 🙂 i standardowo jak znów dorwiesz kogoś z lepszym aparatem czy coś to dopiero będziemy świadomi jaki to szał 🙂

Elena, ale ona grzechu warta!  😀iabeł: 😁

kodusiowata, tak jak burza mówi. to polar. czyli generalnie jak mi się rudy upoci to tym go suszę 😉 to że jest grubszy niż standardowe eskadrony działa tylko i wyłącznie na jego korzyść. mam tez jacsony ktore bardzo lubie i szanuje. ale nawet one nie dorownuja tej derze jesli chodzi o osuszanie. grzać konia u nas w stajni nie muszę bo ciepło. ale jak jeździliśmy na zawody to nie wszędzie tak jest. i wtedy taka derka jest dobra do boksu dla niegolonego konia. bo zimówka to już by było np. za dużo.

Burza, no moze wyszedl taki oczojeb tutaj  😡 ale w realu to są naprawdę ładne kolory. ten zielony ma bardzo fajny odcień.

tak w ogóle to rudy ma pasy skrócone w tej derze na maksa haha a przez to że jest ona taka długa to przy podpiętych pasach prawie cały brzuszek ma zakryty  😂
wątek zamknięty
sei

lekko poprawilam kolorki , moze jednak sie teraz nadaja ?





a co do nausznikow to teraz juz nie wiem  😵
wątek zamknięty
Vissenna rewelacja z tą kontarstującą lamówką!
A mnie właśnie naszła ochota na nowe szmaty dla Libla 😀iabeł: Na pewno biorę petrola z nowej kolekcji (Forta mnie nim "zaraziła" jak przyniosła cały komplet do stajni 😉 ), chciałabym jeszcze maritim z poprzedniej ale jakoś już nigdzie go nie widać... Jest jeszcze gdzieś ta kolekcja dostępna?
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
26 grudnia 2010 16:34
:kwiatek: dziękujemy wszystkim za miłe słowa!

Libella zależy jaki kolor z tego maritimu, najtrudniej chyba będzie z chilii
wątek zamknięty
Granat bym chciała, ale jak tak przeglądam sklepy to już chyba nigdzie nie ma...
wątek zamknięty
Naciau , zależny jak kto lubi wg mnie białe nauszniki na karym koniu wyglądają nieładnie, wolę czarne które nie są tak widoczne 🙂

vissenna - mi tez sie bardzo podoba w tym cottonie, dzięki lamówce i owijkom jest naprawdę świetny efekt wizualny
wątek zamknięty
Oj tak Vissennowy komplecik koniecznie musi mieć lepszą sesję. Btw. nie ma to jak patrząc na zdjęcie wypatrzeć swojego konia na łące.  😂
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
26 grudnia 2010 16:41
Libella- a chcesz cottona czy co? popatrz w equi shopie
Vissenna-mega szał w tym chocko ( a o chilli wcale tak trudno nie jest są po 69zł w equi shop)
Sei- rudemu pięknie w derze
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
26 grudnia 2010 16:42
Sei, ładnie, ładnie  😁 Ale jakoś bez szału dla mnie. Kantar owszem, ale dera nie trafia do mnie 100%.  :kwiatek:
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
26 grudnia 2010 16:44
Naciau, koń wygląda lepiej, ale cała reszta ma zafałszowane kolory i ziarno jest okropne. to po prostu nie są foty do szmatoholików chyba ze kantara...
co do nauszników no to nie wiem. a myślałaś w ogóle o chilli? albo jasnym granacie? czarne na pewno lepiej niz biale. ale sie zleja. jak masz jakis blyszczacy naczolek to ok a jak zwykly to tak o.

nie wiem czy gdzieś w ogłoszeniach nie wisi coś z maritim. a jak nie to niemiecki ebay się kłania 😉
sprzedawca od którego chilli bierze derki ma coś takiego:
brillant dl
microfaser dl
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.