KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
27 grudnia 2010 00:40
xxagaxx-piękna kolekcja  :kwiatek:!

szkoda że niestety moja kolekcja nie mieści się w obiektywie razem ;/ ..  też chyba zabiorę wszystko do domu bo jakoś tak głupio mieć wypchaną pakę tylko czaprakami, owijkami i derkami (wolę zostawić sobie tylko parę i mieć gdzie schować siodło :P ), wczoraj obliczałam, że mam już 38/40 szmat a jeszcze czapraki w drodze i derka  😵 - i teraz mam zagwozdkę jeśli wezmę to do domu TO GDZIE JA TO POŁOŻĘ?! 🤔
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
27 grudnia 2010 07:24
Aga Ty masz same perełki i tym mi imponuje Twoja kolekcja...zresztą niestety mamy bardzo podobny gust 😁

Aga ja poprosze o fote brillanta vsd na DL jezeli masz Dl.
Bo nie wiem czy walczyć o tego brillanta petrola DL i najwyzej go przerobic czy szukac dalej 🙄
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
27 grudnia 2010 09:03
Aga, kolakcja mega! Kilku szmat ci zazdroszcze, na szczęście nie wszystko pasuje do kasztana  😜 A ten ES w fale to sportive, najpiękniejszy model ES'a, IMO!
Forta, cudna kolekcja  😍
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
27 grudnia 2010 09:08
arivle, mowisz o tym zoltym? da sie go gdzies w necie jeszcze dorwac (DL)?
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
27 grudnia 2010 09:12
Kujka, może być ciężko, ale napisz do Minerwy, lub właścicielki sklepu horsecare.pl, bo jeśli mają go jeszcze w jakiejś hurtowni w PL albo za granicą to powinno dać się sciągnąć, możesz też polować na jakiś niemieckich czy holenderskich stronach.
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
27 grudnia 2010 09:16
arivle, hmmm ok dzieki. raczej nie bede sciagac jakiejs glupiej szmatki z zagranicy, jeszcze nie "poglo" mnie do konca, mam wazniejsze rzeczy na glowie :P faktycznie jest skubany sliczny, o zoltym czapraku marze odkad dawno dawno temu, jeszcze na starej volcie zobaczylam stare zdjecie kpik na Araku ubranym w zolty komplet... wtedy szmatoholizm jeszcze chyba nie istnial :P
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
27 grudnia 2010 09:19
Kujka, bo on na prawdę jest śliczny, na szczęście  Rude+żółty= fu  😁 (tj. w większości przypadków)
[Chyba przesadzilam z różnymi 'może' w poprzednim poście, aż to naprawie, bo ciężko się czyta  😵 ]
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
27 grudnia 2010 09:36
xxagaxx, fajna kolekcja 🙂 Na szczęście mnie tam nic nie woła 😀
wątek zamknięty
Monny ja w stajni trzymam 2 czapraki tak długo aż są do prania  przywożę kolejne 2 😉 a reszta w domku sobie leży 😀

Zairka no wiem ze mamy podobny gust 😉 Ja tylko nie lubię pomarańczowego a poza tym to mamy bardzo podobne szmatki 😀😀

arivle dzięki 😀

kujka obawiam się w Polsce nie ma już tego czapraka. Nawet ten vs był chyba jednym z ostatnich 😉 Uwierz mi ściąganie z zagranicy wcale nie jest takim "odbiciem" 😀 Powoli robi się to całkiem naturalne 😉 ba nawet można taniej na tym wyjść.

Livia dzięki, ale to dobrze że są rónze gusta nie?? Przynajmniej wszystkie konie nie wyglądają tak samo 😀
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
27 grudnia 2010 10:52
aga, kujka mi Gidran mógł ściagać ten czaprak ale w wersji VS-jak szukali mi strip in 😉
wątek zamknięty
s.   happiness is easy
27 grudnia 2010 11:14
Zairka ja nie Aga 😉 ale wątpię, żeby była możliwość zrobienie z DL innego profilu, bo on jest najkrótszy ze wszystkich (w połowie wysokości, a długością grzbietu wszystkie są równe!). No chyba, że PVS 😉
VSD na VS:



DL na VSD:


VSS na DL:


DL na VSS:


żle ze mną - zrażam potencjalnych klientów 😀
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
27 grudnia 2010 11:21
S. przynajmniej jestes uczciwa :kwiatek: dzieki Ci wielkie, szukam dalej albo czekam az bedziesz sie vs pozbywac 😉
P.S myśle że cene dała bym taka że Nirv juz by nie przebiła 😉
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
27 grudnia 2010 11:31
Monny masz rację, oczekiwanie jest dobre, ale ja też zawsze bardzo lubię rozpakowywać paczki z nowymi szmatami - często z wypiekami na twarzy 😁
Przeglądałam sobie Amigo i mnie zatkało... doradzicie mi?  :kwiatek:
brać ten kantar

czy ten?


Przyznam szczerze że oba podobają mi się tak samo i najchętniej bym dwa wzięła, no ale kurczę niestety mogę tylko jeden... który?  🙄
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
27 grudnia 2010 11:35
kon jakiej masci?
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
27 grudnia 2010 11:37
Koń maści szafa 😀 czyli żaden. Kantar ma być do zdobienia pokoju i do zaspokojenia szmatoholiczego głodu 😁
wątek zamknięty
Koń maści szafa 😀 czyli żaden. Kantar ma być do zdobienia pokoju i do zaspokojenia szmatoholiczego głodu 😁

Poważnie?
wątek zamknięty
trochę bezsensu ale ja bym wybrala petrol...
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
27 grudnia 2010 11:47
Wiem że bezsens ale tak na dobrą sprawę - cały szmatoholizm to bezsens 😀 a ze bywam zwariowana - wiem.
wątek zamknięty
tia... wez petrol
wątek zamknięty
Oj dziewczyny, co w tym złego? Niektórzy zbierają znaczki, koleżanka zbiera kantarki i szmaty. Kolekcja jak kazda inna, przynajmniej na przyszłym koniu jej się przyda, a domyślam sie że planuje go miec 🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
27 grudnia 2010 11:50
no to ja ci nie doradze sama musisz zdecydowac jezeli ma tylko połechtać twoje ego...
wez pod kolor tapety 😉
wątek zamknięty
wez pod kolor tapety 😉


dobry pomysl 😉
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
27 grudnia 2010 11:52
Zairka - i tu się zaczynają schody, mam ściany turkusowo-zielone 😀
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
27 grudnia 2010 12:18
petrol wyglada super na skarych i ciemnych ogolnie. navy-green dla rudych. jasnych gniadych. oba kolory super dla bulanych (chciaz sklaniam sie tu do petrola) i siwych.
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
27 grudnia 2010 12:20
To chyba wezmę jednak ten navy-green, jeszcze te twoje wczorajsze zdjęcia mnie dodatkowo zachęciły 😉
dzięki dziewczyny, nawet wariatom pomożecie 😁
wątek zamknięty
Moje dwa nowe nabytki  😉

Brillant navy z Maritim



zdjęcie strasznie prześwietlone..  :/
piekny głęboki granat w rzeczywistości  😎


Polarówka moon z Nightblue/Moon


wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
27 grudnia 2010 14:56
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=14623.msg821895#msg821895 date=1293231783]
Myślicie, że te owijki pasowałyby do cottona petrol?

nasturcja-renata ja Ci powiem, że te owijki nijak pasują do petrola.
Petrol jest taki ciemny oczodajny kolor, a te owijki są jaśniejsze o 2-3 tony.
[/quote]

szachowa dzięki  :kwiatek: W takim razie muszę chyba dorwać oryginały  🙄

xxagaxx, Forta niezła kolekcja  😉

Ja dzisiaj zrobiłam rudemu zdjęcia w nowej derce, cottonie petrolu i NICI navy  😉 Niestety kabel od aparatu został w domu  😵
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
27 grudnia 2010 15:02
Oj.....zabrałabym wam kilka smzatek od ES z szafy dziewczynyy 🙂
wątek zamknięty
tak z ciekawości czy są do dostanie jeszcze te eurostary:



wiem, że w sklepach nowe na pewno nie, ale czy z drugiej ręki też będzie ciężko czy się trafiają? ten pierwszy wiem, że wisiał u nas w ogłoszeniach, ale ja dopiero teraz odkrywam jak  bardzo mi się podoba....
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
27 grudnia 2010 15:33
Magdzior odpowiadam ci ze juz nie.


Ten który ma majeczka i ja ściągałam specjalnie z Dojczlandi z magazynów ES 🙂. A co do drugiego to nie mam pojęcia
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.