KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

Kastorkowa   Szałas na hałas
27 grudnia 2010 20:24
Co myślicie
wątek zamknięty
Naciau jak na razie nie wiele :/
fouganzowy błękitny z brązową lamówką, amarantowy cottage craft pony, tamten szyty padzik i colorado biały
miałam jeszcze jakiejś firmy "krzak" fioletowy ale się pozbyłam
Ale w padziku jestem zakochana  😍
wątek zamknięty
Co waszym zdaniem jest ładniejsze cotton czy brillant? ;3
wątek zamknięty
O kurcze! Dzięki dziewoje!  😀  :kwiatek:

Tutaj muszę pochwalić ciotkę Burzę, jako matkę chrzestną Czardasza i matkę tego spektakularnego, lansiarskiego sukcesu  🙇 To ONA namówiła mnie na Doublefleeca, i to ONA jęczała, że dla Czardasza tylko brązowe Olympici, nie żadne czarne czy białe  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

Sei, ja jak zobaczyłam zdjęcia twojego kasztana w Navy-Green pożałowałam, że nie miałam okazję tej derki zobaczyć na żywo, bo aktualnie granat to "jedyny słuszny" kolor w naszej pace 😉

I też nie żałuje zakupu choco-petrol, ot przemyślenie mam jedno: obie kolekcje wybitnie pasują kasztanom. Jak nigdy!  😉

xxagaxx jest ciut za duża w klacie, więc ściąga mi się za mocno na zad. Pisałam o tym w szmatach 😉 Ale na siodło (bo zastępuje pełny dralon) jest idealna 😉
wątek zamknięty
Sierra, oj jęczała, jęczała.. 😁 efekt grzechu wart!
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
27 grudnia 2010 20:35
Laski, podoba mi się to:

Tylko czy Legendzie będzie ladnie?  🤔wirek:
wątek zamknięty
arivle, ładnie ale pewnie bez szału 😉
wątek zamknięty
Jest opcja dostania jeszcze gdzieś cottona petrol VS i owijek turkusowych full?  🤔
wątek zamknięty
A ja muszę chyba zrobić mały przegląd moich szmat, bo jakoś tak część przestała mi się chyba podobać a potrzeba kasy na inne.
wątek zamknięty
tylko pamiętaj o krajankach w pierwszej kolejności. Chociaż Waszym rozmiarem to mój Barki się trzy razy obwinie  😉
wątek zamknięty
wątek zamknięty
_kate, ups. tym razem będę pamiętać. 😉
Już nie przesadzaj z tym rozmiarem. Pączunio jest szeroki (hehe... siodło Barkiego to bym chyba na szyję mu założyła), ale za to bardzo krótki, więc w rezultacie rozmiarowo wychodzi podobnie do węższego, ale długiego.
wątek zamknięty
_kate, ups. tym razem będę pamiętać. 😉
Już nie przesadzaj z tym rozmiarem. Pączunio jest szeroki (hehe... siodło Barkiego to bym chyba na szyję mu założyła), ale za to bardzo krótki, więc w rezultacie rozmiarowo wychodzi podobnie do węższego, ale długiego.



Klami ja też chcę wiedzieć pierwsza 😀😀
wątek zamknięty
A teraz raport dla szmatoholików:
Niestety nie pełny, bo dziś w sklepie dalszy ciąg zadymy (wymiany prezentów itp).

ANKY: raczej poza tym cynkiem o oczojebnym żółtym nic już się nie dowiem.

Eskadron: cisza, ale widziałam rysunki techniczne nowych ciuchów Pikeura (czarno-białe) i często powtarzał tam się kolor "cactus"i jeszcze jakieś "tropikalne nazwy", więc jest szansa na oczojebną kolekcję w stylu bloom.

ES: widziałam katalog z ciuchami. Jutro spróbuję dorwać płytę i zapamiętać kolory. Na razie w oczy rzucił mi się piękny, jasny morski błękit (jasny eskadronowy petrol).

VISENNA NAPISALA
wątek zamknięty
[quote author=Klami link=topic=14623.msg825574#msg825574 date=1293483360]
_kate, ups. tym razem będę pamiętać. 😉
Już nie przesadzaj z tym rozmiarem. Pączunio jest szeroki (hehe... siodło Barkiego to bym chyba na szyję mu założyła), ale za to bardzo krótki, więc w rezultacie rozmiarowo wychodzi podobnie do węższego, ale długiego.



Klami ja też chcę wiedzieć pierwsza 😀😀
[/quote]

ja też  😂
wątek zamknięty
Ogółem szukam jakiegoś kompletu dla mojego chłopaka ( derka, owijki, czaprak ) doradzicie mi w czym będzie mu najlepiej?  👀
wątek zamknięty
Ups.... zaraz mnie tu wezmą i rozszarpią a ja tu muszę poważnie pomyśleć.
No, ale kasa mi potrzebna na to styczniowe zamówienie. Pilnie.
wątek zamknięty
Geronimoo
wybierz cos sobie w szmatocholikach i kup, po to powstala ta galeria.
wątek zamknięty
Oglądałam już nie raz, ale nie potrafię się zdecydowac, sama nie wiem co będzie mu pasowac, a co nie.
wątek zamknięty
Geronimoo, to my tym bardziej nie wiemy.
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
27 grudnia 2010 21:27
Heh, jak wczoraj pojawiłam się w stajni z nową szmatą ludzie przestali się nawet pukać w czoło na ten widok.
I nie pomaga tłumaczenie że 14 szmat na jednego konia to nie dużo bo zna się takich co mają więcej 😀

Też tak u siebie macie?
wątek zamknięty
ja jestem dumna ze swojej silnej woli. Miałam kupić  cotton marone z owijkami, polarówkę petrol i komplet z brillantem green, wstrzymuje sie juz okolo miesiąca.   😅 kary nie jest chory ani nic, nie muszę wydawać na leki, klinikę, może wyroslam ze szmatoholizmu? kto wie 😀

edit: visenna u mnie nie ma za bardzo kto się przyzwyczajać, bo mamy z dwiema przyjaciołkami przydomówkę, z jednym panem stajennym na 3 konie. Kumpele znają moje dziwactwa od dawna, stajenny u nas za dużo widział żeby ponad 20 czaprakow na jednego konia go dziwiło. 🙂
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
27 grudnia 2010 21:37
wstrzymuje sie juz okolo miesiąca.
👍 Ja bym tak nie mogła. To jest silniejsze ode mnie  😁
wątek zamknięty
A mnie się udało upolować torbę na owijki eskadrona z kolekcji  Maritim  🙂
wątek zamknięty
wątek zamknięty
wiecie gdzie mozna kupic ta derke Doublefleece  taka sama jaka ma sierra i quanta w rozmiarze s?
wątek zamknięty
😂 Widzieliście takie strzemiona ??    😂
http://www.okser.pl/duca-design-strzemiona-kuore-p-6655.html
wątek zamknięty
Klami niedługo bedzie się wymieniąc strzemiona pod kolor czapraka  💃  😁
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
27 grudnia 2010 23:09
O kurcze! Dzięki dziewoje!  😀  :kwiatek:

Tutaj muszę pochwalić ciotkę Burzę, jako matkę chrzestną Czardasza i matkę tego spektakularnego, lansiarskiego sukcesu  🙇 To ONA namówiła mnie na Doublefleeca, i to ONA jęczała, że dla Czardasza tylko brązowe Olympici, nie żadne czarne czy białe  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

Sei, ja jak zobaczyłam zdjęcia twojego kasztana w Navy-Green pożałowałam, że nie miałam okazję tej derki zobaczyć na żywo, bo aktualnie granat to "jedyny słuszny" kolor w naszej pace 😉

I też nie żałuje zakupu choco-petrol, ot przemyślenie mam jedno: obie kolekcje wybitnie pasują kasztanom. Jak nigdy!  😉

xxagaxx jest ciut za duża w klacie, więc ściąga mi się za mocno na zad. Pisałam o tym w szmatach 😉 Ale na siodło (bo zastępuje pełny dralon) jest idealna 😉

brązowe veredusy górą 🙂 też mamy takie olympici tylko na zdjęciach się nigdy tak nie błyszczą  😕 😂
derka trafiona 100%! i tak jak mówisz obie wersje kolorystyczne super dla kasztanów 🙂
na moim śledziu ta dera jest sporo w klacie za duża, ale jak dobrze ułożę to może być. na siodło też bym mogła zarzucić i zapiąć.

muszę wam jeszcze kiedyś pokazać rudego w zimówce choco. wygląda jak czekoladka z nadzieniem nugatowym  🤔wirek: 😂
a jak przy nougacie jesteśmy to uwielbiam ten czaprak i też mam nadzieję kiedyś na jakieś fajne foty. a w nastepnej kolekcji eskadrona zycze sobie dalej ladne granaty. najlepiej właśnie z lamówkami z beżem czy coś. w tej chwili treningowo nic granatowego nie mam (poza nici navy ale to taki granato-fiolet wiec sie nie liczy  :lol🙂. nie wiem jak to się stało  👀 ale aktualnego nie kupie chocby nie wiem co. 3 szmaty z jednej kolekcji to przegiecie!
wątek zamknięty
chilli2, te w biedronki są the best !
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.