KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

Livia   ...z innego świata
30 grudnia 2010 08:53
Bardzo fajny pomysł z tą wymianą, może reitforum się zgodzi 😉 Ale jak możemy tak czy siak wklejać linki, to przecież każdy może sobie też klinkąć 🙂
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
30 grudnia 2010 13:29
http://www.euro-star.de/brochure/2010-2011-autumn-winter/

było?czy tylko ja jestem opóźniona....
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
30 grudnia 2010 13:41
Ktosinko jesteś bardzo opóźniona w taki razie 😁 niektórych czapraków z tej kolekcji juz nigdzie dostać nie można 😉
wątek zamknięty
jett   success is the best revenge
30 grudnia 2010 14:10
Można dostać gdzieś jeszcze petrola łezkę?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
30 grudnia 2010 14:19
mozna 😉 sklep internetowy patataj
wątek zamknięty
jett   success is the best revenge
30 grudnia 2010 14:43
Dziękuje  :kwiatek: szukałam, ale nigdzie nie mogłam znaleźć. 
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
30 grudnia 2010 14:48
Muszę się wam pochwalić, że chyba opanowałam szmatoholizm - a przynajmniej okiełznałam do wiosennych kolekcji. Tyle chciałam nakupić łezek eskadronowych z limited, tak się napalałam, a w końcu stwierdziłam, że wezmę tylko lavendera i koniec ze szmatkami na razie, bo mam to, co chciałam 🙂
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
30 grudnia 2010 15:13
Zazdroszczę powściągliwości!  😉
wątek zamknięty
http://www.siodlarnia.com/index.php?page=produkt_info&produkt_id=2839

widział ktoś na żywo tą czapkę?

Ja mam i mogę odsprzedać.
Materiał, bardzo fajny, wykonanie też, ale dla mnie za"płytka"
wątek zamknięty
a Siodlarnia bedzie jeszcze organizować jakieś promocje rzeczy Eskadrona?
wątek zamknięty
po tym jak chodziły u nich cottony po 60 zł Eskadron chyba odmówił współpracy 😕
a wielka szkoda bo sympatyczny sklep no i dwa czapraki w cenie jednego 😁
wątek zamknięty
galeria tak? jezuu...bo sprzedawali po 60zł ..cottony które tak naprawdę są tyle warte... 🙄
Pare razy w praniu i wyglądają jak szmaty.
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
30 grudnia 2010 15:44
Może tylko ja trafiłam na takie egzemplarze, ale jak wrzucałam do pralki cottony obsmarowane plamami od siodła, a od spodu poplamione końskim potem, to po praniu zmieniał się tylko zapach 🤔 bo plamy jakoś nie kwapiły się zejść. A próbowałam wielu metod. Uważam ze Eskadron jest mocno przereklamowany - chociaż nie ukrywajmy, kolory ma boskie 😍
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
30 grudnia 2010 15:45
Ja wrzucam moje cottony do pralki- dość brudne  😀iabeł: , a wyjmuję zawsze niemal nówki sztuki  👀
wątek zamknięty
no i tylko kolor jest wart tej ceny 😉 Powiem szczerze, że kupiłam pierwszego cottona TYLKO dlatego, że był po 60 zł w siodlarni, dla mnie tyle właśnie jest wart. 🙂
dodam jeszcze, że szmatoholik ze mnie żaden, bo ja nie zbieram firm tylko jakości, a to nie często idzie w parze 😉
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
30 grudnia 2010 16:01
arivle, to albo ja miałam pecha albo ty farta 😁
wątek zamknięty
hehe jakość cottonów jest jeszcze w miare-w miare, za to brillanty są mega beznadziejne - jedno pranie i metamorfoza o 180 stopni, z rozmiaru full na rozmiar pony, z czerwonego na majtkowy róż, z granatu na błękit itd 😁
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
30 grudnia 2010 16:15
Nie gadajcie, co po niektóre kolory w brillantach wiele zyskują na piękności! No i ponad dwukrotnie większa cena chyba do czegoś zobowiązuje 🤔wirek:
wątek zamknięty
dlatego kocham ES, jest wart każdej złotówki 🙂
wątek zamknięty
ma ktoś te fioletowe owijki do Lavendera?
http://amigo-konie.pl/product_info.php?cPath=13_78&products_id=3944
zastanawiam sie czy będą pasowały  🤔
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
30 grudnia 2010 18:20
Lepsza doublefleec z navy / green czy chco/petrol na rudą?

zdjęcie z http://pferdetrends.jimdo.com/eskadron/



edit: wie ktoś może gdzie znajdę owijki Pistazie LOESADU
wątek zamknięty
jett   success is the best revenge
30 grudnia 2010 18:23
choco/petrol  😉
wątek zamknięty
zdecydowanie zgadzam się z jett
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
30 grudnia 2010 18:32
medzik, rzecz gustu. tak naprawdę obie wyglądają super. ta zieleń na derze navy-green jest troszkę żywsza. nie taka pastela. czego nie wybierzesz będzie dobrze 😉 mnie się ta choco-marone szalenie podoba. ale jak patrzę na mojego konia. wyraz jego pyska. to nie widzę go w tak 'eleganckiej' postaci  😂

niektóre moje cottony też się od spodu nie dopierają do 'nowości'. ale z wierzchu zawsze. piore na 30 stopni. jasne czasem na 40 ale to jak je wyjątkowo upieprzę za przeproszeniem 😉 poza tym nie mam problemu z blaknięciem. raz yellowa prałam z odplamiaczem do koronek i bielizny  😁
może macie małe pralki i ten czaprak źle się tam układa czy coś? chociaż moja też wyjątkowo duża nie jest to nawet dzisiaj rano wstadziłam do niej fair playa razem z marone i oba ok po praniu wyglądają.
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
30 grudnia 2010 18:39
wątek zamknięty
Jeżeli chodzi o cottony z eskadrona to muszę potwierdzić  😉 szmaty po kilku użyciach już  HKM za mniejszą kasę wyglądają ciągle jak nówki.
wątek zamknięty
szmaty szmatami , ale sa śliczne  😜
wątek zamknięty
majeczka   Galopem przez życie!
30 grudnia 2010 18:48
juliadna, ujeżdżeniowych to jeszcze kilka było jak szukałam tylko VS nigdzie nie było a teraz są jakby co w horse-trade
wątek zamknięty
Naciau- Faktycznie kolekcje mają przemyślane ale wydaje mi się że ceny kompletnie nie adekwatne do jakości. Uważam że takie cottony warte są te 60zł nie więcej. Powiem szczerze że nie miałam jeszcze czasu rozdziewiczyć mojego polo padu eskadrona ale jeżeli po pierwszym praniu będzie wyglądał jak cottony to podziękuje  😁 Podobają mi się pipingi ES ale ciekawe czy też takie łaszki jak cottony po praniu?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.