KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

Medziiik, oo to nareszcie będą zdjęcia na modelu wszystkich szmat? 😀
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
30 grudnia 2010 20:30
[quote author=avero_2 link=topic=14623.msg830864#msg830864 date=1293739122]
Dziewczyny, prosze Was o opinie, bo juz sama nie wiem co wybrac dla mojej siwej - fuchsie czy plum Eskadron brillant ? Mam juz metlik w glowie, bo na poczatku chcialam pluma, pozniej sie okazalo,ze juz go nie ma, ale jednak moze byc... i nie wiem co wybrac. 😉

Dla ulatwienia tak wyglada kobyla

Sei, moglabys mi podstawic te czapraki na siwa? :kwiatek: Sa w tej aukcji http://allegro.pl/czaprak-brillant-eskadron-i1385489616.html
[/quote]
zaraz coś spróbuję na szybko zmotać 😉
wątek zamknięty
Sei dzieki wielkie 🙂 Wizualizacja z pewnoscia pomoze mi wyborze  💃
wątek zamknięty
a tak z ciekawości skoro juz o praniu mowa jak dopierają się polopady pasiaki Eskadrona - nie farbują ciemniejsze paski?
wątek zamknięty
Magdzior, przekoszmarnie 😉
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
30 grudnia 2010 20:36
Burza - a wiesz jakbym chciała ?! tylko niestety kobyła jest specyficzna i niestety nie z tych co jednego dnia obfocę wszystko (mamy problem trochę z siodłem i nie chcę jej stresować zakładaniem i zdejmowaniem 500 tysięcy raz tak to jedynie mogę zarzucać sam czaprak do zdjęć) ale będę starać się teraz jakoś o fotki bo co jestem w stajni to jeżdżę  eskadronach + dralon (niestety nie zawsze w owijkach bo nie ma czasu) oprócz tego mam bardzo kijową cyfrówkę, która tylko z lampą błyskową robi ostre zdjęcia, a niestety kobyła średnio trawi lampę błyskową  🙁 eh .. same problemy nie? 🤣


edit: mówisz "przekoszmarnie" bo farbują ?
wątek zamknięty
Medziiik, co wizyta inna szmata, i bach konia w śnieg i strzelać 😀
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
30 grudnia 2010 20:39
Burza - jak ktoś mi da dobry aparat to nie ma problemu  🏇

a tak na serio czekam tylko do drugiej połowy lutego zabieram fotografa i będziemy focić wszystko najwyżej pod pasem do lonżowania  😉
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
30 grudnia 2010 20:40
więc na początek fuksja:
wątek zamknięty
medziik  choco/petrol  💘
wątek zamknięty
Medziiik, wiesz no.. rzuć do ogłoszeń kilka szmat to i aparat będzie 😉 ja robie takim sobie, a wychodzą w miarę.
wątek zamknięty
Sei, podoba mi sie bardzo!  😜 ale jeszcze poczekam na plum dla pewnosci  😉
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
30 grudnia 2010 20:44
Magdzior, przekoszmarnie 😉

Burza, mogłabyś rozwinąć? Właśnie nabyłam 2 pasiaki i po tym co napisałaś przeraziłam się, ze mogłam jednak kupić coś innego.
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
30 grudnia 2010 20:45
avero_2 - moim zdaniem plum .. fuksja jakoś bardzo oczodajna dla mnie na tym foto

Burza - najpierw spróbuję wykorzystać pseudo fotografów jak się nie uda spróbuję moim gratem, a jak będzie kicha czas rozejrzeć się za aparatem będzie :P

Dramka - też tak myślę  :kwiatek:

Upolowałam owijki Lemon  🏇 !

i tak przy okazji ma ktoś zniżki w końskim świecie  :kwiatek:

wątek zamknięty
Edytka, w Sabacie dziewczyny z pasiakiem czokoczip walczyły po prostu x razy żeby go doprać, potem żeby doprać ślady po praniu bo się wzajemnie farbowały materiały. Nie wiem jak aktualne.

Medziiik, nieeeee jak możesz! Ja chciałam lemony ale mam groszki- trudno.
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
30 grudnia 2010 20:48
no i plum.
szczerze nie wiem który lepszy. ale o dziwo chyba bym sie ku fuksji sklaniala  😁
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
30 grudnia 2010 20:51
plum na siwym robi takie wrażenie "sino-pogrzebowego" - przepraszam wiem że to głupio brzmi ale tak mi się od razu skojarzyło
wątek zamknięty
Sei, jestes wielka!  :kwiatek: Bardzo mi pomoglas. Faktycznie fuksja wyglada lepiej! A na poczatku postawilam na pluma... i dobrze sie stalo, ze sie sprzedal szybciej 😉 Ogolnie ta kolekcja mi sie srednio podobala i teraz skusila mnie po prostu cena. No ale wszystko wskazuje na to, ze bedzie siwej ladnie 🙂

Dzieki dziewczyny za opinie  🙂
wątek zamknięty
Fuksja, ku moim zdziwieniu Plum wygląda bardziej... Źle.
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
30 grudnia 2010 20:56
Burza - ja mam i groszki i lemonki 😉 zawsze na sesje pożyczyć mogę  :kwiatek:

ale z tym choco/pink/creme polopadem to mnie załamałaś chyba go jednak nie użyję  😁 - dobrze że to mój jedyny bicolor..

I pytam: jak wstawiam zdjęcie na forum (podając dokładne źródło a nie np. google.pl) to może ktoś się przyczepić bo się  tym już pogubiłam ..
wątek zamknięty
Medziiik, obawiam się, że bym Ci wtedy nie oddała 😁
wątek zamknięty
Ja u Magdy ma zniżkę ponieważ znamy się kilka lat.Poprosiłam  odłożyła mi derkę  eskadron dralon choco/petrol.Poza tym czekam na odbiór rzeczy zamówionych u niej z nowej kolekcji , na  które tez mam zniżkę: czapraki brillanty petrol,green i lightblue vs,oraz derka pertol .
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
30 grudnia 2010 21:00
Burza -  😁 .. nie ładnie 🤬 a chciałam być pomocna 😀, Ty chyba te lemony do polopadu chciałaś nie?
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
30 grudnia 2010 21:01
etosha to już wiem do kogo będę się uśmiechać ;p
wątek zamknięty
equi.dream a co nie tak było z polopadami? 😉


dopierają się fatalnie, schną sto lat, na wyczyszczenie smug np. gąbeczką jeżeli pad jest ciemny nie ma co liczyć bo kolor zostaje na gąbce. Generalnie nie 🙂 Po ES się chyba rozpieściłam, je można wrzucić na 40 stopni z wirowaniem 1200 i wyglądają jakby się dopiero metkę oderwało 🙂
wątek zamknięty
Medziiik, tak do polopadu 🙂 niby groszki też ładnie ale lemony ciekawiej 🙂 ale nigdzie ich nie było jak rok temu szukałam. Skąd wyrwałaś?
wątek zamknięty
Jutro poproszę wujka z Niemiec o zakup derek eskasdron dralon .Bo tam taniej .Nie ma sprawy jeśli chodzi o Koński Swiat.
wątek zamknięty
etosha, spację robi się po kropce a nie przed.
wątek zamknięty
etosha, spację robi się po kropce a nie przed.


szkoda, że nie ma u nas opcji 'lubię to!'  🤣
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
30 grudnia 2010 21:19
Sei, mam cały komplet mattesa- oliwkowy, podkładkę szanuje, bo bardzo ją lubie no i w przyszłości wątpie, żeby mnie bylo stać na następną, ale czaprak ciuram ile wlezie bo go nie lubie strasznie, jakiś taki pechowy dla mnie jest. Oproczy strzępiących się rzepów nic się mu nie dzieje do tej pory. Kolor taki jak po kupnie.
Kodusiowata, wkładam szmatę (jedną, chyba że piorę w stajennej przemysłowej pralce) nastawiam na delikatne pranie w chłodnej wodzie i zostawiam w spokoju aż się upierze. Dodaje proszek/płyn do kolorów taki jaki akurat mam w domu.
Medziiik, wydaje mi się, że raczej nie może się przyczepić. kiedy móżemy liczyć na zdjęcia szmat?  😜
Avero, róż!! Plum wygląda tak nijako 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.