KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

Dlaczego w Polsce w sklepach nie ma zniżek do 30%-50% na sprzęt jeździecki,tylko w Niemczech.
wątek zamknięty
Ktoś robi jeszcze zamówienie do tego Klawunde?
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
30 grudnia 2010 21:26
Medziiik, tak do polopadu 🙂 niby groszki też ładnie ale lemony ciekawiej 🙂 ale nigdzie ich nie było jak rok temu szukałam. Skąd wyrwałaś?


Wyrwałam z re-volty 😉 ale nie były w ogłoszeniach .. powiedziałam, że dobrze zapłacę dostałam PW, że ma je jedna forumowiczka i jak zaproponuję fajną cenę to je sprzeda no i sprzedała co bardzo mnie cieszy bo mam nowego cottona lemon i bardzo chciałam do niego owijki 🙂

PS. prawdopodobnie jak się znajdą moje "lemony" które są nowe to będę je sprzedawać (bo dwa komplety potrzebne mi nie będą ) i dam Ci wtedy znać 🙂

Medziiik, wydaje mi się, że raczej nie może się przyczepić. kiedy móżemy liczyć na zdjęcia szmat?  😜


Jutro jak dobrze pójdzie znów jadę do stajni wiec spróbuję chociaż jeden komplet obfocić może impulsa nougata z owijkami i dralonem jutro wezmę na jazdę 😉

Presja - xxagaxx miała robić jakoś po świętach zamówienie z ebay'a 🙂
wątek zamknięty
Dzięki zaraz napisze PW  :kwiatek:
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
30 grudnia 2010 21:33
Edytka, w Sabacie dziewczyny z pasiakiem czokoczip walczyły po prostu x razy żeby go doprać, potem żeby doprać ślady po praniu bo się wzajemnie farbowały materiały. Nie wiem jak aktualne.

merci  :kwiatek: cóż, czeka mnie pranie w ręku w chłodnej wodzie z delikatnym detergentem  😵
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
30 grudnia 2010 21:38
Edytka - ale głównie z jasnym kolorem problem czy z  ciemnym? masz może fotke tego polopadu już po przejściach?
wątek zamknięty
Medziiik, no daj daj.. ale mnie nie stać na te wasze 'zapłacę dobrze' 😉

wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
30 grudnia 2010 21:58
Burza - ja jak pisze "dobrze zapłacę" mam na myśli największą sumę jaką mogę dać a nie że ile sobie właściciel ubzdura tyle dam ;] .. a lemony kupiłam za normalną cenę owijek sklepowych eskadrona tak wiec nie jakaś kosmiczna  😉
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
30 grudnia 2010 22:03
Medziiik moje bicolory jeszcze z metkami i w folii  😁 ale po tym co Burza napisała na poprzedniej stronie trochę się przejełam, głównie dlatego, że Niciak creme-navy to dość kontrastowe kolory
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
30 grudnia 2010 22:06
Aaa.. zrozumiałam, że prałaś i taki był efekt 😉
ja mam tego choco/pink/cerme bicolora ,a reszta jedno kolorowe ale i tak mam wątpliwości z ich praniem ..;/ zwłaszcza nougata bo mi się najbardziej podoba i nie chcę aby coś mu się w pralce stało :P
wątek zamknięty
Medziiik, kiedyś dam Ci ignora.. tak człowieka denerwować 😁

wątek zamknięty
Wiecie nad czym się zastanawiam? O ile pójdą końskie szmaty w górę w związku ze zmianami stawek VAT  😁 😀iabeł:
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
30 grudnia 2010 22:11
Burza - mi ?!  😡

uśmiechnę się do znajomej bo ma lemony może Ci załatwię  😀

olek - błagam już i tak są kosmicznie drogie .. 😵
wątek zamknięty
A nie obrażę się 🙂

Ja chyba mam w szmatach więcej szczęścia bo prawie każda z drugiej ręki w stanie idealnym w dobrych rozsądnych cenach.
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
30 grudnia 2010 22:24
Ja z drugiej ręki mam:

polopad coriander i dralon


polopad noudat, owijki deepblue i dralon


limette i owijki blassgrun i teraz lecą do mnie jeszcze owijki lemon


impulsa sky, owijki sky i dralon


cotton roylablau kolekcyjny, owijki royalblau i owijki marine


oraz dralon z petrola i ten niezidentifokowany


czyli jakby to zbilansować 15 używek (czapraki, owijki i derki liczę pojedynczo)

a jak widać po zdjęciach stan jak nowe
wątek zamknięty
Co wy macie do tych polopadow, te zwykle przeciez dobrze sie piora. Nawet lavender mi sie dopral z pierwszego razu  😉
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
30 grudnia 2010 22:37
Mo właśnie się zastanawiam czy nie przesadzacie z tą beznadziejną jakością Eskadrona.
Skoro ktoś ma całkiem niezniszczone rzeczy z 2006 czy 2007 roku, to chyba są dość trwałe? 🙄

Mam używany czaprak z kolekcji coriander/wine i wygląda super (seasame), moje wyprane nowe cottony także się nie zniszczyły...
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
30 grudnia 2010 22:43
mnie właśnie wysechł marone a z pralki wyjęłam niciaka navy i nie widać po nich żeby w jakikolwiek sposób straciły na intensywności koloru 😉
aczkolwiek pod względem jakości najbardziej cenię sobie esy. tylko że nie sa jakies super pod moje siodlo i w dodatku w cottonac podoba mi sie ze takie cienkie.

dorwe gdzies jeszcze exquisite navy/brandy vs?

w mustangu z tego co widzę chyba jeszcze jest. ale może gdzie indziej też - taniej?
wątek zamknięty
mi się może pady pechowo trafiały, bo z cottonami nic się nie działo. Natomiast mimo wszystko po padzie, który kosztuje 300 zł czy cottonie za 100 raczej fajnie byłoby oczekiwać na prawdę dobrej jakości, a nie tego co dostajemy 🙂 Bo nawet jak tragedii nie ma to cena nie jest współmierna. A co do rzeczy, które są niezniszczone kilka lat to myślę, że dobrze wiemy, że za często się perełek nie używa, tym bardziej jak w pace leży 10 innych 🙂
wątek zamknięty
equi.dream- może należy zmienić taktykę prania skoro Tobie się niszczy a innym nie? Ja ciuram parę szmat Eskadrona i nie wszystkie traktowałam z jakąś specjalną troską i wyglądają nadal bdb.

Burza, zgodnie z Twoją radą, Barecki został uposażony w biały polo pad. Będzie wyglądał BOSKO!  😅 i chyba wraz z yellowem będzie szmatą na specjalne okazje  😉
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
31 grudnia 2010 09:58
Ma ktoś może zdjęcie brillanta petrol z owijkami choco? 😎
wątek zamknięty
niech ktos podrzuci mi holenderskie forum i ich oglosznia  :kwiatek:
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
31 grudnia 2010 14:17
Brać na kasztankę :


brillant creme + obw. choco

wątek zamknięty
Edit: pomyłka działów... 🙁
wątek zamknięty
Ja chcę mojemu kasztanowi taki na zawody kupić, ale czekam na wyprzedaże😉
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
31 grudnia 2010 15:21
219 zł to chyba nie taka wysoka cena?
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
31 grudnia 2010 15:22
Z tego co tu czytam brillanty są gorsze jakościowo od tańszych cottonów, więc nie są warte tych pieniędzy... 🙁
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
31 grudnia 2010 15:30
kodusiowata - mam brillanta coriander i żyje .. a ja nie pytam czy są trwałe bo miałam brillanty nawet z kol 2004 (i te to były dopiero wyciurane) gdyby robili tak jak we wcześniejszych kolekcjach impulsy w kolorach jak brillanty to brała bym impulsa bez zastanowienia .. ale że nie robia  🙄
wątek zamknięty
ludzie pomocy ! to jest PONIAK ?
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
31 grudnia 2010 15:43
Z profilowania to mi wygląda na poniaka. Chociaż tak "na sucho" to niewiele mogę powiedzieć 😎
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.