KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

Antoś - O prosze ! 🙂
wątek zamknięty
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
10 lutego 2010 20:20
Forta,
O dzięki za info dobra kobieto ! Już się doczekać nie mogę, a pewnie kilka dni zejdzie nim przyjdzie do mnie.
A biel jest taka typowa?
wątek zamknięty
a są bluzki tylko to już nie ten wątek ;p
http://www.firehorse.pl/p,pl,91424001,koszulka+athena+-+euro-star.html
http://www.firehorse.pl/p,pl,091904001,koszulka+mary+-+euro_star.html
wątek zamknięty
o Trolinka dzięki  :kwiatek: może uchowają się do przyszłego miesiąca  😁

Dorotheah raczej typowa biel
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
10 lutego 2010 22:26
Dziewczyny powiedzcie mi ze jak mam strip in szmaragd i anky kiwi to ten irish z allegro wcale nie chce dolaczyc do mich szmatek...on normalnie do mnie mowi i sni sie po nocach....
wątek zamknięty
Zairka, bierz go 😁
wątek zamknięty
Zairka, na karej bedzie ładnie wyglądał 😀
wątek zamknięty
10 lutego 2010 22:48
jak miz najdziecie owijki pod kolor to wezme 😁
wątek zamknięty
Który Irish? Jeżeli ten wszechstronny to bierz, jeżeli ten z herbem stripe in, to nie bierz. Brzydki ma herb.  😁
wątek zamknięty
Zairka-jeśli on do Ciebie gada i śni się po nocach, to nie gadaj z nim już dłużej, tylko bierz go jak najszybciej póki jest.
Żebyś potem nie miała takiego problemu jak ja, kiedy nagle zniknie z allegro i przestanie do Ciebie gadać.
Wiesz jak wtedy smutno i samotnie się człowiekowi robi?  😁

Jako przyszły specjalista od takich rzeczy Ci powiem, że jeśli coś do nas gada, to NIE NALEŻY tego lekceważyć.  😁
wątek zamknięty
Co sądzicie o owijkach Fair playa? Jakościowo w porządku? dobrze się zawijają?
wątek zamknięty
Zairka, mi też się snił po nocach, ale moja Mama powiedziała, że ma kolor jak zgniła trawa z kupą, potem ktoś jeszcze, że ten herb jest wiejski.. Potem jeszcze uznałam, że ten brąz jest za ciemny i się ODKOCHAŁAM 😀😀
wątek zamknięty
Likier, co do koloru, to zgadzam się z Twoją Mama  😁 mi się nie podoba, miałam max'a i sprzedałam go chyba po 2-3 użyciach  🙄
jeszcze ten herb... okropny
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
11 lutego 2010 08:15
disco, są naprawdę ok.
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
11 lutego 2010 08:29
A mi z kolekcji bloom podoba się ta oczodajna derka polarowa w romby  😡 no i pad bicolor biało-granatowy.

Manta do Basiowej bierz bordo i granat. Będzie jej slicznie w tych kolorach  😉
wątek zamknięty
Disco wg mnie owijki Fair Play są bardzo dobre. Mają bardzo mocny rzep, tak że ciężko jest go odpiąć, ale przynajmniej nie boję się że się rozwiną w czasie jazdy. Polar jest raczej z tych cienkich (chociaż mam wrażenie że teraz wszystkie owijki takie robią). Nie były jeszcze prane więc nie mogę powiedzieć jak wyglądają po wyciągnięciu z pralki i dłuższym czasie użytkowania.

Antoś a ja cię widziałam już dwa razy jak trenowałaś u nas na górce 🙂 Ładniutka ta wasza ruda maszynka. Ja jestem ta która za każdym razem stępuje w ręku albo lonżuje skarogniadą klacz i wszystkim się pod konie pcha 😎 (za pierwszym razem moja znajoma rozmawiała z twoją Polonez i ja stałam obok)
wątek zamknięty
Koniczka, Ola  :kwiatek:
wątek zamknięty
11 lutego 2010 09:09
mam 2 strip iny bez herbu i ten strip in irish z herbem podoba mi sie najbardziej...wlasnie przez ten herb no coz gusta i gusciki....

tunrida on jest na licytacji...która zresztą dzisiaj się kończy

Likier ta zgniła zieleń jest własnie piekna..tylko gdzie dostac takie owijaski 🙄, brązowy jest tak samo ciemny jak w szmaragdzie ktory juz mam 😉

zobaczymy moze przegapie licytacje i bede sobie mogla tylko w brodę popluc 😁

właśnie znalazłam zapomniane foto w banana..nie mam innego bo zrobiłam przed jazda a fotografa brak

jedyna anka ktoa dobrze uklada mi sie pod matesem
ale sama nie wiem jak dla mnie szału nie ma na karej 🙄
wątek zamknięty
Zairka-skoro bierzesz pod uwagę przegapienie licytacji, to ja uważam, że to znaczy że wcale do Ciebie nie gadał.  😉 Może to jakiś inny gadał, tylko Ci się pomerdało?
Ja cierpię już 3 dzień. A mój koń cały w żółtych paskach jak gruba pszczółka lata mi przed oczami.
Nie wiecie czy Lamicell też będzie wydawał jakieś nowe kolory? W ubiegłym roku dodał chyba dwa, nie? Bananowy i ciemny fiolet. Ciekawe czy w tym roku również jakieś kolorki dorzuci. Może Prahdę bym nabyła w ramach pocieszenia?
wątek zamknięty
11 lutego 2010 09:33
tunrida oj gada, gada ale boje sie ze aby jego nabyć musiała bym cos wypchnąć w swiat..i chyba banana jest pierwsza na odstrzał
wątek zamknięty
Zairka ładnie wygląda. Mi się podoba 🙂 ja bym tego Irisha chapnęła jak nic, jakby nie ten herb  😁
wątek zamknięty
11 lutego 2010 09:40
a mnie irish wola m.in wlasnie herbem 😜
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
11 lutego 2010 09:41
a mnie irish wola m.in wlasnie herbem 😜

no właśnie mi tam też się bardziej z herbem podoba  😜
wątek zamknięty
Disco ja też mam owijki fair play i mogę polecić , są fajne  😉

Zairka  no wiesz co ja Ci moge powiedziec... kupuj  💃 . A kara w bananie mi sie bardzo podoba  🙂
wątek zamknięty
A na Calevo.com sa przeceny poprzedniej kolekcji....mam pytanie...czy owijki STONE sa ciemno szare czy takie jak na zdjeciu? (jasno/srednio szare)?

Navy z nay/chili kolekcji to to samo co deep blue i  night blue z poprzednich - w kazdnym razie owijki te same (14) i tez jest prawie czarny.
Wlasnie zamowilam polopad lavender, stone  i SR cottony navy i chilli 🙂 .
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
11 lutego 2010 11:06
a ja dostałam własnie ceny nowej kolekcji  😁,siedze i się gryzę,czego (nie)zamówić  👀
wątek zamknięty
jest szansa ze dostane gdzieś POLOPAD stone????????

szukam szukam i nic  🙄
wątek zamknięty
Ktoś ja wolę cen nie znać jak najdłużej.  😵 Bo mi się podoba nadmiar rzeczy a będę mogła sobie pozwolić na jeden czaprak lub pad, i to jakiś w miarę wyjściowy na zawody.

Ale mojej mamie się strasznie spodobała ta torba zielona dająca po oczach i ma zamiar mi ją kupić na imieniny. Tyle dobrego z pokazywania katalogu Eskadrona  😁
wątek zamknięty
Tunrida Kup sobie LOESDAU lub busse, jakościowo nie będzie odbiegał od Eskadrona Bicolor
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.