Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Nocte a bryczesów nie mieli w Jankach na wyprzedaży, ani jakichś preparatów jeszcze? Chciałam jeszcze maść/balsam czy coś z siarczanem z Hippiki na strzałki;p
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
17 marca 2014 08:40
LatentPony   Pretty Little Pony :)
17 marca 2014 09:14
Nocte a bryczesów nie mieli w Jankach na wyprzedaży, ani jakichś preparatów jeszcze? Chciałam jeszcze maść/balsam czy coś z siarczanem z Hippiki na strzałki;p


Ja pojechałam na ursynów i były pustki. A moja mama pojechała do Janek i to samo. Bryczesów za 9,99 nie ma, były tylko jakieś droższe, a po preparatach to w ogóle ani śladu nie ma 🙂
Aha, dzięki🙂 Dobrze wiedzieć , bo chciałam jechać, a mam dość daleko...🙂
Kilka osób już do mnie pisało, wiec umieszczę listę tego, co zostało jeszcze w dziale jeździeckim w GoSporcie w Jankach:
Mnóstwo rękawiczek, i tych z udawanej skórki za 9,99 zł i ocieplanych zimowych dużo rodzajów, mniej więcej za 10-30 zł, w zależności od modelu. Jakieś baty, skórzane Busse za 19,99 złi takie zwykłe, skokowe za 6,99 zł  Jakieś kaski też były... Pojedyńcze szczotki za 2,99-4,99 zł, wędzidła za 9,99 zł Busse (zwykłe i oliwkowe, a były po 79,99zł!), pojedyńcze wędzidła Busse "Rotary" w malutkich rozmiarach, bo 11,5. Bryczesy też przecenione, ale już trochę droższe, aczkolwiek były trzy pary takich całkiem fajnych, granatowych z pełnym lejem i przeżyciami, co początkowo były za 349 zł, a teraz są za 149 zł bodajże... (firmy niestety nie pamiętam, ale jakościowo super, wizualnie też fajnie). Kupiłabym, gdyby nie to, że tylko rozmiar 42 były 😉
Więc... Ogólnie jakieś resztki są, ale za to bardzo tanio 😉

Nasturcja-Renata dzięki za link :kwiatek:
O kurczę ja bym chciała rękawiczki za 9,99 i zimowe jakieś i wędzidło rotary właśnie 11,5 cm...Będzie się ktoś tam wybierał i mógłby zrobić trochę zakupów? :kwiatek:
LatentPony   Pretty Little Pony :)
17 marca 2014 11:24
Moja mama była w jankach około 13 i mówiła, że zostały tylko zwykłe wędzidła, pojedyńczo łamane, więc rotary raczej już nie ma 🙂
Fraki i koszule na promocji, oraz parę derek: Fraki, Derka Avalanche
Moja mama była w jankach około 13 i mówiła, że zostały tylko zwykłe wędzidła, pojedyńczo łamane, więc rotary raczej już nie ma 🙂


uuu, a to szkoda :/
Wie ktoś może czy w Poznaniu jest w jakimś Go sporcie dział jeździectwo?  😉
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
17 marca 2014 14:58
Jakieś przeceny na białe koszula konkursowe Pikeura, Schockemole, Kingsland itp. w sklepach innych niż Equishop? 🙂
jeszcze dziś i jutro -20% na produkty HKM w amigo-konie.pl
🙂
Widzę, że fajne mają promocje w tym GoSport  😀 Orientujecie się, czy jest jeszcze taki sklep w Gdańsku Osowej albo gdzieś w Trójmieście?
Ineczka
W Osowej nadal jest go sport. Zostało tam jeszcze dużo par rękawiczek, sztylp, bacików, kaloszy, sztybletów z utwardzanymi noskami i bryczesów oczywiście 😀. Szczególnie dużo dziecięcych. Oraz kilka sztuk kamizelek. 🙂
Dworcika   Fantasmagoria
17 marca 2014 19:57
według mnie ta "3D odżywka" to porażka....
codziennie wypsikiwana na litry, a ogon nawet się dobrze nie rozczesywał, nie mówiąc już o jakimkolwiek 3D
darujcie sobie, szkoda kasy, tylko marketing mają dobry
pachnie pięknie, błyszczy się, ale niczym nie wygrywa z Absorbiną czy Carr&Day&Martin (jak dla mnie hit!)

edit: tylko jest sporo droższa  😁


A ja właśnie wolę tę 3D. Efektu faktycznie nie zauważyłam, ale jak chodzi o rozczesywanie i utrzymywanie efektu ładnie rozczesanego ogona, to Absorbinę bije na głowę. Po tej 3D włosy po 3 dniach wyglądaly normalnie, po Absorbinie czesto zaczynały się sklejać, plątać i robił się kipisz.
Arlyn, w go sport w komornikach jest ( a przynajmniej jeszcze dwa miesięcy temu był ten dział) 🙂 na Malcie już nie ma...
malinowaa  jeśli interesują Cię koszulki konkursowe - to pod poniższym linkiem znajdziesz kilka przecenionych 😉
http://cavalloshop.pl/szukaj/?search=product&string=koszulka+konkursowa+Pikeur&search_top=&iamspam=imnotspam&pp=24

jeśli chodzi o koszule - to dużo już przekopanych, mały wybór rozmiarów:
http://www.salonjezdziecki.pl/search/Koszule/?category=16,11
http://arcus-konie.pl/koszulka-konkursowa-pikeur-168-p-23.html
W Pasi-koniku -10% na wszystko, jeśli nie zostało już przecenione i wartość zakupów jest powyżej 100 zł. 17 - 20 marca 🙂
anetakajper   Dolata i spółka
19 marca 2014 07:15
Akurat nie ma rozmiaru którego potrzebuję, a takie fajne  👿
Elfik   Piękny rudy sens życia:)
19 marca 2014 08:02
a ja sobie zamówiłam mam nadzieję że będą dobre na mojego🙂
famka   hrabia Monte Kopytko
19 marca 2014 13:26
promocja na kaloszki w tchibo
https://www.tchibo.pl/kozaki-do-jazdy-konnej-p400034606.html

ktoś może miał takie ?
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
19 marca 2014 14:19
Bardzo ładnie wyglądają, nie miałam, ale jakbym nie miała z 3 par, to pewnie bym je kupiła 😉
Jarpol ma wietrzenie magazynu, sporo niższe ceny KLIK (podgląd dla fejsbukowych)
Jakieś przeceny na białe koszula konkursowe Pikeura, Schockemole, Kingsland itp. w sklepach innych niż Equishop? 🙂

Spooks też wchodzi w grę ? 😉
A gdzie są przecenione Spooksy?
Informuje, że niestety GO Sport w Jankach, na dziale końskim świeci pustkami  😕
Zostało parę wędzideł i bryczesy, ale tylko w małych rozmiarach  🙄
A w Decathlonie są fajne przeceny  🙂
monka, wczoraj byłam w Jankach i były wędzidła zwykłe po 9 i 5 zł, ale w rozmiarach 14,5, a tak to widok ten sam co Ty zastałaś.
Co ciekawego w deca?
Co do decathlon to kupiłam niedawno ten bacik za 5 zł  😉 w warszawie
http://www.decathlon.pl/cravache-riding-rouge-gris-id_8296865.html
Ze 3 lata temu kupowaliśmy derki w decathlonie za 179 zł. (te czarne z jakim florystycznym motywem) kilka koni nam doszło, chciałam derek dokupić a tu: 259 zł. Jestem zawiedziona...

A w Go Sporcie na ursynowie byłam w czwartek i było sporo bryczesów za 9,99 i to różne rozmiary. Była też pełna rozmiarówka jeansowych za 149... Ale w sumie minął tydzień, wiec sporo mogło się zmienić...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się