Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Kochani, w Yard Equites jest promocja!
Na hasło "dzień dziecka"  dzisiaj 15 % rabatu 🙂


O nie... znowu ide na zakupy... uwielbiam ten sklep  😅
Tam rabat to rabat, a nie 6% jak gdzieniegdzie 🙄

DZIAŁA U WAS TEN RABAT? U mnie komunikat ze wygasł... wie ktos do kiedy promocja byla?
W gnl 6% na wszystko a jak się dodatkowo ma kod rabatowy swój to można więcej więcej ugrać  🤣
Kod chwilowo się wyczerpał, ale już wszystko działa  :kwiatek:
potrzebuję zniżki do cavalloshopu lub końskiego świata  :kwiatek:  :kwiatek: będę bardzo wdzięczna za ifno  :kwiatek:
Ma ktoś może niepotrzebny rabat do http://wkkw.eu/  ❓ :kwiatek:
w bergo do czwartku wszystkie produkty Covalliero -15%  😉
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
04 czerwca 2014 07:14
w bergo do czwartku wszystkie produkty Covalliero -15%  😉

oooj, nie polecam tych produktów, kiepska jakość i pobiły rekord krótkiej żywotności
a ja mam covalliero kilka rzeczy (ubrań) i sa rewelacja - mocne, grube i jakosciowo super i wygladaja tez b. fajnie
za to bryczesy ktore sa  teraz po 70 zł (villa horse? to totalna porazka - kupilam jak bylo po 100 cos(?) i odeslalam...
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
04 czerwca 2014 10:43
a w Naszej stajni wszystko od uwiązów, kantarów na ogłowiach skończywszy nie przetrwało miesiąca, mam lekką awersję do tej marki (wersja sprzętowa to kerbl)
Tez kupiłam te promocyjne VillHorse w Bergo 😀 Potwierdzam: są tragiczne :P Nie rozciągają się w ogóle więc sztywne, ciągnące. rozmiar trzeba dobierać co do milimetra bo się przez to nie dopasują absolutnie. Jeździłam w wielu krótkich lejach materiałowych ale w tych bryczesach latam po siodle jakbym się dopiero jeździć uczyła :P Ale, że kosztowały grosze to sobie zostawiłam do ciurania w stajni - kupiłam szare to tak brudu nie będzie szybko widać 😉 Ale następne kupuje już tylko firmowe Pikeura - te najlepiej na mnie leżą.
Miałam brycze Covalliero, takiego chłamu na oczy nie widziałam. "Dżinsowe" po półtora roku były jasno szare z granatowych i miały dziury na kolanach w leju.
horse_art i BlueHorse ja mam już 3 pary tych z villa horse i jak dla mnie są super 🙂
szczególnie jeżeli ktoś w siodle ma zamszowe poduszki :P
idealne na lato nie a grube nie za cieniutkie. Mam je ponad 7 miesięcy i są jak nowe :P
Na mnie te bryczesy nie leżą w ogóle. W 34 wszystko super, tylko nie mogłam się zapiac, brakowało z 5 cm... A 36 totalnie za duże. Szkoda bo do ciurania byłyby idealne.
jak pomacałam lej, to nawet nie przymierzałam 😉
a szkoda, bo krój i tkanina mi się podobały (rozciągliwości chyba nie sprawdzałam?)

z kerbl nic chyba nie mam.  z C. mam jeansowe bryczesy jodhpur i sa super (stare, malo uzywane...minimalnie bo najpierw o nich zapomnialam, a teraz nie uzywam bo ...ciasne:P) - materiał (i tkanina i lej) grubaśny, mocny, rozciągliwy.
jakies tez mialam kurtki (i kolezanka) ala pianki i tez rewelacja. ale to tez pare lat temu.


edit:
w bergo -20% na wszystkie kamizelki horze
Te bryczesy VH sa na prawdę niewypałem. Koleżanka ze stajni kupiła, ja się spóźniłam jak były w promocji chyba za 79zł. I nie żałuję, lej  siodle skórzanym nie trzyma, w syntetyku jako tako. No i ta dziwna rozmiarówka...

p.s. Kerb- to kiepska firma?? Właśnie się zastanawiam nad ochraniaczami w promocji tej firmy ale nigdzie nie mogę znaleźć opinii.
Kerbl to firma zdaje się austriacka, bardzo się poprawiają i z wzornictwem i z użytymi materiałami. Ceny vs uważam bardzo ok.
Co do bryczesów villa horse to dla mnie rajstopy z pseudo lejem 😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
04 czerwca 2014 16:29
A ja mam kawecan skórzany z Kerbla i jeszcze nigdy nie widziałam tak porządnego kawecana, w dodatku za śmieszne (jak na skórzany) pieniądze.
Z Covalliero kupiłam ostatnio bryczesy i też jestem bardzo zadowolona, świetnie leżą i mają piękną stylistykę.
Pilnie poszukuje takich owijek : http://equiroza.pl/horze-owijki-nest-p-3147.html  Chodzi żeby były turkusowe i polarowo elatyczne. Potrzebuje ich na przyszły piątek a tuaj brak towaru  👿
Pomocy! Szukam promocji na eskadrony  👀.
pirat30, na stare cottony najczęściej ma konik, zależy czego szukasz 😉 Szkoda, że dopiero teraz, bo było na dzień dziecka dużo 🙂
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
05 czerwca 2014 06:26
kerbl i VH są szyte w jednej fabryce w Niemczech należącej do ...Pfiffa. Moim zdaniem Kerbl jednak nie umywa się jakością do VH mam bryczesy Diana i Esteem z VH od roku, ciurane niemal non stop i oprócz tego że się rzepy trochę zmechaciły to jest ok w siodle skórzanym tez mnie dobrze trzyma

z kerbla mieliśmy uwiązy bardzo niebezpieczne, jak koń się odsadził to uwiąz tak się zapiekł, że nawet po uwolnieniu konia trudno było rozwiązać supeł, normalnie sznurek się stopił,

czapraki- masakra! po pierwszym praniu materiał wyglądał jak po tygodniu wybielania w silnym słońcu całkiem stracił kolor,

ogłowie skórzane takie za 70 zł przyszło już popękane na podgardlu,

kantar podszywany w paseczki, po pierwszym praniu z neoprenu zeszła wierzchnia warstwa i zostały takie białe bawełniane placki...
no może mieliśmy wielkiego pecha do tych produktów, ale z VH mam derki, czapraki, kurtkę, spodnie, skarpety i mnóstwo innych sprzętów i nic się nie rozsypało
Libeerte szukam owijek Eskadron Next Generation Baltic pony  😉.
W Hidalgo 10% zniżki na środki pielęgnacyjne 🙂
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
05 czerwca 2014 08:50
Libeerte szukam owijek Eskadron Next Generation Baltic pony  😉.


w equishopie sa za 94 zł chyba najtaniej
Czy ktoś gdzieś widział duże opakowanie (3,8 l) ShowSheena Absorbiny taniej niż za 210 zł? Albo jakąś promocję na środki pielęgnacyjne (w Hidalgo jest tylko małe opakowanie...)? W ostateczności kupię w PasiKoniku, bo jak do tej pory to najtańsza znaleziona przeze mnie opcja (jak doliczę sobie swoją zniżkę)... ale może źle szukałam i komuś się rzuciło w oczy taniej. 😉
[size=10pt][size=10pt][size=10pt]Rudzik[/size][/size][/size] Dzięki!  :kwiatek:
Zwracam się z prośbą o jakieś namiary na fajne promocje ze sztybletami  :kwiatek:
Skóra naturalna! Nie żadne eko skóry itd
Rozmiar 39-40
Z góry dzięki!
Jakby komuś rzuciła się w oczy promocja na ogłowia bezwędzidłowe i książki, to proszę, dajcie znać  :kwiatek:
Czy jakaś dobra duszyczka ma zniżki do Equiversum lub Jhorse?  :kwiatek:
w dobry-kon.pl promocja na kaski
w beckersport m.in. na kask charles owen

fajnie mieć jednak newsletter-y (tak to się nazywa?)🙂

edit: poprawiłam pisownie, ale tez na spolszczoną  🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się