Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
06 czerwca 2014 19:39
newsletter 😀

ja tam ich nie lubię bo kuszą  😀iabeł: ale dobrze mieć.
Uvex się zrabatował 🙂
horse_art, sprawdza na dobry-koń i promocji na kaski nie widzę. Skąd masz info ?  :kwiatek:
Milla, wlasnie z newslettera...
no dobra... wlasnei przekopałam kosz. spojrzalam na szybko - bo akurat to mnie nie interesuje i pomyliłam sklep. za duzo tych koników ;/

"Do niedzieli kaski UVEX z genialnym systemem wentylacji z 15% rabatem

Najlepsze kaski UVEX

Sklep Konik.com.pl zaprasza !!!"
horse_art, no to sprawa wyjaśniona 🙂
Czy ktoś mi powie gdzie znajdę różne kolory owijek polarowo-elastycznych ? Bo zazwyczaj kończą się na 4 kolorach i koniec  🙄
szukam promocji na GPA  👀
komuś sie w oczy rzuciło przypadkiem ?  😉
derki w bergo po 55 cm polarowe 🙂
Ciach i pewnie będzie banik...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 czerwca 2014 14:24
KONIK.COM.PL, ktoś nie czytał regulaminu...
Widział ktoś promocje  (tanio ma być🙂😉 na jakiś ładny granatowy czaprak koniecznie z czerwono białymi dodatkami (lamówka ,sznureczek,emblemat itp..) ?
mam pytanko ;p kiedy mniej więcej można się spodziewać wyprzedaży eskadrona ? 🙂
Od 12 do 20 czerwca wyprzedaż przeróżnych derek w Decathlon Reduta. BARDZO niskie ceny, różne rozmiary. Zimówki, stajenne, polarowe...
Serio okazje więc pisze, bo sama juz kupiłam 😉
Hilunka a siatkowe tez sa? Zimowki grubsze? I jakie ceny?
W Bergo promocja na kaski Casco, derki polarowe, przeciwdeszczowa Villa Horse i siatkowe.
Siatkowych akurat nie ma.
Na dzień dzisiejszy stajenna zimowa dwusetka 119.99. Nadaje sie tez na dwor mimo nazwy 😉 od 12.06 coś jeszcze potnę prawdopodobnie.
No jak nie ma
[url=http://sklep.bergo.pl/lamicell-sklep-jezdziecki?keywords=*Lamicell%20Equi%20Sky&prices[0]=&prices[1]klik[/url]

jakis dziwny link mi się zrobił  🤔
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
10 czerwca 2014 07:10
Time dziewczynom chodziło o to, że w Decathlonie Reduta nie ma siatkowych derek w promocji  😉
Ciekawe jak na Targówku w Deca...
W żadnym decathlonie nie będzie w promocji siatkowych. Są tylko w stałej ofercie.
A czy ta promocja w Deca to tylko na derki czy na inne rzeczy też jest/będzie?
Z innych rzeczy są jeszcze wszechstronne czapraki w fajnych kolorach, szampony z palczatki cytrynowej( mojego białasa idealnie domywa i dodatkowo odstrasza owady)-wyprzedaż bo zmienia sie opakowanie. Ogólnie to na wszystko są takie ceny jakby były w promocji 🙂 większość rzeczy nie do zciorania.
Hilunka, a mozna zamawiac tez wysylkowo? czy tylko opcja przyjść i kupić osobiscie? 😉
Nie nie. Każdy sklep stacjonarny i E-commerce to osobne działy- maja własna politykę handlowa. Ceny w każdym z nich mogą być rożne. Dotyczy to głownie produktów przecenionych.
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
10 czerwca 2014 14:11
Z innych rzeczy są jeszcze wszechstronne czapraki w fajnych kolorach, szampony z palczatki cytrynowej( mojego białasa idealnie domywa i dodatkowo odstrasza owady)-wyprzedaż bo zmienia sie opakowanie. Ogólnie to na wszystko są takie ceny jakby były w promocji 🙂 większość rzeczy nie do zciorania.


kupiłam ten szampon jakiś czas temu, tylko raz użyłam ale wtedy jeszcze nie było dużo tego owadztwa...

Dobrze wiedzieć, że odstrasza  🙂 ciekawe jak na moje podziała.
Promocja w Decathlonie już jest czy dopiero od czwartku? 😉
Ceny juz obowiązują.

No, dobrze, ale to już jest reklama sklepu, w którym pracujesz.
Hilunka, dzięki!
🙁
W bergo -8% na produkty you&your horse 😀
Super, że wprowadzili do sklepu którym prawie zawsze robie zakupy 🙂
Time właśnie do nich o to pisałam i dzisiaj co widze tą firme 😀 Jeszcze jak by eskadrona wprowadzili to mi inne sklepy nie potrzebne 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się