Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

gdyby komuś przewinęły się przed oczami przecenione bryczesy hkm pro team model "Pocket Athletic" to będę wdzięczna za informacje. 🙂  :kwiatek:
gdyby komuś przewinęły się przed oczami przecenione bryczesy hkm pro team model "Pocket Athletic" to będę wdzięczna za informacje. 🙂  :kwiatek:


Może nie jakaś przecena ale są 10% taniej w Hidalgo.

Wogóle Hidalgo ma teraz rabat 10% na wszytskie towary.
Jakas promocja na letnie rękawiczki z siateczką? Moze ktos wie, gdzie znajde najtaniej? :kwiatek:
Rudzik umrzyj.. 2 tygodnie temu kupowałam na szybkiego ogłowie, bo mój porwał.. a teraz nie mogłam się oprzeć tej promocji skoro tak chwalicie tą Divę to leci do mnie 😀
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
15 lipca 2014 07:55
:kwiatek:
sei   . let's grow old together & die at the same time .
16 lipca 2014 12:13
w GNL wyprzedaż Pikeura wiosna/lato 2014. 30% obniżki cen
W Equishopie tez.
Widział ktoś gdzies może sztyblety skórzane, rozmiar 36 (dla dziecka) w cenie niższej niż te 140 zł?
Widział ktoś gdzies może sztyblety skórzane, rozmiar 36 (dla dziecka) w cenie niższej niż te 140 zł?


We wspomnianym wcześniej Grene wyprzedażowe Villa Horsy po 121,90:
http://www.sklep-grene.pl/product_info.php/products_id/283198
http://www.sklep-grene.pl/product_info.php/products_id/610747
Katasia, dzięki!
A może komuś rzuciła się w oczy czarna Absorbina przeciwko owadom w promocji ? Przegapiłam chyba promocje w koniku 🙁
Widział ktoś gdzies może sztyblety skórzane, rozmiar 36 (dla dziecka) w cenie niższej niż te 140 zł?


W Arcus horze za 100 36  😀
Dzięki bardzo 🙂
Widział ktos tanie (do 50-60zł) derki siatkowe rozm 155 cm ? Koń niszczyciel derek dlatego szukam jak najtaniej 🙂
W bergo były z VH bardzo fajne tylko trzeba brać rozm większe bo małe wypadają (mój w klacie się nie dopiął 😀 )
Azazu w grene byly po 49
Czy jakaś dobra duszyczka ma odstąpić kupon rabatowy do pasi-konika? :kwiatek:
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
19 lipca 2014 14:48
Czy jakaś dobra duszyczka ma odstąpić kupon rabatowy do pasi-konika? :kwiatek:


ja mam, do 15 sierpnia na 10%

z tym, że dostałam go w kopercie do zamówienia, nie wiem czy na innym koncie będzie działał???
Królestwo za kod rabatowy do Bergo  🙇  Poszalałam z zakupami na drobiazgach a jak mama zobaczy ile do wydania to mnie chyba wydziedziczy  😜
W Hidalgo rusza promocja -15% w poniedziałki  🙂
http://www.hidalgo.pl/
saganek   shit happens
22 lipca 2014 08:48
Hejka. Szukam w dobrej cenie komplet ochraniaczy pony... i kaloszki... Widział ktoś?
Mam kod rabatowy na -17% do equishopu, ważny do jutra (23.07) więc jak ktoś potrzebuje, może się zgłosić na PW  😉

edit: już nieaktualne  😉
Dotarly do was oglowia Diva z grene? W czwartek Pan zapewnial mnie, ze towar zostal przygotowany do wysylki, a dzisiaj dzwonili do mnie, ze tego oglowia nigdzie nie ma i przepraszaja... Tylko ja mam takiego pecha?
Caira, zamawiałam w czwartek i w piątek było u mnie

EDIT tylko może dodam, że płaciłam przez PAYU więc pewnie od razu wysłali

u mnie dzisiaj był kurier, a zamawiałam w piątek
Caira ja dzisiaj przez pół dnia wydzwaniałam do nich, bo odsyłali mnie do kolejnych działów i dopiero jak zrobiłam awanturę, pan mnie przepraszał i zapewnił, że najdalej pojutrze ogłowie będzie u mnie. No zobaczymy...
A zamawiałam w ubiegłą środę...
saganek na equi-point.pl są ochry pony w promocji  😉
No to ladnie... A ja zamawialam we wtorek tydzien temu, zadzwonie do nich jeszcze raz..
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się