Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Ja mam 5 % 🙂
potrzebuję pilnie kodu rabatowego najlepiej do konika, bo tam mam rzeczy, których nigdzie indziej nie mogę znaleźć . będę baaardzo wdzięczna! 🙂
Koński Świat od wczoraj w nowej lokalizacji. Żaden z poprzednich sklepów juz nie działa. Są teraz na ul. Piłsudskiego 11, adres strony internetowej tez sie zmienił : www.salonkonskiswiat.pl
Z tego co wiem to jak tylko rozpakuja sie to wyprzedaze beda🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
03 sierpnia 2014 09:36
oz a działa Ci prawidłowo ta strona? Bo jak kliknę np. na link do kolekcji z 2014, to mi wyskakuje informacja "error 404" 🤔
Rozumiem, że sklepu w Warszawie już nie będzie?! Jeśli tak, to szkoda
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=15196.msg2133603#msg2133603 date=1404583889]
Pasi-konik też ma darmową za zakupy od 99 zł i z zapłatą orzelewem
[/quote]

Jak to jest z tą darmową wysyłką od 99zł? Składam zamówienie, które wynosi więcej i wybrałam darmową wysyłkę, zaznaczyłam też zapłatę przelewem, ale pokazuje mi, że mimo wybrania tej opcji mam naliczoną kwotę za przesyłkę tak czy siak.
Ma ktoś kod rabatowy do Bergo? :kwiatek:
nasturcja darmowa wysyłka była do 1.08
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=15196.msg2133603#msg2133603 date=1404583889]
Pasi-konik też ma darmową za zakupy od 99 zł i z zapłatą orzelewem


Jak to jest z tą darmową wysyłką od 99zł? Składam zamówienie, które wynosi więcej i wybrałam darmową wysyłkę, zaznaczyłam też zapłatę przelewem, ale pokazuje mi, że mimo wybrania tej opcji mam naliczoną kwotę za przesyłkę tak czy siak.
[/quote]

Ta darmowa wysyłka od 99 zł była chyba tylko do 1 sierpnia.
Szczerze to nie mam pojecia. Na komputerze  w sklepie mi dziala. Ale moze  nie  wrzucili jej normalnie do sieci. Od jutra sklep otwarty, woec pewnie strona tez zadziala. W warszawie nie bedzie juz w ogole. Jak tylko dowiem sie od kiedy ofocjalne wyprzedaze to dam znac🙂


Edit. Mi normalnie dziala strona😉
Fokusowa, aha, dzięki 🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
04 sierpnia 2014 08:49
no nic, mi dalej wyskakuje "error 404 nie mamy takiego produktu" i na dole wyskakują "proponowane produkty"
może zacznie działać później. Sprawdzałam na tablecie, w telefonie i w laptopie i wszędzie to samo  🙁
Mi tez nie dziala 🙁
w Końskim weszły wyprzedaze🙂 20% na najnowsze kolekcje. oprocz tego sa jeszcze jeszcez w promocyjnej cenie kantary z anky w komplecie z uwiazem. Tylko na fb jest ta promocja. Dostepne kolory : aquarius XFULL, ultramarine COB, Navy COB, indiana red COB (2sztuki) po 75zl za komplet.

jak wam link nie dziala to w google moze wpiszcie salon konski swiat. Moze tak sie uda znalezc strone.
oz można link do tych kantarów po 75 zł za 2 sztuki ? 😀
to nie sa dwie sztuki a ta cene. 75zl jest za jeden kantat z uwiazem. Po prostu na stanie sa dwie sztuki dostepne. Linku nie mam. Moge wrzucic zaraz zdjecie




edit. dorzucilam fotke
Mi się na Końskim Świecie wciąż wyświetla: 404 - nie mamy takiego produktu.... Potrzebuję cottona denim lub navy vs z NG w promocji... Czy jest on gdzieś dostępny? 🙂 Ktoś? Coś?  :kwiatek:
jaskierkowa zobacz w GNL-u 🙂
PATRYCJA10822 Nie mają - nawet do nich dzwoniłam... 🙁
jaskierkowa sprawdź equishop.pl lub sprzetjezdzicki.com :kwiatek:
Na equishopie tylko DL... a na sprzetjezdziecki.pl nie jest przeceniony... poczekam jeszcze pare dni i najwyżej kupię go bez przeceny 😉
Jutro maja dzwonić do informatyka zeby zrobił cos ze strona. Takze na razie najlepiej dzwonić i przez telefon zamawiać.
w nowym bergo stacjonarnym 9-11.08 , 25% na wszystko

przyznawać kto jest z gdyni orłowa i zrobi mi zakupy? :P
i mi i mi  :kwiatek:
edit. widział ktoś przecenione pady z yorka?
były w pasikoniku ale nie zdążyłam 🙁
Są gdzieś jakieś promocje na oglowie ? (Trzeba było kupić Dive  👿 )
TheWunia widziałam coś w bergo i equi-point 🙂
Horse_art mogę Ci zrobić i tak muszę podjechać po preparat dla koniska 🙂
Mam 7% rabatu w Bergo jakby ktos chcial. 🙂
W stacjonarnym equi-point (Olsztyn) -30% na wszystko.
basia16816 nie wiesz może do kiedy i jak asortyment ?
horse_art, wprawdzie obecnie siedzę w Pucku, ale akurat w poniedziałek będę w Gdyni, i to w dodatku w okolicy nowej lokalizacji sklepu. Sama chętnie wejdę zobaczyć, jak bergo teraz wygląda 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się