Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Dla mnie to śmieszne, jest wątek o promocjach i wyprzedażach więc nie rozumiem dlaczego nie można tu napisać o fajnych promocjach? Wg mnie bardzo przydatne informacje z pierwszej ręki.
Moim zdaniem informacja ok, ale jeden post wystarczy 😉 No i - albo wszyscy, albo nikt. Nie tylko oz pracuje w sklepie jezdzieckim, a innym się dostawało za takie informacje 😉
ja tez jestem za, że by sklepy pisały o swoich "mega" (i miej mega - ale dużych) promocjach. zresztą już to omawialiśmy i nie było sprzeciwów. w końcu promocja to promocja - żadna krzywda dla nikogo, po co udawać, prosić kogoś o napisanie czy nie informować. przecież to dla naszego dobra - a wiesci z 1 ręki lepsze - bo pewne, najszybsze, nie trzeba szukać itd.
tylko juz rozpisywanie jw. (na temat zamówien persoalnie) - to już na pw. bo co kogo obchodzi czy x dostał czy y itd....
tylko wtedy jak wszyscy to wszyscy i caball i jarpol i cala reszta revoltowych producentow- i nie tyko promocje, ale np. nowe kolekcje, produkty itp., bo inaczej jest to nie fair
No to proponuje ułożyć regulamin, spytać moderatorow i już 😉

Czy taki jak ngt może być?

1. Jest to wątek TYLKO dla firm z branży jezdzieckiej
2. Dodawać posty dotyczące promocji i wyprzedaży sprzętowych mogą tylko osoby , których nick lub podpis (do uzgodnienia z administracją) wskazuje wyraźnie kogo reprezentują, jaką firmą handlują bądź jak brzmi nazwa sklepu jezdzieckiego.
3. Posty dot. promocji zakończonych będą kasowane na bieżąco.
4. Posty firm, producentów, dystrybutorów, osób z branży jezdzieckiej musza posiadac informacje od kiedy do kiedy trwa promocja.
5. Dana firma, producent, dystrybutor, osoba z branży jezdzieckiej ma prawo dodać info o promocji raz na 2 tygodnie.

Karla🙂, a teraz istnieje wątek "nowe kolekcje, produkty"? Bo ten jest o proporcjach i wyprzedazach, więc dlaczego miało by być nie fair?
Piotrek, ale w tamtym wątku firmy typu jarpol,cabal i inne nie mogły informować, linkować itp. swoich produktów, jedynie jak ktoś z zewn dał linka było ok, a tu jak widzisz... pracownicy sklepów koni, gnl, koński świat i innych bez problemu wrzucają info o promocjach albo hasła " u nas są"
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
14 sierpnia 2014 08:03
a mnie się wydaje że jak zrobi sie wątek dla sklepów to zrobi się mega bałagan. Teraz można tu wymienić się kodami, uzyskać info o promocjach w najpopularniejszych sklepach, a jak zrobi się wątek reklamowy, to nic nie będzie można znaleźć w tysiącach stron. Od reklam jednak jest dział ogłoszenia, bo zaraz zrobi się spęd Panów Waldków, co to mają pietruszkę na sprzedaż.
A jak wyobrażacie sobie wrzucanie postów pod nickami z nazwa firmy? Stali użytkownicy jak Quanta musieliby założyć nowe konto z nazwą animalia albo BR? Przecież podwójne konto jest niezgodne z regulaminem forum. Takie posty nie różniły by się wiarygodnością od reklam, a ten wątek ma za zadanie pozyskanie informacji o promocjach od zaufanych osób, klientów, którzy nie maja interesu w promowaniu danego towaru.
[quote author=Karla🙂 link=topic=15196.msg2160460#msg2160460 date=1407997550]
tylko wtedy jak wszyscy to wszyscy i caball i jarpol i cala reszta revoltowych producentow- i nie tyko promocje, ale np. nowe kolekcje, produkty itp., bo inaczej jest to nie fair
[/quote]
dlaczego?
wątek o promocjach i wyp. to niech wrzucają - ale wyłącznie informacje o promocjach!
nowe produkty diy wrzucają w diy, a sklepy (w zasadzie to tylko Quanta) reklamuje-pokazuje produkty w wątkach tematycznych.
i nikomu oczy od tego nie wyschły, choć moze  tym2 mozna miec mieszane uczucia- czy to info czy reklama. a i hb contakt jest tu promowany, zapewne  podobnych przyczyn.

więc jak caball, jarpol, BR, animalia, zrobi duza promocje na cos - powinien móc tu wrzucic jak kazdy inny uzytkownik. ale bez rozzpisywania sie, nie kazde byle%kiedy dalej jest drozej niz w innych itd. same okazje.
wtedy bedzie uczciwie - bo kazdy, a nie wybrani sie do reklamy dostanie, a my skorzystamy.
co za różnica kto wrzuca info?  😵
Jak jest dobrze to zawsze znajdzie się "cwaniak" któremu coś nie pasuje i musi namieszać!!!!!!!!  🤬 🤬
Dokladnie,horseart,o to mi chodzilo-ze wszyscy,a nie wybrani🙂i nie hasla...u nas sa te produkty,to nic ze cena ta sama co wszedzie,ale grunt,ze u nas;-)
a tak wcinając się w dyskusję - widział ktoś koniakowe/jasnobrązowe ogłowie w promocji?
Oczywiście, że wszyscy i konkretne promocje- mega wyprzedaże itp., ja się cieszę jak wiem, że mogę coś kupić znacznie taniej niż gdzie indziej i nieważne dla mnie kto wpisuje taki post.
Mi nie przeszkadzałaby 'osobista' forma w tym jednym wątku- nie ogłoszenia typu mamy to i to tu macie foto od producenta, tylko jak teraz oz- wpada ktoś z Kariny i wrzuca własną fotę przecenionych aktualnie derek. I byłby to jedyny wątek gdzie każdy sklep mógłby otwarcie wpaść i powiedzieć, że ma super fajną cenę na suple albo szmaty.
Mi obojętne czy info i promocji wstawi firma czy poprosi znajomego żeby to zrobił. 
Aczkolwiek pomysł o tym, by firmy wstawialy info o nowych kolekcjach nie pasuje mi tu zbytnio... (chyba ze ktos spyta) bo będzie bałagan...
nowe kolekcje nie maja nic wspolnego z okazyjymi cenami. a to watek o okazjach.
beda tylko okazje - nie bedzie balaganu 🙂 (tak jak teraz)
Dobra a ja się pytam gdzie jest jakaś promocje na przesyłkę pasz?? konkretnie interesuje mnie St hippolyt Vitalmusli Beste Jahre 20 kg, ktoś coś wie?? :kwiatek:
Karla🙂, przecież właśnie oz wycięto za wyrzucanie info o promocji, więc chyba średnio mogą.

Rudzik, nie będzie 1000 stron bo nieaktualne promocje były by kasowane, limit 1 posta na 2 tygodnie powinien ograniczyć liczbę postow + wymusić wpisywanie najciekawszych. W "ogłoszeniach" nie ma kategorii promocje poza tym można wystawiać setki ogłoszeń więc dopiero tam można się zgubić.

Kwestie nazwy sklepu w nicku można rozwiązać zmieniając regulamin albo rezygnując z tego pomysłu.

Ten wątek by nie został zamknięty - były by dwa, jeden dla normalnych ludzi 😉 i jeden dla firm i pracowników, skoro oni nie mogą tutaj pisać.

Dopisek: alternatywa dla drugiego wątku: dodać kategorię "promocje" w ogłoszeniach.


Przy czym jeszcze raz powtarzam, że to propozycja na wypadek gdy firmy nie mogą tutaj informować o promocjach.  Jak mogą, to nie widzę sensu nowego wątku.
Piotrek, a taka gazeta Świat Koni powinna zrobić specjalną wkładkę, w której firmy by mogły za darmo umieszczać ogłoszenia o promocjach? No niech zrobią, co sobie w ogóle wyobraża te redakcja, żeby biedne sklepy nie miały gdzie się prześcigać w ofertach!  🙄

To nie jest wątek reklamowy, miło, że prywatnie sobie podrzucamy newsy o wyprzedażach i okazje. Jeśli jakiś sklep zamierza się tu rozgaszczać, to zostanie skutecznie wyproszony.

Ogłoszenia też są dla osób prywatnych. Chcesz zarabiać, to reklamuj się w różnych mediach odpłatnie, chcesz sprzedać swój prywatny, używany sprzęt albo nietrafione końskie fanty - zapraszamy.
quantanamera, gdybym był czytelnikiem SK to byłoby mi obojętne, czy firmy płacą za ogłoszenia o promocjach czy nie, byle by były.

Tyle że porównanie do SK jest chyba nietrafione, bo to gazeta komercyjna więc oczywiście chce zarabiać na ogłoszeniach, a re-volta chyba nie?

Co nie znaczy, że chciałbym w ogłoszeniach widzieć reklamy normalnych sklepów. Chyba bym nie chciał. Ale promocje, wyprzedaże, okazje to inna sprawa ...

A co do ogłoszeń, to "ogłoszenia drobne" znaczy "tylko od osób prywatnych" ?
Piotrek, no wiesz, re-voltę utrzymuje duch święty i ciuła złocisze właśnie po to, żeby sklepy miały darmową platformę do reklamy.

Jeśli chciałbyś stronę z promocjami, wyprzedażami etc., administrowaną przez sklepy, to czemu jej nie założysz?

W ogłoszeniach są sklepy, ale póki co respektują zasady kulturalnego współżycia z forumowiczami i np. nie spamują ilością ogłoszeń. Na Allegro trzeba płacić za każde wystawione ogłoszenie / aukcję, a oglądalność ogłoszeń forumowych jest nieporównywalnie większa niż jeździeckiego działu na Allegro.
Dzięki Quanta 🙂właśnie o taki głos mi chodziło, ale nie bardzo wiedziałam jak to napisać🙂 jak wszyscy to wszyscy jak nikt to nikt.
Czyli w ogło sklepy nie mogą wystawiać sprzętu? a jest tam od groma takich ogłoszeń...
posiada ktoś bon do skoczka/pasi konika/bruge? 😉
najbardziej zalezy mi na tym pierwszym
Piotrek każda platforma w internecie musi za siebie zapłacić by istnieć a żeby mieć z czego to zarabia właśnie na ogłoszeniach (z resztą nie tylko w internecie, myślisz że puszczenie reklamy w telewizji czy radiu jest za free? nawet przecież żeby dać ogłoszenie do gazety trzeba jakiś tam grosik wydać). Gdyby tak każdy sklep mógł sobie tu robić darmową reklamę to nie tylko my (jako dający taką możliwość) bylibyśmy stratni ale było by to nie fair w stosunku do innych portali gdzie za reklamę musisz płacić a nikt by się tam wtedy ogłaszać nie chciał (i pewnie jeszcze się kłócił, że dlaczego ma płacić). Trochę zaplątane  😡 ale chyba widać jak to działa.
o przepraszam...ale reklama jest - jedyny banerek reklamowy na forum to sklep wlascielki - to chyba jest reklama prawda? = forum zarabia na siebie (nie placi za reklamę-bo placi za serwer 😉 )? prezentuje swoje produkty? promocje (jak są) sa wrzucane i tu? sklep chwalony w watku o chwaleniu/ganieniu sklepów? to o co chodzi? a malo? trzeba konkurencje uciszac?
taka mega konkurencja, ze właściciel czy pracownik sklepu wrzuci tu sam ze ma jakas mega oferte? zamiast prosic o to kogos?
to jest ta równośc i fair? w stosunku np. do nowyh sklepów, ktore jeszce nei mają rzeszy klientów z forum?
takei zagrożenie dla Q sklepu? przecież nikt ie ma zamiaru pisac zeby u niej nie kupowac, ale ze sa promocje gdzie indziej, jak sama takie zrobisz, zeby bylo taniej niż w innych - wrzucaj... kazdy się ucieszy
przeciez nei chodzi o stale reklamy, banerki tylko wrzucanie promocji jak teraz, tylko bez inwigilacji czy wrzucajaca osoba ma z tego bezpośrednie korzysci czy nie...
horseart- w watku o chwaleniu i ganieniu😉 to wszystkie sklepy maja reklame albo anty. Poza tym forum jest quanty i tylko Ona ma prawo decydowac kto moze a kto nie sie oglaszac, ja na stronie zwiazanej z moja firma tez bym gonila posty konkurencji. A jak sie to uzytkownikom nie podoba... to zawsze zostaje forum swiata koni i allegro😉
i przeczytaj sobie niektore nachalne oferty sklepow typu -ktos o cos pyta bach link i o u nas sa albo pracownik sklepu raczy kucyk daje linka do swojego sklepu, watek o owadach pytanie, a pracownik sklepu krzywa grzywa bach link o ten specyfik jest super (jakby nie mozna bylo podac np. ze czarna absorbina😉 ) to jest reklama, w moim odczuciu bardzo nachalna
Karla🙂, tak, oczywiscie masz racje. tez mnie takie irytuja ;/ chyba we wszystkim trzeba miec jednak umiar i takt....
Szukam bardzo ciemnych czekoladowych owijek ( do cottona coffee) w super cenie, ktoś coś widział?
Szukam cukierkowej kamizelki lub kurtki Spooks Emilia Widział ktoś gdzieś ? 👀
Burza, co prawda nie na promocji, ale w fajnej cenie (41 zł) w HT są owijki Start. Mam akurat czekoladowe do schocko z schocko-orange i są całkiem ciemne, a przy tym to jedne z najfajniejszych owijek, jakie kiedykolwiek miałam. Nie sugeruj się zdjęciem na stronie sklepu - nie mają tego tragicznego logo przy rzepach 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się