Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

LatentPony jak ja zamawiałam było wszystko wg strony dostępne, dopiero następnego dnia się dodzwoniłam i dowiedziałam , że to co  chce to tego nie ma.
Mysle, że rzeczy w Arcus'ie są dostepne, te ktore sa podpisane ze jest w magazynie.Bo jak dziś zamawiałam to było tylko jedno wedzidło a jak chciałam 2sztuki to juz mi wyskoczyło że nie ma takiej ilości dostepnej więc mysle że wszytsko sie aktualizuje tam 🙂
B yłam w equishopie. Teraz przecenione sa bryczesy lugana z 599 na 399 i judy na 499( nie wiem z ilu?) . A w lutym bedzie wyprzedaz zimowej kolekcji.
W Awil Horse jest wyprz bryczesów euro star i mountain horse niezależnie od modelu wszystkie po 199zł (przecena w przypadku niektórych z 550zł) dodatkowo promocje animo i kentaur oraz promocja na siodła 3tys zamiast 7tys w niektórych przypadkach.
Ale na stronie ich nie ma? Czy ja nie widze? Nie mogę znaleźć ES ani MH...
Gru   nic nie dzieje się bez powodu
19 grudnia 2011 19:10
Zorilla sprawdź na allegro, ostatnio tam wystawiali dużo promocyjnych artykułów 🙂
na stronie nie ma towaru wyprz raczej na allegro lub telefonicznie 🙂
http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=Awil+Horse

Hello Kitty  😍 Ta torba na oficerki kusi..
hehe cała kolekcja jest bardzo fajna ja sie zakochałam w zwykłej torbie na ramie z HK xD
Mam bluze z tej kolekcji hello kitty, jakosciowo bardzo dobra.
Mi się straaaaasznie podoba ta bransoletka czarna ale nie mam pieniążków 🙁 I czerwone bryczesy  😍 .
Nie.... dlaczego wkleiłas ten link !!! Za duzo rzeczy kusi.


Tam są włoskie rozmiary podane ?? Nasze 36 to ?? 40 czy 42 włoskie ?
w zależności od modelu włoskie 40 to nasze 36/38 🙂 jeszcze dzis na allegro pojawi sie troche bryczesów ES 🙂
http://dryf.eu/pl/p/Bryczesy-Euro-Star-0083-rozmiar-z-metki-80-28L/75  białe ES za 80zł

Czyli mówicie że te rozmiary MH są zaniżone 🙁 ? Jak nosze zwykle 40 to 38 będą na pewno za małe 🙁 ?
Juz ten temat poruszyłaś w innym watku  🙄
może będą teraz jakieś świąteczne promocje w sklepach internetowych? 😉
Byłam dzisiaj w awil horse i kupiłam śliczne bryczesy euro stara. Na prawde warto  dziewczyny, jeszcze jest co wybrać i cena 199zł bardzo okazyjna. Jeślki byłby ktoś chętny mogę zrobić zdjęcia 😉
Poszukuję derek polarowych czy dralonów Eskadrona na wyprzedaży :kwiatek:
ola8719...., danke :kwiatek: jakbyście coś jeszcze znalazły to proszę o podrzucenie linku.
Dużo wyprzedaży na ihaha.pl, dalej jest wszystko strasznie drogie  🙁 no ale sporo taniej jest!
http://www.ihaha.pl/info_pages.php?pages_id=26
czy ktoś może pamięta czy rok temu na święta czy nowy rok była jakaś zniżka w okserze lub gnl? - niestety wątek jeszcze wtedy nie istniał a ja nie pamiętam.....
dalej jest wszystko strasznie drogie  🙁 no ale sporo taniej jest!


Ja zawsze w takich przypadkach się zastanawiam nad tym, jak wielkie marże sklepy biorą. Przecież i na tych wyprzedażach pewno nie tracą, ani nie sprzedają "po kosztach". Myślę, że i tak zarabiają.
tunrida spore. i podatek trzeba zapłacić. stratni nie są ale myślę że zalegające rzeczy sprzedają za koszty zakupu. chociaż kto to wie. ja nie 😉

podpinam się do pytania agata* gdzie można się i czy w ogóle spodziewać przecen poświątecznych?

Albo rękawiczkowych przecen ktoś się doszukał?
A czy są gdzieś wyprzedaże koszulek polo?
tunrida, zdziwiłabyś się ile razy sklepy na takich wyprzach wychodzą na zero lub tracą..
Lepiej sprzedać po kosztach, wyjść na zero lub odrobinę stracić niż magazynować (jeśli sklep nie ma swojego magazynu).
Promocja w Hooksie 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się