Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

BASZNIA   mleczna i deserowa
21 sierpnia 2014 22:43
Jakby się komuś rzuciły w oczęta czapraki PONY w jakichś zabójczo dobrych cenach 🙂 ?
W Yardzie nie widzę...
[s]Mam do oddania kod rabatowy 30% na dział czapraki/podkładki do Bergo jak by ktoś potrzebował 🙂[/s]


Już nieaktualne
wiedziałam ze tak będzie, dwa miesiące szukałam bryczesów a dopiero jak kupiłam to pojawiła się promocja w pasi koniku - 20% (od dzisiaj -20% na wszystkie)
BASZNIA, coś konkretnego? Widełki jakieś? 🙂
w bergo derka siatkowa 145 za 45 zł 🙂 i maski od 18 do 36 zł c:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 sierpnia 2014 09:27
Mam 30% na czapraki i podkladki do Bergo.
BASZNIA   mleczna i deserowa
22 sierpnia 2014 10:08
Dworcika, tanio 🙂

Odysowa, dziekuje, nie sprecyzowałam wczesniej, ze chodzi mi o taniosc 😉. Stowa za jeden-potrzebuje dwa, mnie nie urzadza, jak dla mnie nie jest to tanio 🙂.

Też dostałam kod na czapraki od martyna0112  :kwiatek:, napisalam do Bergo, bo z tanich czapraków nie widze u nich poniakow nic :/...
BASZNIA, ostatnio na horsehouse widziałam kilka przecen czapraków pony
Klik
Klik
Klik
60-70zł. Chociaż nie za bardzo wiem, co to za firma ;]
BASZNIA tam gdzie patrzalam tańszych brak. Tylko FULLe  😉
BASZNIA   mleczna i deserowa
22 sierpnia 2014 10:26
Milla, dziekuje, spojrze 🙂.
Odysowa, No wlasnie, tanie sa, ale duze, no nic, dzieki 🙂
który sklep ma darmową dostawę pasz? I spory ich wybór??
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 sierpnia 2014 13:20
Galopada 😉
sporego akurat nie ma, bo tylko eggersmann w galopadzie 😉
Animalnia niektóre pasze ma z darmową wysyłką.
szukam cottonów nici navy i magenta najlepiej vs ale Dl tez moga byc w cenie 125-130 zł bez przesyłki.
Jak to nie ma pony 😁 zawsze jak szukam fulla, to na przecenie same pony albo DL, a jak potrzebny pony to nie ma 🤣
ma ktoś może kod rabatowy do pasi konika?
ma ktoś może kod rabatowy do pasi konika?


Ja mam -5 %
ma ktoś może kod rabatowy do pasi konika?


TheWunia ma na stałe -5% jak  nie więcej, ale musisz od niej z konta zamawiać :kwiatek:
Ma ktoś kod rabatowy do konika?  :kwiatek:
szukam cottonów nici navy i magenta najlepiej vs ale Dl tez moga byc w cenie 125-130 zł bez przesyłki.


To wciąż aktualna kolekcja, za przecenianie jej Eskadron dałby po łapkach 😉
Dworcika jak to dałby po łapkach? Ja widziałam już sporo przecenionych niciaków z tej kolekcji, poza tym przecież cottony czy inne rzeczy z kolekcji letniej też są teoretycznie z aktualnej kolekcji a już dawno większość z nich została wyprzedana ze sklepów w promocyjnych cenach.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
23 sierpnia 2014 16:10
Dworcika, jeśli naprawdę Eskadron ma taką politykę cenową, że nie można przecenić rzeczy z "nowej" kolekcji, to to jest zachowanie mocno nierynkowe. Przecenia się rzeczy, które gorzej idą, nie ważne czy są wprowadzone tydzień, miesiąc czy rok temu.
To gdzie te przecenione niciaki?
Uwierz mi, że są 😉
To może jednak podziel się tą wiedzą gdzie? Zwłaszcza, że ktoś tu pytał.

"Wiem, ale nie powiem..."
Nie podpuszczaj  😉 Poza tym mogłabyś się odnieść do reszty mojej wypowiedzi?
Ktoś wcześniej pytał w cenie 125-135 a ja widziałam po 150 więc taka informacja nie przydałaby się osobie pytającej 😀
larabarson ale skoro widziałaś po 150 to i tak mogłabyś wrzucić, może się Hala124 nie skusi, ale ktoś inny tak?
A co trzeba zrobić, żeby uzyskać jakiś stały rabat w koniku?
larabarson no chyba sobie jaja robisz  🤔 po to ten wątek żeby wzajemnie się informować o takich przecenach
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się