Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

B.B.   Wszystko ma swój początek i koniec.
08 października 2014 16:29
może rzuciła wam się promocja na żłób plastikowy potrzebuję coś w miarę szybko, ale też nie za 300zł
szemrana dzięki :kwiatek:
B.B., nie wiem jakiego dokładnie szukasz, ale tu masz większość poniżej stówki, najdroższy chyba 140 zł 😉

[[a]]http://www.sklep-grene.pl/advanced_search_result.php?keywords=karmid%B3o&x=0&y=0&inc_subcat=1&search_in_description=1[[a]]
W pasi-koniku derki w promocji
Widział ktoś może w promocji kantar eskadrona w rozmiarze full i kolorze pasującym do kasztana?  👀
domcia406, Konik ma wyprzedaż kantarów, spory wybór - [url=http://konik.com.pl/wyprzedaze?keywords=kantar&producers[4]KLIK[/url] (jeśli interesuje cię tylko eskadron, to wybierz filtr producenta). Equishop też ma, ale nie wiem, czy jest tam jeszcze coś w rozmiarze full.
domcia406, celowałabym w denim, blue/white/toffe, grey (ale ten z jesień-zima 2013), walnut/sahara/taupe, navy z Nexta, negro...
No w pip jest eskadronowych kantarów, które do rudzielca by pasowały 😉 Zależy czy wolisz granaty, brązy, zielenie?
B.B., nie wiem jakiego dokładnie szukasz, ale tu masz większość poniżej stówki, najdroższy chyba 140 zł 😉

[[a]]http://www.sklep-grene.pl/advanced_search_result.php?keywords=karmid%B3o&x=0&y=0&inc_subcat=1&search_in_description=1[[a]]

Przez ta cholerną promocje  mam 3 nowe derki 😉 przejsciowka przeciw deszczowa bardzo fajna, ale gdyby mieli jeszcze  polarowki te za 48 to wzielabym hurtowo 😉
polarówki są super - w wyprzedaży jeszcze 155cm zostały z obydwu modeli gdyby ktoś szukał

[quote author=Orzeszkowa link=topic=15196.msg2198202#msg2198202 date=1412838277]
B.B., nie wiem jakiego dokładnie szukasz, ale tu masz większość poniżej stówki, najdroższy chyba 140 zł 😉

[[a]]http://www.sklep-grene.pl/advanced_search_result.php?keywords=karmid%B3o&x=0&y=0&inc_subcat=1&search_in_description=1[[a]]

Przez ta cholerną promocje  mam 3 nowe derki 😉 przejsciowka przeciw deszczowa bardzo fajna, ale gdyby mieli jeszcze  polarowki te za 48 to wzielabym hurtowo 😉
[/quote]

Nie przejmuj się ja przez wyprzedaż kupiłam ogłowie dwie derki i dwa czapraki zupełnie nie wiem po co hahah  :emot4:
ma ktoś kupon rabatowy do pro-linen? :kwiatek:
Agnieszko, Widze, ze nie tylko ja wpadlam w wir przecen derkowych 😉
Z reszta mam kupe rzeczy kupionych "po taniosci", ktore od nowosci leżą w szafce  😵  i nigdy konia nie widziały
dzikaświnia   Dzik jest dziki, dzik jest zły. Dzik ma bardzo...
10 października 2014 09:37
Dlaczego w grene jest taka rożnica w cenie tych derek Titan? 145cm jest za 62 zł a 155cm za 140zł.
Już prawie nic nie zostało.
Zostały już tylko na muchy albo mam jakiś błąd. Chciałam kliknąć kup i niestety chyba mnie ktoś ubiegł bo nagle mam pustą stronę.
dzikaświnia   Dzik jest dziki, dzik jest zły. Dzik ma bardzo...
10 października 2014 10:30
Tak , już nic nie zostało.
ja też byłabym wdzięczna za kod do pro-linen, troche mi sie uzbierało pasz do kupienia 😀
Megane to jest masakra jakaś, połowa moich rzeczy konia nie widziała, a żal mi sprzedawać, tylko nowe kupuję  😀iabeł:
Dworcika, harja Dziękuję bardzo dziewczyny  :kwiatek:
Śledzicie oferty sklepów to może będziecie umiały mi pomóc.
Szukam bata do lonżowania ale koniecznie z lekką rączką z pianki. Czy ktoś widział?
Miałam taki, ale komuś też się spodobał w trakcie w wakacji. 🙁
Ascaia, nie wiem czy kest z pianki, ale ja mam lekki (w porownaniu do innych z ktorych korzystalam) z decathlonu. Taki za ok 24-25zl
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
10 października 2014 20:37
A ja czekam na darmową wysyłkę w Pro-linen. Od czego to zależy?  😎
Ascaia, jak chcesz to kupić przez net, to raczej odpuść. Koszt wysyłki bata jest stosunkowo wysoki, bo gabaryt już nie ten.
Jak chcesz lekki, to szukaj tego typu: http://www.gnl.pl/dla-konia/baty/do-lona-owania/teleskopowy-bat-do-lonzowania-whip-go.html
Te składane mieszczą się w gabarycie z najtańszą wysyłką 😉
Ascaia, a najlepiej kup w Decathlonie... wędkę 🙂 Sprawdza się. Leciutka.
Nie widział czasem ktoś ciekawej promocji na książki wyd. galaktyka? Jak na złość potrzebuję kupić atlas a akurat żadnej promocji nie mają.
Podziękował za wskazówki. 🙂 Nie doceniałam Decathlonu. Podjadę i pooglądam na żywca. Szkoda, że jasny, będzie się łatwo brudzić, ale lekkość ważniejsza. 
I darmowa wysyłka naprawdę działa i to szybkim kurierem 🙂
Tylko mi akurat firma Fedex nie przypisała. Dwa razy od nich zamawiałam i gość, który mi do Gdańska dostarczał... NO kurcze takie gbura to dawno nie spotkałam...
Ale zamawiałam dwa razy i szybko wysłane i sprawnie dostarczone i każdą pierdołę Ci dowiozą :P
I darmowa wysyłka naprawdę działa i to szybkim kurierem 🙂
Tylko mi akurat firma Fedex nie przypisała. Dwa razy od nich zamawiałam i gość, który mi do Gdańska dostarczał... NO kurcze takie gbura to dawno nie spotkałam...
Ale zamawiałam dwa razy i szybko wysłane i sprawnie dostarczone i każdą pierdołę Ci dowiozą :P



ja z Fedex'u też jeszcze nie trafiłam na miłego faceta... każdy jakby pracował z kare :P
U nie jest baaardzi ily i pomocny pan kurier z fedexu, szczecin, polecam 😉
alexiss
U mnie na dwie wysyłki jedne był ociemniałym i w dodatku chamem 🙂
A drugi był z kolei uprzejmy i pomocny 🙂

Tak czy siak Decathlon i darmowe wysyłki polecam 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się