Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Wiem, że inne już niedostępne produkty wiszą. Domyślam się tylko, że były kiedyś dostępne i jak zeszły z magazynu to nie zostały zdjęte ze sklepu. O ile inne przekręty ze strony equishopu (jak zmieniające się co chwilę rabaty) są karygodne to akurat produkt wiszący w sklepie z informacją, że jest niedostępny to dla mnie żaden dramat.
Zmiany rabatów tez nie kwalifikowałabym w kategorię "dramatów"  😉 ale mogliby po prostu zdjąć te towary. Po co w nie bez sensu klikać?
Haha equishop jak zwykle! Też upatrzyłam sobie bryczki i na dzisiejszej super promocji są droższe niż wczoraj  😁 ale ja już kiedyś pisałam,  że kiedyś przy dużych zakupach zrobili mi numerek i ceny magicznie wzrosły po zatwierdzeniu koszyka...
A to już ich problem, że klienci muszą wykonywać zbędne kliki. Zmieniające się rabaty są nie fair w stosunku do kupujących i to można jak dla mnie pod dramat podpiąć i oszustwo nawet  😉
Rabaty obrotowe a'la equishop 😉
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
01 lutego 2016 16:44
[quote author=_Gaga link=topic=15196.msg2489472#msg2489472 date=1454325177]
Nasturcja-Renata, fajnie, ale w jakim sklepie?
[/quote]

_Gaga gapa ze mnie  😵 -15% na Horze w Pasi-konikudo 08.02 😉
A widział ktoś gdzieś Dralon eskadronowy na promocji ?  👀
tulipan, oczywiście, że są nie fair, ale myślę, że można sobie wyobrazić większe "dramaty" :-)
Ja mam dość durne pytanie.... do czego używacie dralonów? Bo jako po treningowa jest słaba, stajenna też nie... to do czego? mam kilka perełkowych, ale jakoś leżą...
Ja się boje poczte otwierać, bo ciągle maile ze sklepów jeździeckich o kolejnych promocjach  😵
Koniarz.eu promocja na eskadron.
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
02 lutego 2016 14:34
kitty głownie na stępa przed i po jeździe dla ogolonego konia
Na Amigo jest wyprzedaż termobutów  😅
wabankowa, http://www.salonkonskiswiat.pl/sklep-online/jesien-zima-2015-16/eskadron-classic/eskadron-derka-dralon-2-detail.html ale jest tylko L, a ja potrzebuje np XL 🙁


Dzięki, już dorwałam z kolekcji z 2014 w Equishopie za 280 z wysyłką  🏇


Posiadacie może kod rabatowy do Mustanga?  :kwiatek:
Ma ktoś promocje do konika? Albo wie czy planują w najbliższym czasie zrobić jakąś?
Wie ktoś, gdzie dostanę jeszcze big-square'a Eskadron dark red i pad Anky frosted gold?  :kwiatek:
FULL VS lub VSS, za wszelkie info będę potwornie wdzięczna, bo albo jestem ślepa, albo już nigdzie nie ma.
Z Anky może być problem, z tego co kojarzę, to już nigdzie nie ma od dłuższego czasu...
A w Optifeed "do wiosny" przy zakupie 3ech worków przesyłka za free. Opłaca się zamówić całą paletę.
Czy ktoś.widzial gdzieś brązowy neoprenowy popreg ujezdzeniowy, oczywiście najlepiej w sklepie z jakimś kodem rabatowym?  Ja jakoś w ogóle widzę same czarne🙁
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
03 lutego 2016 17:06
W equidea.pl promocja na Eskadrona  🙂
Dziękuję tundralove, już udało mi się dorwać  :kwiatek:
Macie może jakiś rabat do Amigo ????
Ma ktoś kod rabatowy do Hippovetu ?  :kwiatek:
Widzial ktoś owijki Darkred full?  👀
:kwiatek: dziekować
wie ktoś może coś na temat promocji na kantar z uwiązem najlepiej eskadron, ale biorę też pod uwagę inne marki np. kavalkade itp.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się