Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

sumire dobra, o tym nie pomyślałam :P
Vendettka smutno by było :/ my też dalej czekamy na potwierdzenie zamówienia. Trochę się niepokoję, bo zamawiałyśmy jako jedne z pierwszych (10:47), a dalej cisza.

ja robiłam zamówienie o 11.01. Wg obsługi sklepu realizują zamówienia po kolei jak do nich spływały. Moje  być może jutto popołudniu lub w czwartek. I wtedy dopiero się dowiem, co jest a czego nie ma.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
28 czerwca 2016 16:17
Smok10 to przez Ciebie zabrakało towaru 😂 wykupiłseś pewnie pół sklepu  😉
Ja do tej pory nie dostałam potwierdzenia z systemu, ale napisałam do nich i miły Pan mi potwierdził, że całe zamówienie jest aktualne. Zobaczymy jak to będzie  😉
Jak to dobrze jest mieszkać niedaleko equishopu haha 😀
Wszystko kupione około 16 wczoraj, ludziii w sklepie pełno, ale nie ma co sie dziwić.
Ogromny szacunek dla sklepu za dotrzymanie słowa  😅
Jak to dobrze jest mieszkać niedaleko equishopu haha 😀
Wszystko kupione około 16 wczoraj, ludziii w sklepie pełno, ale nie ma co sie dziwić.
Ogromny szacunek dla sklepu za dotrzymanie słowa 
😅


W sklepie kupujesz od razu i masz co chcesz  a w necie raczej mało prawdopodobne żeby dla wszystkich starczyło dlatego woleliśmy osobiście 😀 A tak , chwila moment i po sprawie  😉
Smok10 Mi ktoś już zwinął właśnie ze sklepu czaprak który 2 godzinki wczesniej zamowilam internetowo dlatego też bardzo się cieszę że mogłam tam jechać 😀 I także było dużo więcej rzeczy których nie było w internecie wystawionych np. derek  🏇
Ja zrobiłam o 10:42 i też jeszcze czekam na jakąkolwiek informacje. Widocznie byli szybsi 🙂
Pytanie do osób które były w sklepie stacjonarnym Equishopu, czy widzieliście tam może ochraniacze transportowe Eskadrona, te ze stałej kolekcji? 
Pytanie do osób które były w sklepie stacjonarnym Equishopu, czy widzieliście tam może ochraniacze transportowe Eskadrona, te ze stałej kolekcji? 


W Pruszkowie czy w Katowicach ? 😀
Obojętne w sumie 😉
Część osób szczęśliwie otrzymała już swoje paczki  😅 😅 😅 Kilka praktycznych informacji dla każdego kto niepokoi się swoim zamówieniem. Otóż zamówienia są oczywiście weryfikowane w kolejności spływania, ale jeśli ktoś wybrał płatność za pobraniem, a ktoś inny przelew - i jeszcze go nie zrobił, to oczywiście to zamówienie za pobraniem będzie już miało status "w realizacji" i będzie szybciej realizowane. Osoby wstrzymujące płatność wstrzymują samym sobie i nam realizację zamówień, dlatego apelujemy o wykonywanie przelewów. Jeśli czegoś z paczki zabraknie od razu w momencie realizacji robimy zwrot. Zamówienia za pobraniem oczywiście automatycznie będą miały pomniejszoną kwotę o to, czego na stanie nie było. Na przelewy w związku z sytuacją wyjątkową czekamy do 1 lipca, żeby nie blokować całej procedury i przyspieszyć wysyłki (w momencie wysłania potwierdzenia wpłaty czekamy jeszcze do poniedziałku).

ps. Dzięki Moderacji za niezbanowanie!!! I umożliwienie nam składania w tym wątku wyjaśnień  🙇 🙇 🙇

edit: doprecyzowanie
EquishopPL, a jak zmienić metodę płatności z przelewu na pobranie?
No ja czekam na jakiegoś maila z informacją, zanim puszczę przelew.
Ja zrobiłam przelew - pomniejszyłam kwote o rabat na ochraniacze....

Anai Też chciałam zamienić na pobranie, ale skonsultowałam się z equishop - podobno zamiana na pobranie jest fizycznie niewykonalna teraz , znalezienie tego zamówienia w systemie i ręczna zmiana... Także zrobiłam przelew...
jaskierkowa, niby rozumiem, ale nie chcę robić przelewu w ciemno i w razie braków mieć potem przez 14 dni roboczych zamrożonej sporej gotówki (w oczekiwaniu na jej zwrot). A do 1 lipca mogę nie zdążyć zrobić przelewu, skoro może dopiero w czwartek dostanę potwierdzenie, co jest 🙁
Anai Świetnie Cie rozumiem, tez miałam takie rozterki... I tez przelałam im niemałą kasę...
Ale bałam się po prostu, ze mi anulują to zamówienie...
Z tym, ze ja dostałam potwierdzenie zamówienia od razu wczoraj...
Jejku, jak ja bym chciała juz to wszystko miec u siebie...  🤔wirek:
maliniaq   Just do your job.
29 czerwca 2016 06:52
Rzucił się komuś w oczy czarny frak softshellowy na promocji? Szukam czegoś w granicach 200- 250zł  👀
Też miałam problem - płacić, czy nie. Ale po ponad 2 godzinnym oczekiwaniu na kod, znikaniu rzeczy, które chciałam kupić w tempie ekspresowym, oraz padnięciu serwera przy próbie zakupu... szybciutko zapłaciłam przez płatności24... I - jak zapewne wszyscy - wolałabym nie dostać zwrotu tych pieniędzy 😉
Obawiam się jednak, że przy zakupie potwierdzonym jakoś po 13 to mam niewielkie szanse na wszystko z koszyka 😉
Czy ktoś kto zamawiał wczoraj 28.07 ma już zmieniony status z w trakcie realizacji ? :kwiatek:
anetakajper   Dolata i spółka
29 czerwca 2016 07:17
Jest jakiś kod do gnl?  :kwiatek:
potter ja zamwiałam 27.06. Potwierdzenie złożenia zamówinia dostalam o 10:57 i od tamtej pory mam w trakcie realizacji 🙁
A chciałbym tylko wiedzieć czy wszytko do mnie dotrze 😀😀
EquishopPL A ja zrobiłam od razu przelew natychmiastowy, a dalej jest status "Oczekiwanie na płatność".



A ja doszłam do wniosku, że teoretycznie nasze rzeczy powinny być dostępne, bo zamówienie robione przed 11, więc stacjonarnie nikt wykupić przed nami nie mógł, a jeszcze sporo po tym jak zamówienie poszło to te rzeczy były na stronie dostępne. Jeżeli faktycznie są realizowane po kolei to myślę, że nie powinno być braków. Mam nadzieję :P
Czy ktoś się dzodzwonił do equishopu? Bo chciałam jednak odebrać osobiście, ale nie mogę się do nich dobić 🙁
Ja zaplacilam od razu przez przelewy24 i mam od poniedziałku tylko "płatność zaakceptowana"  🙄
Update: Jeśli ktoś chce zamienić przelew bankowy na pobranie poproszę o kontakt na priv, napiszę jak to zrobić.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
29 czerwca 2016 09:09
kitty otwieraja od 11😲0 więc nie dziwne, że sie dodzwonic nie możesz  😉
Hahah ale ja się staram dodzwonić od poniedzialku 😉 wiem o której otwierają 😉
A ja mam kolejne zmartwienie. Poprosiłam o zmianę przelewu na pobranie. Dowiedziałam sie, ze to niemożliwe wczoraj. Zrobiłam przelew jak mi polecono. I mam informacje, ze zmienili mi sposób zapłaty za pobranie. Wyslalam potwierdzenie przelewu. Ja wiem, ze my mieszamy... I wiem, ze maja zamieszanie... Ale boje sie co to bedzie. ..
Ale boje sie co to bedzie. ..


Po tej akcji , to nawet konie od woza okazjonalnie startujące na Towarzyskich a na co dzień chodzące z pługiem będą wyglądać jak Totillasy  😁 😁 😁 😁

Ciekawe co będzie jak Polska wejdzie do finału ?  😁
I wszystkie w Veredusach  😁
Mój Rekreant startujący LL i L od zawsze wygląda jak Totillas...  😜 Nie - Crazy Quick bo on w skokach :P  🚫
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się