Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

ehh siedziałam spokojnie i czekałam na jakiekolwiek info od equishopu o zamówieniu bez marudzenia zwłaszcza, że nie zależało mi jakoś wybitnie na czasie bo zamówiłam tylko derkę przeciwdeszczową, która teraz i tak jeszcze nie jest mi potrzebna a przed chwilą dostałam info, że zamówienie anulowane bo derki nie ma...a na stronie derka w wybranym przeze mnie rozmiarze cały czas dostępna...no kurde. cieszyłam się, że chociaż jedną rzecz udało mi się zamówić bo kod dostałam ze sporym opóźnieniem i prawie nic już nie było a tu taka lipa... 🙁
Sivens A kody nie były rozesłane dopiero o 10:30? (znaczy bo nie wiem wydawało mi sie że 10:30)  🤣 Okej ja już nie marudzę, czekam z niecierpliwością na swoje zamówienie  👀
Vendettka Nie wiem. Wydaje mi się, że o różnych porach. W sensie, że nie wysłali wszystkich na raz tylko seriami, bo jednak trochę tego było.

A no właśnie.. Może faktycznie się wstrzymajmy do momentu, aż sobie to wszystko ogarną i uporają się z resztą zamówień. Ja zdecydowanie nie mogę się czuć skrzywdzona, bo mimo wszystko część zamówienia dostałam i nie mało zaoszczędziłam 😉 gorzej koleżanka, która dostała tylko smar...
A ja już dostałam swoje veredusy .  🙂 😅
Mi nie przyszły żadne veredusy, pasza ani suplementu, ani rękawiczki.... ani wiele innych  😕
Ja jestem wściekła bo najpierw kod nie przychodził, jak juz w końcu napisałyśmy do nich to go przysłali, po złożeniu zamówienia equishop stwierdził, ze kod nam nie przysługuje, kolejna wymiana @ i jednak okazało sie, ze przysługuje... Zamowienie złożone zatwierdzone, rabat na veredusy naliczony, przyszla wiadomość ze paczka wysłana i ze wszystko w niej jest a okazało sie, ze przyszły 2rzeczy na krzyż a na resztę nie ma co liczyć... pan zasłania sie regulaminem, ktory jak sie domyślam został szybko uzupełniony gdy zaczęły sie problemy związane z ta promocja:-/
Cieszcie sie, że COKOLWIEK wam przyszło z tak dużym rabatem
Pewnie gdyby darmo dawali to też byście narzekały że połowa zamówienia nie przyszła
Equishop robi co może, pracuje na podwójnych obrotach, staje na głowie
A wy tylko narzekacie, równie dobrze mogli się wymigac od tej promocji, bo mieli jak 🙂
Nie o to chodzi... Ja dostałam potwierdzenie wysyłki na pełną kwotę, dostałam maila z info, że pasza jest.... więc nie dziw się, że ludzie się wściekają. Niby -50%, ale to dalej kupa kasy! A prawda jest taka, że mega często się zdarza przy wszelakich promocjach w equishopie, że odbierasz telefon z info, że połowy nie ma... Czy jak chcę korzystać z promocji sklepu to jestem gorszym klientem? Wtedy już nie obowiązują żadne zasady sprzedaży? bo ja chyba nie rozumiem...

kitty wydaje mi się, że to przez zamieszanie wyszły z tą paszą takie numery

A prawda jest taka, że mega często się zdarza przy wszelakich promocjach w equishopie, że odbierasz telefon z info, że połowy nie ma... Czy jak chcę korzystać z promocji sklepu to jestem gorszym klientem? Wtedy już nie obowiązują żadne zasady sprzedaży? bo ja chyba nie rozumiem...

zauważ, że mają tagże sklep stacjonarny i równie dobrze w czasie gdy ty zamówiłaś (dostępne) produkty przez internet, ludzie mogli stać już z nimi w kolejce...
Przed otwarciem sklepu?!
Cieszcie się, że macie jakiekolwiek info,ja wciąż czekam na odpowiedź na PW lub jakąkolwiek aktualizacje zamówienia  😵
*także


kitty o której zamawiałaś?
Więc jakim cudem osoby zamawiające po godzienie 11 dostały ochraniacze a te przed 10 nie?
Magia?  🤔wirek:


Kody zostały wysłane o 10,28.
Nie rozumiem jakim cudem zamówienie złożyłaś przed godziną 10.
Więc ???

Tak serio ... nie będę zdziwiona jak moderacja Wam da ostrzeżenia.
Obserwuję wątek i oczom nie wierzę
10:47 mam już potwierdzenie, a sklep czynny od 11... a maila o paszach dostalam następnego dnia 😉 no trudno, było minęło...
EDIT: zły wątek
szemrana zwykła pomyłka przy pisaniu, tam miała być 11. Zaraz edytuje 🙂. Ja potwierdzenie dostałam o 10:51.

kitty  dlatego mówiłam, że z tą twoją paszą nieciekawie
ale jak czytam posty innych to sie we mnie gotuje
tymabrdziej, że NIKT na tym nie stracił (: , a wręcz każdy kto zamówił coś tam ma , bo jest mało osób którym z całego zamówienia NIC nie przyjdzie i z całą pewnością te osoby można policzyć na palcach jednej ręki
desire   Druhu nieoceniony...
30 czerwca 2016 15:49
szemrana, tak serio to niby za co mają dostać ostrzeżenia?
wątek jest o promocjach, to gadają przecież o promocji, 50% nie zdarza się co miesiąc, więc się ekscytują. 
Ty też powinnaś dostać ostrzeżenie w takim razie, bo przecież offtopowałaś infem o tym, że paczka już wysłana i że doszła.  😉
Ja zamówienie złożyłam o 10.40 zaraz po otrzymaniu kodu
Właśnie dostałam smsa że paczka wysłana kwota w smsie zgadza się z tą z zamówienia. Ciekawa jestem co faktycznie jutro dotrze
Ja cały czas bez wieści.... w historii zamówień "Oczekiwanie na płatność przelewem bankowym"  a przelew poszedł we wtorek....  👀
Moje zamówienia dotarło w komplecie :-)
Jeszcze raz Brawo Equishop !
p.s. na fb możliwość uzyskania zniżki jak wytypuje się wynik dzisiejszego meczu (equishop fb)
A mi przykro, bo chciałam dla siebie tylko veredusy i mam w zamówieniu wszystko, oprócz ochraniaczy 🙁 Mogli od razu zaznaczyć, że veredus nie wchodzi w promocję, skoro na cztery zamówione komplety nie mam żadnych 🙁 🙁
anai, ale jak widać wiele osób dostaje jednak Veredusy... więc wchodzi w promocję
Moja paczka nadal idzie 🙂 dojdzie pewnikiem jutro a ja akurat do nocy na zawodach 🙁
normalnie ciekawość mnie zżera 😁
Ja tam nie wiem gdzie problem . Znajomi pojechali do sklepu w Wa-wie jeszcze przed otwarciem , spokojnie kupili wszystko co chcieli i wyjechali z uśmiechem na twarzy . Sumarycznie to przy większych zakupach opłacało się wsiąść w samochód czy pociąg i podjechać  😁
Smok10, trzeba było jeszcze mieć czas i... mieć blisko. Bo ode mnie do Wawy to jednak te 6 godzin się jedzie
Jak doliczysz paliwo i autostrady to zakupy musiałyby być na prawdę spoore 😉
[quote author=_Gaga link=topic=15196.msg2565433#msg2565433 date=1467308927]
anai, ale jak widać wiele osób dostaje jednak Veredusy... więc wchodzi w promocję
Moja paczka nadal idzie 🙂 dojdzie pewnikiem jutro a ja akurat do nocy na zawodach 🙁
normalnie ciekawość mnie zżera 😁
[/quote]
niestety mimo że złożyłam zamówienie w poniedziałek i od razu dostałam jego potwierdzenie dziś otrzymałam info że żadnych veredusów nie dostanę.
Smok10, jasne, z dwójką małych dzieci jechać do wawy po to, żeby kupić dla siebie jeden komplet ochraniaczy?
Smok10 Ja bym tak bardzo chciała osobiście przyjechać, lecz na same paliwo wydała bym ok. 250zł...  🙁
Smok10 Ja bym tak bardzo chciała osobiście przyjechać, lecz na same paliwo wydała bym ok. 250zł...  🙁


Fakt , przy jednych ochraniaczach to byłby zakup po cenie ,ale tu się wypowiadają ludzie którzy robili zakupy za tysiące. , całe stajnie i osoby blisko Katowic i Warszawy.  😉.  😁 😁 😁 Wiadomo było że przez stronę przy takiej promocji zamawiać będą setki ludzi te same artykuły i na 1 mln % pewne było że dla wszystkich nie starczy.  🙄 A bez przesady były na to 3 dni i dodatkowo jeśli chodzi o W-wę to nieograniczone godziny otwarcia .  😁 Wystarczy myśleć a nie liczyć na farta.  🤣
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
30 czerwca 2016 19:10
Smok10 sklep jest pod Warszawą (w Pruszkowie)  😉 Poza tym większość ludzi pracuje i nie może sobie ot tak pojechac po zakupy. No i jaka masz pewność, że wszystko co chciałeś jest akurat w tym konkretnym sklepie?  😉
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=15196.msg2565444#msg2565444 date=1467310255]
Smok10 sklep jest pod Warszawą (w Pruszkowie)  😉 Poza tym większość ludzi pracuje i nie może sobie ot tak pojechać po zakupy. No i jaka masz pewność, że wszystko co chciałeś jest akurat w tym konkretnym sklepie?  😉
[/quote]

Ci co kupowali to mówili że kupili wszystko co było im potrzebne a komunikacja z Warszawy do Pruszkowa jest lepsza jak z Warszawy do większości jej dzielnic. Sklep jest przy samej WKD ( 20 min spod Centralnego ). Ale . Dzisiaj ludzie są wygodni . Jak rano jadę do piekarni po bułki to ciężko się przecisnąć między kurierami z Tesco , Almy etc, bo ludzie nawet Kartofle i pieczywo kupują przez internet. Poza tym co to za gadka że pracują ? od której i do której ? Bo z tego co wiem , to i w nocy sklepe otwierali jak ktoś potrzebował . Chyba że to nieprawda ?  🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się