Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
27 listopada 2016 17:39
Opti zmieniło nazwę High Club Equestrian przy okazji można na fb dostać zniżkę 20% na czaprak i sakwy
Gaga byłam osobiscie  w piątek, wszystkie bryczesy pikeur -10%.
Widział ktoś gdzieś promocje na Roeckle?
W bergo nie można przejść z koszyka dalej ani założyć konta ... Kolejna ściema z "promocją"  🙁
Nie wiem o czym mówisz, ja normalnie zrobiłam zamówienie w Bergo w promocyjnych cenach.
A ja nawet nie mogę im wysłać e-maila na podany adres ... Widocznie promocja tylko dla "swoich" - uprzednio zarejestrowanych.
A ja nawet nie mogę im wysłać e-maila na podany adres ... Widocznie promocja tylko dla "swoich" - uprzednio zarejestrowanych.


chyba jakies problemy techniczne na stronie. mam u nich konto od dawna i tez nie mogę złożyć zamówienia.
Kurde, nie nie mogłam wcześniej i myślałam, że kilka zł zaoszczędzę ... Parę drobiazgów niby, ale ...
SzalonaBibi, napisz do nich o problemach i zapytaj czy z uwagi na problemy techniczne na ich stronie nie dadzą Ci rabatu. Są bardzo do dogadania się.
Ja w piątek  złożyłam  zamówienie  w Bergo i wszystko  było ok. Rabaty naliczyło tak jak powinno. Chyba jakąś awarie mają  na stronie teraz.
Odpisali, że mieli awarię i naliczą ręcznie rabat z weekendu więc OK.

Edit: Bez problemu zrobili zamówienie "ręcznie" z weekendowym rabatem chociaż nadal nie dało się nic zrobić. Już mam nr zamówienia i dane do przelewu.
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
28 listopada 2016 17:28
Świąteczny konkurs w unique-equine - do wygrania 100zł na zakupy.

KLIK

Skróciłam link.
dzisiaj dzień darmowej wysyłki - min w pasi-koniku 🙂
Czy ktoś wie gdzie jeszcze poza Pasi Konikiem jest dziś darmowa wysyłka? Paszę potrzebuję kupić.
jeszcze tylko equishop i galloper i jakiś horselover.pl
  😅  😅  😅

Z okazji premiery naszej nowej marki HORSS  zapraszamy do skorzystania z promocji
dla pierwszych klientów -20%
na wszystkie czapraki z serii prestige, exclusive oraz owijki polarowe!
Szczegóły promocji oraz zamówienia można składać już przez nasz profil:
http://facebook.pl/horss.sklep

Ruszamy z kopyta  🏇



[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] Uciszenie do czasu zmiany reklamowego nicka i awatara - proszę o kontakt po zmianie
Polecam wyprz ostatnich sztuk 🙂
Ja już zrobiłam zakupy 🙂
http://horselove.pl/wyprzedaz-ostatnie-sztuki-c-269.html
www.healthyhorse.pl -  Promocja na pasze i dodatki Panto + darmowa wysyłka i gratisy. Ważna dzisiaj do 21.00
w GNL ruszył "adwentowy kalendarz promocji"- dziś -20% na Waldhausena, codziennie coś innego 🙂
Mam kod rabatowy do Unique Equine.eu  jakby ktoś chciał skorzystać 😀
Posiada ktoś kod rabatowy do pasi-konika?
Kiedyś był jakiś kod rabatowy do Dromy - ktoś coś pamięta  👀  :kwiatek:
re-volta? 😉 Chyba.
Widział ktoś gdzieś promocje na Roeckle?


W Deca na Targówku masz podstawowe skórzane za 120 zł.
Kiedyś był jakiś kod rabatowy do Dromy - ktoś coś pamięta  👀  :kwiatek:

revolta bez myślnika
dzieki!!!!!
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
05 grudnia 2016 21:17
Jest jakiś aktualny kod do konika  🤔
W amigo -20% na zandone
-15% w horsense na ciuszki
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
06 grudnia 2016 18:05
w unqiue-equine.eu do 8.12 -20% na Dotibel i Vetfarmlab
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się