Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
31 grudnia 2016 19:29
Przepraszam za zdjęcie.

bera7 ta jest faktycznie cienka. Mam kilka takich, ale używam je tylko na zawodach jak pada,, lub niespodziewanie spada temperatura a nie mam nic innego. Te niestety wypadają mniejsze niż inne ich produkty.
Dobry Koń  😀
Z okazji nadchodzącego Nowego Roku mamy dla Was promocję -12%!
Aby otrzymać rabat należy w prawym górnym rogu koszyka w okienku "Kody rabatowe" wpisać hasło: "HAPPY2017"!
www.dobry-kon.pl
Akcja trwa od 31.12.2016 do 01.01.2017 roku.
Nie dotyczy kategorii "żywienie".
Ma ktoś może rabat do Agroarm?  :kwiatek:
rzuciły się może komuś w oczy jakieś fajne noworoczne wyprzedaże/promocje? :kwiatek:
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
02 stycznia 2017 08:21
Czy jakaś dobra duszyczka podzieli się ze mną kodem rabatowym do Bergo?  💃 :kwiatek:
Promocje na derki padokowe 200/300g? Zimowe? Najlepiej z kapturem... Trafił ktoś?
Moon   #kulistyzajebisty
03 stycznia 2017 12:30
saganek, w Animalii mają jeszcze promocje na derki Waldhausen - tyle, że trzeba je zamawiać od producenta (ja czekałam ze dwa tyg.), a kaptury są sprzedawane osobno.
Zuziasta Ja mam 8% stale w bergo.
ja mam stały rabat 10 przypisany do konta jakby ktoś chciał🙂
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
03 stycznia 2017 21:44
Promocje na derki padokowe 200/300g? Zimowe? Najlepiej z kapturem... Trafił ktoś?


Była promocja w Deca na Targówku - komplet zimówka i kaptur była za 499. Niestety tylko do 31.12, o czym się dowiedziałam już przy kasie - bo obsługa nie raczyła do dzisiejszego wieczora zdjąć informacji o promocji, a data była oczywiście drobnym drukiem.
Znajdę gdzieś przecenę/darmową wysyłkę na sieczkę Healthy Tummy? Albo jakiś kod rabatowy ktoś posiada?  👀
Promocja na czapki zimowe beanie (kod: beanie15), komplety prestige i exclusive 🙂
www.horss.pl
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] Uciszenie do czasu zmiany reklamowego nicka i awatara - proszę o kontakt po zmianie
saganek,  Nie wiem jaki rozmiar potrzebujesz ale tutaj jest jedna przeceniona na niecałe 400 zł
[[a]]http://horsetown.pl/pl/p/QHP-Derka-padokowa-z-kolnierzem%2C-300g/3540[[a]]
Właśnie mi na fb mignęło
W Dobrym koniu sporo derek zimowych konkretnie przecenionych.
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
05 stycznia 2017 14:59
w unique-equine do dowolnego zamówienia produktów pro-linen jest dodawana odżywka you&your horse 100ml http://bit.ly/2hUSKaI
W BERGO mega promocja, odzież, czapraki itp 😉
http://sklep.bergo.pl/czapraki-dla-konia-pod-siodlo
Jakaś super promocja na ochraniacze pony? 😀
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
05 stycznia 2017 23:33
Kiedy można się mniej więcej spodziewać wyprzedaży zimowych eskadronów? Miałam zamawiać ale nie wiem czy nie lepiej chwilę poczekać bo to chyba niedługo?
[quote author=saganek link=topic=15196.msg2632227#msg2632227 date=1483445757]
Promocje na derki padokowe 200/300g? Zimowe? Najlepiej z kapturem... Trafił ktoś?


Była promocja w Deca na Targówku - komplet zimówka i kaptur była za 499. Niestety tylko do 31.12, o czym się dowiedziałam już przy kasie - bo obsługa nie raczyła do dzisiejszego wieczora zdjąć informacji o promocji, a data była oczywiście drobnym drukiem.

[/quote]

Były, rzeczywiście.. Ponad miesiąc wisiały po takiej cenie. 
Zdarza się po prostu zapomniec.  Nikt jednak nie robi tego złośliwie. 
ZygZakowa,  zdaje sie ze w marcu
[quote author=saganek link=topic=15196.msg2632227#msg2632227 date=1483445757]
Promocje na derki padokowe 200/300g? Zimowe? Najlepiej z kapturem... Trafił ktoś?


Była promocja w Deca na Targówku - komplet zimówka i kaptur była za 499. Niestety tylko do 31.12, o czym się dowiedziałam już przy kasie - bo obsługa nie raczyła do dzisiejszego wieczora zdjąć informacji o promocji, a data była oczywiście drobnym drukiem.

[/quote]

A to dziwne, bo skoro jest taka cen to ona obowiązuje i klienta nie obchodzi do kiedy jest data. Produkt sie zgadza? Zgadza. (I mowie to po 4 latach w blaszaku)
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
07 stycznia 2017 16:50
Promocje na derki padokowe 200/300g? Zimowe? Najlepiej z kapturem... Trafił ktoś?


w unique-equine jest -15% na wszystkie derki, tylko trzeba trochę poklikać po kategoriach bo strona nie wyświetla wszystkich...

http://unique-equine.eu/kategoria/derki

Fajnie się sprawdzają derki Lukar jako zimowe czy padokowe, tylko trzeba wtedy poprosić o dodatkowe wypełnienie.
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
07 stycznia 2017 17:01
[quote author=bjooork link=topic=15196.msg2632456#msg2632456 date=1483479840]
[quote author=saganek link=topic=15196.msg2632227#msg2632227 date=1483445757]
Promocje na derki padokowe 200/300g? Zimowe? Najlepiej z kapturem... Trafił ktoś?


Była promocja w Deca na Targówku - komplet zimówka i kaptur była za 499. Niestety tylko do 31.12, o czym się dowiedziałam już przy kasie - bo obsługa nie raczyła do dzisiejszego wieczora zdjąć informacji o promocji, a data była oczywiście drobnym drukiem.

[/quote]

A to dziwne, bo skoro jest taka cen to ona obowiązuje i klienta nie obchodzi do kiedy jest data. Produkt sie zgadza? Zgadza. (I mowie to po 4 latach w blaszaku)
[/quote]

Przyznam szczerze, że nie chciałam robić zadymy. Za to sprawdziłam, kto szefuje temu działowi i zdecydowanie następnym razem wybiorę się do innego Deca albo zamówię przez stronę internetową.
bjooork, Piaseczno 100 razy lepiej "wyposażone", więc nie warto sobie zawracać głowy Targówkiem. M.in. z powodu, o którym wspomniałaś. 😉 Choć Tobie chyba bliżej na Targówek...
[quote author=bjooork link=topic=15196.msg2632456#msg2632456 date=1483479840]
[quote author=saganek link=topic=15196.msg2632227#msg2632227 date=1483445757]
Promocje na derki padokowe 200/300g? Zimowe? Najlepiej z kapturem... Trafił ktoś?


Była promocja w Deca na Targówku - komplet zimówka i kaptur była za 499. Niestety tylko do 31.12, o czym się dowiedziałam już przy kasie - bo obsługa nie raczyła do dzisiejszego wieczora zdjąć informacji o promocji, a data była oczywiście drobnym drukiem.

[/quote]

A to dziwne, bo skoro jest taka cen to ona obowiązuje i klienta nie obchodzi do kiedy jest data. Produkt sie zgadza? Zgadza. (I mowie to po 4 latach w blaszaku)
[/quote]

Mylić się jest rzeczą ludzką. Nie każdy jest alfą i omegą od razu.
Widział ktoś fajne bluzy polarowe w przyjemnej promocji? Na przykład Horze, bo mają fajne, grube i długie.

Poszukuję też kantara eskadronowego  promocji, coś z poprzednich kolekcji full.
[quote author=Kaktus link=topic=15196.msg2633543#msg2633543 date=1483717101]
[quote author=bjooork link=topic=15196.msg2632456#msg2632456 date=1483479840]
[quote author=saganek link=topic=15196.msg2632227#msg2632227 date=1483445757]
Promocje na derki padokowe 200/300g? Zimowe? Najlepiej z kapturem... Trafił ktoś?


Była promocja w Deca na Targówku - komplet zimówka i kaptur była za 499. Niestety tylko do 31.12, o czym się dowiedziałam już przy kasie - bo obsługa nie raczyła do dzisiejszego wieczora zdjąć informacji o promocji, a data była oczywiście drobnym drukiem.

[/quote]

A to dziwne, bo skoro jest taka cen to ona obowiązuje i klienta nie obchodzi do kiedy jest data. Produkt sie zgadza? Zgadza. (I mowie to po 4 latach w blaszaku)
[/quote]

Mylić się jest rzeczą ludzką. Nie każdy jest alfą i omegą od razu.
[/quote]
Czy Ty musisz być adwokatem WSZYSTKICH swoich znajomych? Sami sobie nie radzą? Z reklamą, prostowaniem niekorzystnej opinii?
Będąc kierownikiem działu wypadałoby się jednak nie mylić w takich kwestiach. To nic fajnego, jak klient musi udowadniać swoje prawa i dopominać się o nie, bo kierownik działu nie ogarnia (nawet, jeśli nie ogarnęli tego jego pracownicy - to kierownik za to odpowiada). 2 dni (bo po drodze święto) to wystarczająco dużo czasu na zdjęcie informacji wprowadzającej w błąd. Cena wisi na półce - znaczy, że obowiązuje. Koniec kropka. Jakoś na kasie zdążyli zmienić cenę produktu. Czemu nie wyrobił się z tym dział? (Mam pewne przypuszczenia na ten temat... :cool🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się