Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

[quote author=drabcio link=topic=15196.msg2640022#msg2640022 date=1485164051]
Do wyprzedaży -50% w Pegazie dorzucili oglowia i wodze 😉


A zostało coś jeszcze na tym regale ?  żałuję, że nie kupiłam więcej kanarów a mam w planach jechać na początku lutego.
[/quote]

Ja byłam w piątek to bylo dużo czapraków i popręgów i jakoś dużo chętnych na nie nie było..
Czy jest mozliwosc wysylki z tego Pegaza?

Ja byłam w piątek to bylo dużo czapraków i popręgów i jakoś dużo chętnych na nie nie było..
[/quote]
Pewnie dlatego ze marki drogie nawet przy promocji 50%..

Czy jest mozliwosc wysylki z tego Pegaza?


Wydaje mi się,  że czasami tak robią 🙂
Pisałam do pegaza parę dni temu z pytaniem czy wysyłają, ale odpowiedzi nawet nie otrzymałam  🙁
Ponieważ oni prowadzą głównie sklep stacjonarnie, fejs praktycznie nie jest prowadzony a na bank ludzie ich zalali wiadomościami. Jeżeli coś cię interesuje to po prostu zadzwoń
Czy ktoś ma może kod lub próg rabatowy do salon koński świat?
w dobrym koniu -20% na odzież Euro Star i -10% na dział dla konia 24h:
https://dobry-kon.pl/24h/dla-konia.html
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
25 stycznia 2017 15:55
W unique-equine darmowa dostawa przy zakupie produktów z działu 24h do 29.01.
Polecam tanie suple z Orlinga - różnice w cenie nawet ponad 150 pln

http://dobra-karma.pl/pl/138-gelapony

Zamawiałam kilkakrotnie dla psa i konia i wszystko OK. Właściciel jest chyba Czechem i kupuje tam bezpośrednio więc ceny są niższe.
[[a]]http://www.hosenfeld-reitsport.de/catalogsearch/result/index/?dir=asc&order=price&q=k%C3%B6nigs[[a]]+reitstiefel

oficerki konigs w baaardzo dużej promocji
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
26 stycznia 2017 16:29
Mam wielkie pytanie chciałabym wybrać się we wtorek do Poznania specjalnie do PEGAZA wie ktoś czy ta promocja - 50 jeszcze jest a bardziej do kiedy,  czy jest sens jechać tam we wtorek?  :p
Byłam tydzień temu. wydaje mi się, że promocja jest do momentu, aż się te rzeczy nie wyprzedadzą. Zostało trochę czapraków ujeżdżeniowych i VSD, ogłowia i kantary. Ale najlepiej zadzwoń do nich, żeby się upewnić
Ramires Bardzo Dziękuję! 🙂 Właśnie najbardziej zależy mi kupić kantary i tak będę jechać do Poznania i tak :P Więc nawet jak nie będzie promocji miło będzie wjechać do Pegaza zawsze lubie tam być, przemiła obsługa 😀
Pilnie potrzebny kod do GNL, ma kto coś?  :kwiatek:
kod do Gnl to: WELOVEWINER  ale nie wiem czy jeszcze aktualny
Izabela WELOVEWINTER
a do konika jest coś teraz?
Dziewczyny, w jakim okresie zazwyczaj jest wyprzedaż eskadronow tych z kolekcji zimowej? Luty?
Chce kupic 3 rzeczy ale mogę się wstrzymać  ... 😉
Czy jest mozliwosc wysylki z tego Pegaza?


Mi wysłali, dzisiaj dotarł do mnie czapraczek z przeceny 😉
Ktoś ma moze jakis rabat do konika wiecej niz 7%?
1.02.2017- 2.02.2017
- 15 % na Brytyjską markę HY
Kod: HY
www.healthyhorse.pl
W sklepie https://kashtan.pl/ jest promo na sztyblety i czapsy Hippiki, -15% , hasło hippica15 ( informacja wyświetla się też po wejściu na stronę sklepu)
Dziewczyny, w jakim okresie zazwyczaj jest wyprzedaż eskadronow tych z kolekcji zimowej? Luty?
Chce kupic 3 rzeczy ale mogę się wstrzymać  ... 😉
blizej marca
W Bergo fantastyczna promocja na oficerki horze oraz na Torpol!!! 🏇
Składam większe zamówienie w Animalii,może ktoś podzielilby się rabatem?Byłabym b.wdzieczna  :kwiatek:
andzia1 ja mam dość spory z tego co pamiętam. Jak chcesz to pisz pw 🙂
Czy jest jakiś kod rabatowy do konika? Jeżeli nie, to może znajdzie się jakaś dobra osoba z dużym progiem rabatowym?
- 10 % na kategorie jeździec
6.02.17-13.02.17
kod : RIDER
www.healthyhorse.pl
- 10 % na kategorie jeździec
6.02.17-13.02.17
kod : RIDER
www.healthyhorse.pl


Czy mozesz juz zaprzestac tej reklamy?!
Livia   ...z innego świata
06 lutego 2017 14:47
Kaktus, wg nowych zasad w tym wątku takie zwięzłe informacje są jak najbardziej dozwolone. Działamy dopiero, jak się ktoś za bardzo rozwleka 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się