Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

[s] W koniesklep darmowa wysyłka obejmuje tylko te opłacone przelewem? Czy paczki pobraniowe również? Ktoś wie? [/s]

EDIT. Zaryzykowałam i złożyłam zamówienie, ekspresowo dostałam maila z odpowiedzią na nurtujące mnie pytanie. Także wysyłka darmowa  😅

Evson Co prawda paszy nie zamawiałam, tylko skusiłam się na kamizelkę ale jeśli to coś pomoże to normalnie miałam wszystkie opcje wysyłki jak i odbioru osobistego 😉
A ja zlozylam zamowienie za 250 i wyslalam na maila zdjecie towaru w koszyku, ktory kosztowal 160 jak go wkladalam do koszyka. Zobaczymy
Jest jakis kod do gnl?
Pewnie szanse niewielkie, ale może akurat ma ktoś kod do Equishopu, najlepiej stacjonarnie? :kwiatek:
majeczka   Galopem przez życie!
04 kwietnia 2018 13:20
ja już z bruge miałam telefon, tego nie ma tamtego nie ma...aktualnie leże w szpitalu po operacji więc nie mam zamiaru się w to zagłębiać ale jak dla mnie słabe...Pani miała wysłać maila, maila brak...
A ja dostalam maila, ze buty, które zamowilam są po 164 u nich w systemie (u mnie wciąż za 259) i jak zapłacę to wyślą. I zaplacilam.
Ja także dostałam maila ile mam zapłacić po rabacie i wszystko jest 🙂
Tak się cieszyłam że ekspresowo od razu otrzymałam maila z odpowiedzią po zamówieniu, a teraz kamień w wodę plum. Czekam ciągle za mailem ile wyjdzie mi po rabacie - aby naszykować dla kuriera  🤔 😡
A tak na prawdę zrobiłam w 3 sklepach zamówienie w tym samym czasie oczywiście taka sama forma wysyłki/płatności Jedna paczka już u mnie, dostałam maila że wysłana to jutro u mnie będzie, a z Burge zero informacji, a pierwszy raz skusiłam się na zakupy u nich - zobaczymy czy nie ostatni 😀

A i moje dwie znajome również zrobiły u nich zakupy, oczywiście żadnej informacji też nie otrzymały więc nie jestem sama
Mi napisali tyle, ze wysylaja od razu po otrzymaniu pieniedzy. Czekam do piatku i dzwonie w razie co.
marysia550 Ja akurat zawsze przy pierwszych zakupach w sklepie - dla mnie nowym jednym słowem, wybieram płatność za pobraniem. Więc taką paczkę mogą wysłać od razu po otrzymaniu zamówienia (z logiki czym szybciej wyślą, tym szybciej otrzymają pieniążki).

Edit. Dodam że zamówiłam aż 2 rzeczy, które miały oto taki piękny status Dostępność: W ciągu 24h  🤔
Ja otrzymałam odpowiedź z Bruge  w kilka minut po złożeniu zamówienia i zapytania o koszty wysyłki i było to w święta  🙂 Natomiast wczoraj zadałam pytanie o jeszcze jeden produkt i nie dostałam już odpowiedzi. Nie wiem też czy moje zamówienie zostało już wysłane czy nie (wszystko oplacilam od razu).
Kiedyś zamawialam już w tym sklepie i byłam bardzo zadowolona, więc teraz się nie wahałam, zobaczymy jak się spiszą tym razem.
Ja wysłałam zapytanie kiedy wyślą pasze bo zamówione w święta i zapłacone od razu, dostępność 24 h. Brak odzewu jak na razie..
Ja też już 2 razy pisałam z prośbą o potwierdzenie jaki koszt zamówienia po rabacie i też zero odzewu...
Do mnie wczoraj sami dzwonili i mam odjęty koszt wysyłki. Wpłaciłam i czekam 🙂
Lubie sobie czasem poczytać, a jak sklep mi daje tyle czasu przez brak informacji to sobie poczytam  😁 KonieSklep.pl mają na stronie taką fajną zakładkę Formy płatności i dostawy, a tam "Realizacja zamówienia w sklepie internetowym wynosi maksymalnie 1 dzień roboczy liczone od momentu złożenia zamówienia w przypadku towarów będących na stanie magazynu sklepu internetowego."  😜
do mnie też dzwonili pierwszego roboczego dnia po świetach z info ile mam zapłacić i że wysyłają zaraz po otrzymaniu wpłaty 🙂
Dostałam dzisiaj maila z Bruge, że nadano przesyłkę 🙂
A u mnie dalej nic, ani odpowiedzi na maila ani telefonu, nic...

edit. właśnie zadzwonili z informacją, że w sumie to ta cena która była na stronie już zawierała ten rabat pomimo, że na facebooku napisali, że 30% od cen na stronie bo rabat sie nie naliczał sam...
Ja przez to że w zamówieniu miałam coś co zależało mi aby przyszło do weekendu, stwierdziłam że zadzwonię do nich. Odebrała na prawdę przemiła kobieta, spytałam o moje zamówienie i powiedziałam że zależy mi na czasie, zostałam przeproszona oczywiście uzasadnienie na prawdę spora ilość zamówień. Pani od razu zabrała się za moje zamówienie i dzisiaj zostało wysłane - później dostałam również maila ze strony sklepu że wysłane  😀 A więc mam nadzieje że jutro do mnie dotrze
Ja też dostałam już maila, że wyslane.
No i zdania na temat sklepu Bruge nie zmieniam. Jestem ostatecznie bardzo zadowolona. Przed chwilą dotarła paczka a tam wraz z moim zamówieniem kilka przemiłych drobiazgów w gratisie  😍 Dodaję do listy moich ulubionych sklepów 🙂
Ja co do Bruge bardzo się zawidołam - zamówiłam u nich 2 bluzy w środę. Nie byłam pewna rozmiaru, wiec zadzwoniłam i poprosiłam o zmierzenie. Pani zmierzyła mi bluzę i podała wymiary. Dziś Pani do mnie dzwoni i mówi, ze bluzy nie ma bo sprzedała się w sklepie stacjonarnym i w momencie mojego zamówienia nie było jej fizycznie w sklepie (więc nie wiem cudem ją dla mnie mierzyła?).
🤬 wkurzyłam się bo mi serio zależało

edit: zwracam honor Bruge :kwiatek: - Bluza się dla mnie znalazła - przepraszam za zamieszanie  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Mi nawet, jak dojdzie za tydzien, to bede zadowolona, bo kupić sztyblety o stowe taniej i z darmową wysyłką zdarza się rzadko.
Paczka do mnie dotarła od Bruge jestem bardzo zadowolona! Co jedynie dobrałam zły rozmiar kamizelki i lekko w niej tone - wiec raczej na zime na warstwy, już rozpatruje kupno jeszcze jednej tyle że w innym kolorze mniejszej aby mieć na teraz  🤣
W Provender.pl jest promocja na produkty firmy Absorbine 🙂
Dajcie znać jak natraficie na promocje na maski na muchy  :kwiatek:
Darmowa dostawa na suplementy i środki pielęgnacyjne firmy Lincoln Polska
Kod: Dostawa
Ważny do 11 kwietnia 🙂
http://healthyhorse.pl/372-lincoln
W hidalgo jeszcze dzisiaj są przecenione o 30.3% bandaże praktycznie sam eskadron  💘
Rzuciła wam się w oczy gdzieś promocja na Hippicę?
Rzuciła wam się w oczy gdzieś promocja na Hippicę?


W bergo maja -15%  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się