Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

[quote author=Rude dwie link=topic=15196.msg2825814#msg2825814 date=1542922464]
Za to w Animalii jest co prawda 10% na wszystko... tylko to co akurat mnie interesuje usunęli z asortymentu. Przypadek??? Założę się, że w sobotę pojawi się znów jako dostępne. Żenada.
No i potwierdzam, że poszukiwany przeze mnie produkt magicznie wrócił do asortymentu jak tylko skończył się BF... Cuda?
[/quote]

A mogę zapytać, co to konkretnie było?
Na BF to się napaliłam ze 2-3 lata temu - wyszły obniżki 10 %, w tym roku nie nastawiałam się na nic konkretnego - w sensie nie potrzebuję entego czapraczka, ogłowia, bryczesów, bo jeżdżę od wielkiego dzwonu. Rzeczy na które zwracam uwagę to suple, preparaty do pielęgnacji, pasza (no 10% przy Brandonie to jednak ponad dyszka), ewentualnie derki. W efekcie kupiłam wiaderko suplementu i to tylko dlatego, że i tak musiałam zamówić paszę (no bo pasz BF nie obejmował tam gdzie kupuję), gdyby nie to to pewnie bym sobie darowała. Derki - o wiele większe obniżki trafiłam w zeszłym roku w lutym na wyprzedaży posezonowej. Generalnie BF to chyba bardziej imprezka w sklepach stacjonarnych, a w necie działa na zasadzie, a jak biorę jedną rzecz w promocji, to coś jeszcze wezmę, bo jeden koszt wysyłki. Błogosławie dzień w którym wykupiłam smarta na alledrogo - skończyła się mania zakupów do limitu wagowego  😁
podrzucę tylko info że w końskich zalotach zostało jeszcze trochę fajnego sprzętu do wyrwania z kodem rabatowym -50%, zaktualizowali stan na stronie www, polecam
Sivrite, oczywiście. Derka.
Precelek A był jakiś kod do końskich zalotów ?


Edit: Dzięki już znalazłam 🙂
nokia6002 promo50 🙂
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
27 listopada 2018 21:11
Jakieś promocje na kurtki zimowe rozmiar M (mooooże S)? Taaak, wiem, wcześnie się obudziłam  😜
30 listopada - 10 % na wszystkie produkty HKM w Zabookuj  przez internet
Pojawiają się czasami jakieś kody rabatowe do Mustanga? Czy raczej muszę czekać na przecenę konkretnej rzeczy (o ile się doczekam)?
Mała wyprzedaż 🙂
http://yard-equites.pl/promocje
Czy ktoś kojarzy kiedy Hooks robi największe wyprzedaże ? 🙂
Może nie promocja ale cena bardzo przyzwoita 😉
https://www.decathlon.pl/derka-stajenna-stable-400-gran-id_8375301.html#
Przy okazji zapytam, czy może ktoś posiada i podpowie, czy warto? Chcę zamówić ale nigdzie nie moge jej pomacać, bo na stanach sklepowych brak
Megane, tej akurat nie mam, ale mam stajenne 200g, padokowe 200g i 300g, i kucykowe 200g, i koszulki pod derki z Deca - i wszystko sztos, pod względem kroju, jakości, prania, etc 😉
Orzeszkowa bardzo dziękuję  :kwiatek:
Megane, ja też bardzo polecam!  Mam padokówki z kapturem. Derki idealne, wszystko w nich jest przemyślane 🙂
Megane ja mam ta derkę, kupiłam jakiś miesiąc temu i jest mega super, nie dośc, że się ładnie rezentuje to jest bardzo gruba i dobrze zrobiona.
Dziewczyny! Wielkie dzięki! Przekonałyście mnie 🙂 na zdjęciach wygląda solidnie, cena około 50% taniej niż u konkurencji jeśli chodzi o parametry 😉 dlatego wydała mi się zbyt tania a to podejrzane 😉 ale rozwiałyście moje podejrzenia 😉
:kwiatek:
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
03 grudnia 2018 12:35
Udało mi się załatwić z Decathlonem rabat i kupiłam kakaową 😀
lusia722 jak udało ci się wyrwać rabat? 👀
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
03 grudnia 2018 13:16
Napisałam do nich o co chodzi z ceną i obniżyli
jakiś kod rabatowy do amigo?  :kwiatek:
Ramirezowa, kodu nie mam, ale do każdych zakupów (online i stacjonarnych) dają prezenty 😉
Ma ktoś kod rabatowy do minihorseshop?
Mam pytanko do osób zamawiających w bergo podczas black friday, dostaliście już swoje paczki, albo wiadomość o wysyłce paczki?
Moon   #kulistyzajebisty
04 grudnia 2018 09:52
olga96, ja jeszcze nie dostałam - ale zamawiałam towar, którego nie mieli na magazynie, co było zaznaczone, więc cierpliwie czekam.
Mam pytanko do osób zamawiających w bergo podczas black friday, dostaliście już swoje paczki, albo wiadomość o wysyłce paczki?


ja dostałam od razu w poniedziałek po weekendzie (wysłali jeszcze w sam szalony piątek) - ale towar  był na magazynie  😉
Możecie mi powiedzieć czy dostaliście już swoje paczki z PE, zamawiając na bf? Ile średnio trzeba czekać na taką przesyłkę?  :kwiatek:
Jest to moje pierwsze zamówienie w PE i nie wiem czy mam się już stresować czy nie  🙄
Mika99, zamawiałam dwa razy, jedno zamówienie 22 drugie w piątek 23. To drugie jest w drodze, pierwsze jeszcze nie wysłane. Nie ma co się martwić, mają sporo zamówień.
Ramirezowa moje z Bergo przyszło błyskawicznie (ale wszystko było z działu 24h)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się